Dalīties „Ar vērienu aizvadīts aktīvās atpūtas festivāls “Playground”“

Ar vērienu aizvadīts aktīvās atpūtas festivāls “Playground”

 

Lai runā darbi un bildes! Organizatori vēlas pateikties ikvienam, kurš atnāca un pamēģināja ko jaunu. Vai tas bija pirmais grupas “Pērkons” koncerta apmeklējums dzīvē, vai pirmie nobrauktie metri ar longbordu, pirmā Sling Yogas nodarbība vai pirmais līkums ar ūdensmoci. Kopīgais prieks un pacilājums aizdzina prom solītos lietus mākoņus un nodrošināja lidojumam labvēlīgus laikapstākļus pat aeroakrobāta šovam ar paraplānu.

Arī pats festivāls šogad daudz ko piedzīvoja pirmo reizi. Pirmo reizi Baltijā garākais Leman 500 apļu kartingu izturības brauciens notika naktī, un pirmo reizi trasē viesojās sacensību Lamborghini automašīna. Pirmo reizi tas tika translēts tiešraidē radio SWH, pirmo reizi apmeklētāji varēja festivāla laikā sekot līdzi Outlet Optika realitātes šovam un iepazīties ar olimpisko sporta veidu paraugdemonstrējumiem no Viasat. Pirmo reizi pašiem mazākajiem un viņu mammām tika atvēlēts savs īpašais stūrītis barošanai, pārtīšanai un rotaļām. Pirmo reizi festivālu papildināja Meža skatuve, uz kuras akustiskos koncertus sniedza jau zināmi un pavisam jauni skatuves vārdi, un savu pašu, pašu pirmo debijas koncertu piedzīvoja jaunā un talantīgā mūziķe Tīna Šipkēvica.

Lieliska iespēja redzēt starptautiskus Red Bull komandu braucējus, gan kalnu velosipēdu MTB sacensībās, gan veikbordā. Burvīgi, galvu reibinoši triki ar neskaitāmiem apgriezieniem gaisā un sajūsminātu pūli uz zemes, bet vislielākais prieks mums bija vērot, kā uzvarētāju tituli paliek te pat mājās –  pie savējiem. Lielākās balvas palika ģimenē un nu mūsu sportisti varēs papildināt savu inventāru Sportland veikalos, lai jau nākamgad varētu startēt sacensībās ar vēl lielāku jaudu!

Foto: Mikus Kļaviņš
Foto: Mikus Kļaviņš

Vairāk festivāla garšas var sajust pievienotajā foto galerijā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

FOTO: Jelgavas nakts pusmaratons

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk