Dalīties „Artūrs Mednis: Katra manas dienas stunda ir aizpildīta“

Artūrs Mednis: Katra manas dienas stunda ir aizpildīta

Artūrs Mednis nereti tiek dēvēts par cilvēku, kas paspēj būt visur. Teju vai divās vietās vienlaicīgi. Viņš, ikdienā būdams digitālā satura mārketinga aģentūras New Black vadītājs un sociālo mediju guru, ir nemitīgā kustībā. Viņa laika menedžmenta noslēpumu grib zināt ne viens vien cilvēks, tieši tādēļ uzdrošinājāmies viņam to pajautāt.

Foto: Personīgais arhīvs

Kāds tad, galu galā, ir tavs noslēpums – kā tu paspēj būt tik daudzās vietās un notikumos vienas dienas laikā?

Brīžiem pats nezinu, kā man tas izdodas. Es varētu pat teikt, ka neesmu labs laika plānotājs, tas patiesībā vienmēr man ir bijis lielākais dzīves izaicinājums. Noslēpums iespējams ir tas, ka es katru savas dienas stundu cenšos aizpildīt. Man nepatīk, piemēram, divas brīvas stundas dienas vidū, kuru laikā nekas nenotiek. Ja tā ir, tad es parasti sev uzdodu jautājumu, ko es varētu šo divu stundu laikā izdarīt, kā tās lietderīgi izmantot, kam uzzvanīt, ar ko satikties? Piemēram, uz tikšanos dodos ar taksi, lai tajā varētu sazvanīties, atbildēt uz e-pastiem.

Bet vai tevi nemēdz nogurdināt tik aktīvs un intensīvs dzīves ritms?

Dažkārt tevi uzlādē un nogurdina vienas un tās pašas lietas. Manā gadījumā tas ir mans dzīvesveids. Jā, aizņemtība nav modē, bet man ir vienalga, es to nedaru modes dēļ. Un, ja man ir brīva stunda šodien vai rītdien, pat ja tā ir vienīgā brīvā stunda visā dienā, tad es tajā ieplānošu tikšanos, nevis atlikšu to uz vēlāku laiku. Pie tam es taču daru to, kas man patīk. Dari to, ko tu mīli, un tev nekad nebūs jāstrādā.

Foto: Personīgais arhīvs

Tev noteikti mēdz jautāt – vai tu naktīs arī guli?

Es guļu, jā. Svarīgākais nav, cik stundas tu guli, bet gan, ko tu dari, kad esi nomodā. Savu dienu parasti sāku vēlu – ap plkst. 9.00 un dažkārt tikai 10.00, kad ierodos darbā, bet diena var beigties nenoteiktā laikā, taču ne agrāk, kā pēc pusnakts. Ir dienas, kad tā arī nepaspēju atbildēt ne uz vienu telefona zvanu vai nepaskatos e-pastā, pat ne dienas – reizēm tās ir pat vairākas nedēļas. Lai gan strādāju digitālā mārketinga laukā, patiesi maldīgs ir priekšstats, ka es visu savu laiku pavadu, veroties datora vai telefona ekrānā. Es daudz tiekos ar cilvēkiem, laikam tā ir vēl viena lieta, kas mani uzlādē.

Iespējams tavi sekotāji sociālajos tīklos būs pamanījuši, ka pēdējā laikā tu savos personīgajos sociālo tīklu kontos publicē retāk…

Jā, gan Twitter, gan Instagram, gan Facebook pēdējā laikā publicēju reti, ievietoju tikai to, ko patiesi vēlos, un tad, ja tam ir laiks. Es ne visu parādu un, manuprāt, tas arī nav nepieciešams. Neatzīmēju, piemēram, katru ceļojumu, kurā dodos, vai pasākumu, kuru apmeklēju. Lai arī strādāju šajā nozarē, un tas, ko teikšu, skanēs dīvaini, bet, manuprāt, daudzi cilvēki ir pārvērtējuši sociālo mediju nozīmi. Mans privātais konts ir mans privātais konts, tieši tādēļ tajos lieku tikai to, kas un kad man patiesi ir svarīgi. Bet dažkārt tam vienkārši nav laika.

Rekur, šo gan noskaties visu, tā ir īsā versija. #Retirēcīgi, ar uzsvaru uz reti 🙂

Posted by Arturs Mednis on 21. oktoober 2017. a.

Teksta autore: Liene Pālēna

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Helly Hansen – profesionāļu izvēle

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk