Dalīties „5 idejas aktīvai ziemas nedēļas nogalei“

5 idejas aktīvai ziemas nedēļas nogalei

Tā vietā, lai bažītos par aukstumu un drebinātos, izbaudi ziemu! Sagādā sev īsti ziemīgu izpriecu pilnu nedēļas nogali. Tēja un silts pleds ir opcija – taču sasildīties iespējams arī krietni aktīvākā veidā. Mums ir dažas idejas!

1. Madonas Tautas slēpojums 2. februārī

Smecers sils jau tagad distanču slēpošanas cienītājus gaida ar patīkami ziemīgiem dabas skatiem un trasēm, kas ir tehniski ideālā stāvoklī. Madonas Tautas slēpojums ir viens no lielākajiem tautas slēpošanas pasākumiem Latvijā, tāpēc nešaubies ne mirkli – dodies un izmēģini savus spēkus! Viss būs – slēpju noma, siltas telpas sporta bāzes centrā un pasākums, kurā labi jutīsies ikviens. Sacensībās iekļautas distances visiem sagatavotības līmeņiem, un trases ir sagatavotas gan slīdsoļa, gan klasiskā soļa piekritējiem. Kamēr lielie baudīs ziemu 7, 15 vai 30 kilometru distancē, mazie sportisti un entuziasti sacentīsies Bērnu slēpojumā!

Uzzini vairāk : https://www.sportlat.lv/…/1219/madonas-tautas-slep…/nolikums

Reģistrējies: https://www.sportlat.lv/…/madonas-tautas-slepo…/registracija

2. Saulrieta pārgājiens Lielajā Ķemeru tīrelī 2. februārī

Romantiķiem un dabas burvības baudītājiem, kā arī ekstrēmistiem un tiem, kas kāro pēc mežonīgām, neskartām dabas ainavām, ir iespēja pieredzēt četru stundu pārgājienu pa Ķemeru tīreļa daļu, kas ir īpaša ne vien Latvijas, bet – ļoti iespējams – arī pasaules mērogā. Pārgājiens vedīs pa purva taciņām, apsnigušām vaivariņu audzēm, aizsalušām lāmām un ezeriem. Par drošību un maršrutu gādās gids. Saulriets purvā solās būt ļoti glezns, tāpēc nodrošinies ar siltiem cimdiem – lai, skaisto iemūžinot neaizmirstamos kadros, nepaliec ar stīviem pirkstiem.

Uzzini vairāk un reģistrējies šeit 

3. Ziemas prieku festivāls “Snīga Cylvāks” 2.-3.februārī

Kur gan vēl labāk baudīt ziemu kā nepavisam ne tālu no lielpilsētas steigas! Tāpēc doties uz Latgales sirdi – Rēzekni – ir teicama doma. Tā ir tava iespēja pavadīt aktīvu nedēļas nogali kopā ar ģimeni.

Festivāla programma ir plaša un bagāta gan ar fiziskām aktivitātēm, gan radošām un kultūras izklaidēm. Būs Latgales rekords sinhronajā šļūcienā, komandu stafetes, geokečings, fotoorientēšanās un sniega skulptūru taisīšana, būs dīdžeji un mūziķi, kā arī Meteņu laika tradīcijas un daudz kas cits interesants. Iespēja atklāt daudz jauna, tikt pie nebijušas aizraušanās, pavadīt laiku ar savējiem un sastapt jaunus draugus.

Uzzini vairāk: https://www.facebook.com/events/314861442698252/

4. LČ/LK Skijoringā un Ziemas motokrosā 6.posms 2. februārī

Uz Stāmerienu sestdien dodies pēc ātruma un emocijām – sacīkstes notiks piecās klasēs. Turklāt junioru čempionāta statuss piešķirs papildu asumu. Tev ir jābūt klāt, lai redzētu lieliskas uzvaras un kopā ar apmēram 150 sacensību dalībniekiem baudītu cīņas garšu. Pagājušajā gadā skijoringa un ziemas motokrosa posms Stāmerienā tika atzīts par labāko! Tas vien jau ir spēcīgs arguments, lai brīvdienu pavadītu tieši šeit. Starp citu – ieeja pasākumā ir bez maksas.

Uzzini vairāk: https://www.facebook.com/events/547594715651257/

5. Gauja452: Jaunpiebalga- Vecpiebalga 2. un 3. februārī

Izaicinājums īpaši sīkstiem piedzīvojumu magnētiem. Pasākums divu dienu garumā, kurā pārbaudīt savas spēju robežas, tvert kolosālas dabas ainavas un svaigo ziemas gaisu. Pirmajā dienā tiks veikti 45 kilometri, otrajā – 30 kilometri. Šis būs pārgājienu seriāla Soli pa solim noslēdzošais posms, tāpēc sestdienas vakarā dalībniekus sagaida kārtīgas vakara izklaides viesu namā.

Uzzini vairāk: https://www.facebook.com/events/599456873834748/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Distanču slēpošana Latvijā – kurp doties?

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk