Dalīties „8 FAKTI PAR LOTU ULMANI“

8 FAKTI PAR LOTU ULMANI

Jūtūbere un influencere Lota Ulmane ir aktīvs un enerģijas pilns cilvēks, kas savos ikdienas piedzīvojumos dalās gan ar saviem Instagram sekotājiem, gan viņas Youtube kanāla skatītājiem. Tomēr ir lietas, ko citi par viņu nezina – lūk, astoņi interesanti fakti par Lotu.


1.     APKĀRTĒJOS UN SEVĪ AUGSTU VĒRTĒ AMBĪCIJAS. Lota apkārtējos cilvēkos visaugstāk vērtē uzticību un ambīcijas. Iespējams tas ir tādēļ, ka viņa vēlas, lai arī citi to redzētu viņā pašā. Viņai piemīt augstas ambīcijas gan savā personīgajā, gan profesionālajā dzīvē, un šīs īpašības viņa augstu vērtē arī citos cilvēkos.


2.     BĒRNĪBĀ IZTEIKTA LĪDERE. Lota atzīst, ka, lai gan ir publiska persona, tomēr ir daudzas lietas, ko cilvēki par viņu nezina. Piemēram, to, ka bērnībā viņai ļoti patika atrasties uzmanības centrā, un savā ziņā Lota bija uzņēmusies līdera lomu savu draugu kompānijā. Tomēr šobrīd viņa mācās darīt tieši pretējo – uzklausīt cilvēkus un mācīties no citiem cilvēkiem un viņu vajadzībām.

3.     IEKŠĒJĀ MĀKSLINIECE. Lota ir ļoti māksliniecisks cilvēks, un to noteikti ietekmējis arī tas, ka viņa astoņus gadus ir apmeklējusi mākslas skolu. “Dažreiz es jūtu, kā no manis raujas ārā mana “iekšējā māksliniece”. Tādos brīžos es varu, piemēram, nodoties zīmēšanai un gleznošanai, un šīs nodarbes mani arī ļoti spēj nomierināt,” atzīst Lota.

4.     DAŽĀDAS PERSONĪBAS ŠĶAUTNES. Lota norāda, ka Instagram un citās savās sociālo kontu platformās viņa ir tāda pati, kā dzīvē. Viņai piemīt vienlīdz liela enerģija kā reālajā dzīvē, tā virtuālajā. Bet tai pat laikā Lota izbauda miera brīžus mājās, kad var klausīties mierīgu mūziku un atslābt no visa ikdienā pieredzētā. “Man vienmēr šķitis fascinējoši, ka es katru dienu no jauna varu izmainīt savu smadzeņu darbību, liekot tajā jaunas zināšanas. Tieši tādēļ es izmantoju brīžus, kad esmu mājās, lai klausītos dažādus izglītojošus podkāstus. Tomēr manī ir dažādas šķautnes – es varu arī, klausoties alternatīvo roku, izlēkāties pa savu istabu. ”

5.     SAPŅO PAR SAVU APĢĒRBU ZĪMOLU. Lotai vienmēr ir bijis sapnis izveidot savu apģērbu zīmolu. “Apģērbu dizains pavisam noteikti ir mana sirdslieta, ko vienmēr esmu vēlējusies attīstīt.”

6.     “MALACIS, LOTA!” Lotu aizvien fascinē tas, ka cilvēki un uzņēmumi vēlas ar viņu sadarboties. Tas viņaI ir liels gandarījums, par kuru viņa sev regulāri saka “Malacis Lota!”

7.     BAIDĀS NO HAIZIVĪM. Lotai ir bail no haizivīm. Liela daļa Lotas ģimenes dzīvo Kanādā un ASV, un jau, bērnībā viesojoties Floridā, viņa tika brīdināta nepeldēt tālāk par otro sēkli, jo tieši tur var būt haizivis.

8.     PEDANTISKA UN PUNKTUĀLA. Lota ir ļoti pedantiska un punktuāla. Viņa nevar iziet no mājas, ja viņas istaba nav sakārtota. “No mana pedantisma man ir radusies arī punktualitāte, es labāk ierodos visur 30 minūtes ātrāk, nekā kavējos.”

Teksts: Liene Pālēna

Foto: Krists Luhaers

VIEGLI, ĒRTI, E-VEIKALS⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Ienāc Sportland.lv e-veikalā, izvēlies, pasūti un mēs pirkumu piegādāsim uz Tev tuvāko pakomātu vai ar kurjeru līdz pat mājas durvīm⁣⁣⁣!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Alpu ģimenes velo ikdiena

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk