Dalīties „Adidas Z.N.E kapučjaka – radīta, lai Tu spētu koncentrēties“

Adidas Z.N.E kapučjaka – radīta, lai Tu spētu koncentrēties

Adidas piedāvā jauno kapučjakas modeli, kas izstrādāts, lai palīdzētu sportistiem pilnībā koncentrēties

 

– Unikālā kapuce palīdz sportistiem izslēgt traucēkļus un saglabāt uzmanību spēlei

– To valkā, piemēram, Gerets Beils (Gareth Bale), Tori Bovija (Tori Bowie), Džeimss Hārdens (James Harden), Ana Ivanoviča (Ana Ivanovic) un Koko Šilina (Coco Shillin).

 

Z.N.E. kapučjaka tika prezentēta septembrī kā pirmā no jaunās adidas athletics sērijas. Tā piedāvā svaigu skatījumu uz klasiskajām pirmsspēles virsdrēbēm un ir īpaši izstrādāta, lai izslēgtu traucēkļus un maksimizētu sportista koncentrēšanās spējas izšķirošajos brīžos pirms sacensībām, kad tas patiešām nepieciešams.

 

Jebkura sportista sniegumam spēja koncentrēties gan tieši pirms došanās laukumā, gan arī sacensību gaitā ir neatsverama.. adidas Z.N.E. kapučjaka tika izstrādāta, paturot prātā šīs vajadzības, lai ar trim galvenajiem elementiem palīdzētu sportistiem saglabāt garīgo līdzsvaru: samazināta trokšņu ietekme, minimāli redzes traucēkļi un aizsardzība pret diskomfortu. Tā apvieno progresīvākās prasmes ar izsmalcinātu audumu un pārsteidzošu izskatu, kas to padara par neatņemamu sporta apģērba sastāvdaļu gan profesionālām vajadzībām, gan brīvajam laikam.

Palielinātajā kapucē sānu un priekšējās virsmas ir veidotas no diviem slāņiem, lai likvidētu ārējos traucēkļus, vienlaikus saglabājot siltumu un sportista koncentrēšanās spējas. Tajā ir pietiekami daudz vietas lielajām austiņā, kas ļauj īstenot visiem vadošajiem sportistiem raksturīgo pirmsspēles mūzikas rituālu. Kapučjakas pirmšķirīgais, biezais kokvilnas, poliestera un elastāna audums ir radīts komfortam: kustībai pielāgotās šuves un pazeminātā plecu līnija nodrošina sportistam kustību brīvību, kā arī piešķir jakai izteiksmīgu un modernu izskatu. Kabatas ar slēpto rāvējslēdzēju ir ideāli piemērotas personisko lietu uzglabāšanai ceļā. Iekšpusē uz nepamanāmas etiķetes ir lasāms motivējošs vēstījums, kas cildina sportistu garīgo spēku un koncentrēšanās spējas.

Kā stāstot par adidas Z.N.E. kapučjaku atzina uzņēmuma vecākais produktu menedžeris Maikls Krapols (Michael Krapohl): “Mūsu sportisti sacenšas milzīga, dedzīga pūļa priekšā, viņiem ir jāspēj koncentrēties pat ļoti saspringtās situācijās. Uzmanības trūkums var būt izšķirošs cīņā par uzvaru. Mēs izstrādājām adidas Z.N.E. kapučjaku, lai ikviens sportists, neatkarīgi no sporta veida, spētu noskaņoties savām pirms spēles stratēģijām un koncentrēties savam nākamajam izaicinājumam. Estētiskā ziņā mums ir ļoti svarīgi radīt produktus ar rūpīgi izstrādātām detaļām, kas izskatītos eleganti un sportiski.”

adidas Z.N.E. kapučjaka ir daļa no jaunās adidas athletics sērijas, kas laista klajā 10. septembrī. Šī jaunā kolekcija pārstāv unikālu un nebijušu redzējumu, kas cildina un izceļ iepriekš neatklātos sportistu stāstus par pieredzi spēles dienā, kā arī 24 stundas pirms un pēc viņu došanās laukumā.  

Par adidas athletics

adidas athletics mērķis ir iedzīvināt un pilnībā pārveidot sporta tēlu, padarot to aizraujošu. Šī kolekcija atzīst nepieciešamību pēc sportiskām izpausmēm arī ārpus spēles laukuma, lai kādas tās arī būtu. Jaunā kolekcija palīdz apvienot sportistu stilu ar viņu atlētisko dzīvesveidu, tādējādi sniedzot unikālu un nebijušu redzējumu, kas cildina un izceļ iepriekš neatklātos inovatīvos pieredzes stāstus, kas atklāj sporta patieso būtību.

.

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Siguldas rudeni jābauda skrienot

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk