Dalīties „Aizvadīts pirmais VIVUS MTB sezonas posms!“

Aizvadīts pirmais VIVUS MTB sezonas posms!

Uz Ventspili devās K.Kancers, Dz.Ausmanis, S.Kļaviņš un K.Stupelis. Komandas sākotnējais uzdevums ir pārbaudīt savas spējas, tehniku un sajusts sacensību garšu, kā arī iekļūt Top 3 komandu ieskaitē. Komandas uzdevumu izpildījām gandrīz. Šoreiz neizdevās iekļūt starp 3 spēcīgākajām pusmaratona komandām, piekāpjoties vien Veloprof, Haway, Mysport komandām un ierindojoties ceturtājā pozicijā.

 
 
Sandijs Kļaviņš par posmu:
“Domāju  sniegums bija apmierinošS, bet varēja noteikti labāk, bet tas nākošajā posmā. Arī ar komandas darbu esmu apmierināts – īpaši izceļot Kristapu. Domāju, ka šajā posmā komandai būs sliktākā vieta, un nākošās būs taikai labākas”
Sandijs apņēmības pilns komandu virzīt uz augstāku vietu. Sandijs šajā posmā ierindojās augstvērtīgajā 8.vietā.
 
 
Kā otrais komandas ātrākais šajā posmā iebrauca K.Kancers un spēja trasē arī būt pārleicinoši stabils. K.Kancera vārdi: “Ir vēl kur pielikt. Īpaši izcelšu sadarbību ar Sandiju. Gan viņš palīdzēja man, gan es palīdzēju viņam, lai komanda pēc iespējas gūtu vairāk punktus.” Kristaps ierindojās 12.vietā.
 
Kā trešais no komandas finišā iebrauca Dz.Ausmanis, kurš vel pāris nedēlas atpakaļ iedzīvojās traumā un īsti nesadziedējis ribas, spēja palīdzēt komandai dot rezultitatīvus punktus. Kas indviduāli deva 18.vietu.Dz.Ausmaņa secinājums: “Ceturtā vieta komandai nav slikta, bet tas nav tas uz ko ejam”.
 
K.Stupelis pagajušo sezonu beidza kā 10 ātrākais riteņbraukšanas pusmaratonā. Šajā posmā Kaspars noslēdza ātrāko divdesmitnnieku un ierindojās atiecīgi 20.vietā. “Braucēju līmenis nav cēlies atiecībā pret pagājušo gadu, bet ir nākušas klāt spēcigas komandas – kā Mysport džeki, kas ir labi ziemā sagatavojušies un ir stipri. Pats patreiz nejūtos tik spēcīgs, kā pagājušo sezonu, bet rezultāti vēl augs”: Tā Kaspars par Ventspili.
 
Piezīmēsim, ka šajā sezonā Kaspars ar L.Daideru pārstāvēs kā vienīgo Blakusvāģu ekipāžu  pasaules elitē no Latvijas.
 
 
No komandas esam gandarīti par komandas sniegumu, atieksmi un mobilizāciju. Vivus mtb maratons vienmēr ir īpašs ar trasi, profesionalitāti un sīvo konkurenci, kas sportā dzen uz priekšu gan mūs, gan citas komandas. Paldies arī konkurentiem par cīņu! Tiekamies jau šonedēļ tautā sauktajā klasīkā Cēsis -Valmiera, kā ierasts SEB MTB Maratona 1.posmā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Triatlons. I Am Iron Man

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk