Dalīties „adidas prezentē 2018. gada FIFA Pasaules futbola čempionāta oficiālo turnīra bumbu“

adidas prezentē 2018. gada FIFA Pasaules futbola čempionāta oficiālo turnīra bumbu

10. novembrī, Sportland un adidas Latvija prezentēja 2018. gadā Krievijā notiekošā FIFA Pasaules kausa oficiālo turnīra bumbu Telstar 18. Prezentāciju vadīja aktieris un futbola entuziasts Rihards Lepers, kā arī pasākumā piedalījās leģendārais Latvijas izlases futbolists Māris Verpakovskis, bijušais Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs un Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artūrs Karašausks.

Jaunā bumba ir atjaunota pirmās adidas FIFA Pasaules kausa turnīra bumbas Telstar, kuru izmantoja 1970. gada turnīrā Meksikā, versija. Bumbas nosaukums ir aizgūts, apvienojot vārdus „televīzijas zvaigzne“. Pirmo bumbu rotāja melni ielaidumi. Šis dizaina raksts tika izveidots, lai bumba izceltos melnbaltajā televīzijā. Bumbai ir pilnīgi jauns karkass, kas saglabājis labāko no Brazuca, 2014. gada FIFA Pasaules kausa oficiālās turnīra bumbas, vienlaikus iestrādājot jaunu tehnoloģiju, lai maksimāli uzlabotu sniegumu un ilgtspējību, ražošanā iekļaujot pārstrādātus materiālus un iepakojumus. Tā ir arī pirmā reize, kad oficiālajā turnīra bumbā tiek iestrādāts NFC čips, kas ļauj pircējiem mijiedarboties ar bumbu, izmantojot viedtālruni. Katra bumba ģenerē unikālu identifikatoru, kas sniedz ekskluzīvu saturu un lietotāja informāciju par Pasaules kausu.

adidas futbola preču kategorijas vadītājs Rolands Romlers: „Oriģinālā Telstar ir visu laiku ikoniskākā futbolbumba, kas mainījusi futbolbumbu dizainu uz visiem laikiem, tāpēc izstrādāt Telstar 18, paliekot uzticīgiem oriģinālajam modelim, mums bija patiešām aizraujošs izaicinājums. Jaunā ielaidumu struktūra un NFC čipa iestrādāšana ir pacēlusi futbolbumbu inovācijas un dizainu nākamajā līmenī, piedāvājot pircējiem un spēlētājiem absolūti jaunu pieredzi.”

Latvijā jauno bumbu laukumā jau izmēģinājis bijušais Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs: „Šī ir skaista futbolbumba, kuras uzvedība tiešā veidā atkarīga no spēlētāja meistarības līmeņa un prasmēm. Tā ir izteikti paredzamāka un kontrolējamāka nekā tās 2014. gada Pasaules čempionāta priekšgājēja Brazuca.”

 

K. Gorkša pieredzi papildina arī Māris Verpakovskis: „Bumba ir ļoti optimāla – nav ne par smagu, ne par vieglu. Lidojums ir tieši tāds, kādam tam jābūt. Reizēm, bumbas ar mūsdienu tehnoloģijām ir nevajadzīgi sarežģītas, jo visi grib izmēģināt tehnoloģiskās inovācijas, bet šī bumba beidzot ir tāda, kā nepieciešams – nav nekā lieka.” Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artūrs Karašausks piebilst, ka „bumba ir ļoti viegla, kas simpatizēs uzbrucējiem, jo raidītie sitieni patērēs ievērojami mazāk spēlētāja spēka”.

Bumbai ir veiktas visaptverošas pārbaudes, lai nodrošinātu, ka tā atbilst pasaules labāko spēlētāju vajadzībām. Testēšanas procesā iesaistītas dažas vadošās nacionālās izlases un klubi: Argentīna, Kolumbija, Meksika, Manchester United, Juventus, Real Madrid un Ajax.

Telstar 18 bumba no 10. novembra apskatāma un nopērkama visos Sportland veikalos.

Kontaktinformācija:
Līva Bērziņa
adidas Baltics pārstāve
Tālr. 26441447

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Prasmju jauda

Coerver Coaching ir futbola tehniskās apmācības programma jaunajiem futbolistiem, kas īpaši piemērota bērniem vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Šī metode ir…

11 vilki dosies kaujā!

No 1. marta Latvijas futbola valstvienībai ir jauns galvenais treneris – pieredzējušais slovēņu speciālists Slaviša Stojanovičs. Kāds būs viņa skatījums…

Nākamais raksts:

SPORTLAND MAGAZINE ZIEMA 2018

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk