Dalīties „Air Max pavasaris ir klāt!“

Air Max pavasaris ir klāt!

Kāpēc? Jo Nike ir spējis radīt papildu svētku sajūtu pašā pavasara sākumā, un mums tas patīk. Ir vēl viens iemesls svinēt pavasari un sagaidīt to spilgti!

Air Max dienas pirmsākumi

26. martā, pašās pirmajās pavasara dienās, tiek atzīmēta Air Max diena. Kaut arī oficiāli to svin kopš 2014. gada un šogad tā norisinās tikai trešo reizi, Air Max vēsture ir krietni senāka.

Air Max pirmsākumi meklējami 1987. gadā, kad pirmo reizi vēsturē Nike izstrādāja tehnoloģiski sarežģītu gaisa amortizācijas zoli, kas šo 30 gadu laikā ir kļuvusi par daudzu Nike apavu atpazīstamības un kvalitātes zīmi. Tolaik inovatīvā tehnoloģija apvienojumā ar Tinker Hatfield veidoto dizainu mainīja sneakeru pasauli, radot Air Max 1 apavus, ko cilvēki uzņēma ar negaidītu sajūsmu to revolucionārā dizaina un apavu komforta dēļ. Šis veiksmes stāsts turpinās nu jau 30 gadus, katru gadu radot jaunus Air Max apavu modeļus ar uzlabotām zoles īpašībām, dizainu, ievērojot pasaules tendendences krāsās, formās un faktūrās.

Izpārdoti stundas laikā!

Ja sākotnēji 26. martam bija informatīva nozīme, tad pēdējo gadu laikā Air Max dienas popularitāte pārņēmusi visu pasauli. Pērn nepilnas stundas laikā tika izpārdoti visi Air Max 1 modeļa apavi no Nike.com e-veikala. Instagram tika pārpildīts ar Air Max apavu fotogrāfijām, iesaistot slavenas personības uzņemt īsus video, kuros aicina savus fanus svinēt šo dienu spilgti un radoši! Tēmturis #airmax sociālajos tīklos ir izmantots vairāk nekā 5 000 000 reižu. Pat tie, kuri ikdienā dod priekšroku Jordan, Kobe vai LeBron, šajā dienā uzdrošinās uzvilkt Air Max kedas no deviņdesmitajiem gadiem, lai atcerētos savus pusaudžu gadus, akcentētu savu rebel stilu.

 Air Max 30 gadi Latvijā

Šogad, atzīmējot Air Max 30 gadu jubileju, izceļam spilgtākās Air Max vērtības mūsu pašu cilvēkos. Jaunais un ilgi gaidītais 2017. gada modelis ir Nike Air Vapor Max, kas ar savu revolucionāru izskatu un inovatīvajām zoles īpašībām, pāršķir jaunu lapu Air Max vēsturē.

KISS MY AIRS

Arī mums Latvijā ir revolucionāri domājošie – spilgti savā izskatā, rīcībā, attieksmē un radošajās izpausmēs, izvēloties Air Max apavus ne tikai 26. martā, bet arī ikdienā.

Agnese Kleina ir ilggadēja Nike cienītāja, bet plašāk pazīstama kā grāmatžurnāla Benji Knewman izdevēja un redaktore. Noslēpumaina un mērķtiecīga – ja dara, tad izdara līdz galam.

Huligāns un avantūrists Kashers bijis gandrīz visos pasaules kontinentos, bet priecājas būt atpakaļ Latvijā. Šobrīd viņa sirds un ikdiena pieder modei un bērniem. Pirmā tikšanās ar Nike bija bērnībā, kad vecāki piespiedu kārtā likuši kārtot garāžu. Vienā no kastēm rēgojušās nolietotas, netīri baltas kedas ar tumši zilu Nike zīmi sānos. Kedas tika notīrītas un kļuva par mīļākajiem apaviem gan ziemā, gan vasarā.

Aminata – trausla, bet kareivīga savu mērķu sasniegšanā. Viņai patīk garas pastaigas, tāpēc arī sneakeri ir vieni no mīļākajiem apaviem. Pēc viņas domām, ir svarīgi būt iekšēji pārliecinātam, mierīgam un patiesam.

To arī iesakām – būt pārliecinātiem, dzīvot spilgti, justies brīvi!

REVOLŪCIJA NEKAD NEBEIDZAS.

#kissmyairs #airmax #nikelatvia

 

Komentāri

  1. andris

    Majāslapu nevar saprast

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Uz Rēzeknes pusmaratonu jau nākošajā nedēļas nogalē

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk