Dalīties „Atklāta reģistrācija Latvijas lielākajām šosejas riteņbraukšanas seriālam “Filter Velokauss”“

Atklāta reģistrācija Latvijas lielākajām šosejas riteņbraukšanas seriālam “Filter Velokauss”

Aizvien aktīvāk Latvijas ceļus sāk piepildīt aktīvās atpūtas cienītāji uz divriteņiem, bet mūsu vadošie braucēji jau sekmīgi aizvadījuši pirmos starptautiskos startus. Tas tikai nozīmē, ka aiz kalniem nav arī pašmāju sacensību sezonas sākums šosejas riteņbraukšanā.

Nedaudz vairāk par diviem mēnešiem ir atlicis līdz Latvijas lielākā šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Filter Velokauss” sezonas sākumam. Jaunā sezona tiks atklāta 12. maijā, kad visi aktīvās atpūtas cienītāji tiks aicināti uz Jūrmalu, kur Lielupes krastā norisināsies pirmais posms, dalībniekiem 24 dažādās vecuma grupās sacenšoties individuālajā braucienā.

Mājaslapā aerobike.lv ir atklāta iepriekšējā reģistrācija uz konkrētiem, vai arī visiem, seriāla posmiem. Tāpat atklāta arī komandu reģistrācija visai sezonai. Rīkotāji aicina dalībniekus pieteikties laicīgi, jo sacensību dienā dalības maksa būs augstāka. Līdz 31. martam dalības maksa sešiem posmiem un lielajam finālposmam ir 66 EUR. Mājaslapā atrodams arī kopējais sacensību seriāla nolikums un cita noderīga informācija.

Kopumā “Filter Velokauss” norisināsies sešos posmos un lielajā finālposmā, kas pirmo reizi tiks aizvadīts Ainažos. Šīs sacensības būs unikālas ar to, ka tās būs apvienotas ar Igaunijā iecienītā “Filter Temposoido Karikasari” seriāla finālu, dalībniekiem sacenšoties 25 kilometru garajā individuālajā braucienā pa Latvijas un Igaunijas ceļiem. Sezonā kopumā ir paredzēti pieci individuālie braucieni un divi pāru braucieni, ļaujot ikvienam pārbaudīt savu individuālo meistarību. Bez Ainažiem, pirmo reizi kāds no sacensību posmiem norisināsies Baldonē, kur riteņbraucēji aicināti pulcēties 9. jūnijā.

 

Braucēji, atbilstoši savam vecumam, tiks vērtēti kopumā 24 dažādās vecuma grupās, noskaidrojot sezonas kopvērtējuma laureātus. Sacensību kopvērtējuma līderi vīriešu un sieviešu grupās nākamajā posmā startēs līdera individuālā brauciena kombinezonā. 2015. gadā absolūtajā vērtējumā aizraujošā cīņā uzvaru “Filter Velokausa” kopvērtējumā izcīnīja “Rietumu – Delfin” komandas sportists Sandis Āķis, kurš būs viens no favorītiem arī gaidāmajā sezonā. Tāpat pērn “Filter Velokausu” kā sagatavošanos sezonas nozīmīgākajiem startiem izmantoja arī Latvijas junioru izlases līderis Ēriks Toms Gavars, kurš izcīnīja 10. vietu Eiropas un 11. vietu pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā.

Filter Velokausa sezonas kalendārs

Posms  

Datums

Distance 

Sacensību veids

Vieta

I

12.05.2016

11 km

Individuālais brauciens

Jūrmala / Lielupe

II

26.05.2016

20 km

Pāru brauciens

Garkalne

III

09.06.2016

18 km

Individuālais brauciens

Baldone

IV

07.07.2016

16 km

Pāru brauciens

Ropaži

V

24.07.2016

9 km

Individuālais brauciens

Rīga

VI

11.08.2016

11 km

Individuālais brauciens

Jūrmala / Melluži

Fināls

11.09.2016

25 km

Individuālais brauciens

Ainaži

Papildus informācija un nolikums pieejams interneta vietnē: www.aerobike.lv
Sociālo mediju komunikācija: https://www.facebook.com/FilterVelokauss

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

ANITA REZEVSKA. Par bodyART un Nike Training Day

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk