Dalīties „Balso par Sieviešu skrējiena vēstnesēm!“

Balso par Sieviešu skrējiena vēstnesēm!

Kaut arī laikapstākļi aizvien ir mainīgi un īsts pavasaris vēl līdz mums nav nonācis, ir skaidrs, ka Rīga un visa Latvija jau ir sākusi mosties no ziemas miega. Biezo mēteļu, daudzo automašīnu un tukšo parku ainavu palēnām aizstāj vējjakas, velosipēdi un skriet atsākušu ļaužu pūļi. Aukstajos mēnešos “iekrātais” ir kļuvis par nastu, jaungada apņemšanās sāk dot par sevi ziņu vai gluži vienkārši stīvās locītavas alkst pēc kustības. Lai kāds arī būtu katra iemesls, mēs visi vismaz palēnām sākam savu aktīvo sporta un skriešanas sezonu. Tieši tāpēc Sieviešu skrējiena, kas šogad norisināsies 11. un 12. jūnijā, organizatori, sadarbībā ar Sportland,  ir uzsākuši pasākuma vēstneses meklējumus.

Līdz šim ierasti tās ir bijušas sabiedrībā atpazīstamas daiļā dzimuma pārstāves, taču šogad šāda iespēja kļūt par pasākuma patronesi ir dota jebkurai sievietei, kas jūt sevī spēku pulcēt un vienot tūkstošus aktīva dzīvesveida piekritējas. Pēc daudzu, jo daudzu pieteikumu izskatīšanas tika izvēlētas 7 finālistes, kuras tad arī tikās zīmīgajā 8.martā MyFitness sporta klubā, kur dažādu pārbaudījumu rezultātā noskaidrojās pirmā pasākuma vēstnese.

Finālistu rindas pildījās ar ļoti dažādām personībām, kas tikai kārtējo reizi apliecina cik dažādas un izteiksmīgas ir mūsu sievietes. Ramona Simona Mežgaile, 3 bērnu māmiņa, jau šobrīd motivē citas jaunās mammas pievērsties aktīvajam dzīvesveidam, savukārt Linda Samsonova ir atradusi skriešanā ieroci cīņai ar enerģijas trūkumu, bet Luīzi Mantiņu vienmēr uz priekšu dzen uzticamais četrkājainais draugs.

Pasākuma gaitā ātri vien tapa skaidrs, ka jebkura no meitenēm būtu lieliska skrējiena vēstnese, turklāt katrai ir savs atšķirīgs stāsts par sporta ienākšanu viņas dzīvē. Konkursa dvīnes, Martu un Ievu Poļevsku pievērsties daiļslidošanai mudinājuši vecāki, Lindai Ķuzei, mūsu konkursa otrai māmiņai, tieši jauniegūtā mammas loma ir kalpojusi par motivatoru uzsākt vēl aktīvāku dzīvesveidu, bet Alisi Putraimu sportam pievērsties aicina tieši daba, ne velti meitene arī pati vada savas brīvdabas treniņu nodarbības.

lmrakstam

Par pirmo pasākuma vēstnesi oficiāli ir kļuvusi 24 gadīgā Luīze Mantiņa, kura savu ikdienu bez sporta un skriešanas nespēj iedomāties. Vienmēr smaidīgā meitene stāsta, ka viņas lielākais motivators sportam ir četrkājainais draugs – Ūsiņš – pateicoties kuram nekad nav iespējams noslinkot, bet par to, kāpēc tieši viņa būtu laba vēstnese, Luīze atbild vienā vārdā – apņēmība! Tieši viņas cīņasspars un neatlaidība ir tas, ar ko meitene ir gatava iedvesmot un parādīt, ka, lai cik grūti būtu, uzsākt vai atsākt kustību var vienmēr!

Luīze gan nebūs vienīgā Sieviešu skrējiena vēstnese, un lai arī pārējo dāmu vārdi šobrīd vēl tiek turēti noslēpumā, par vienu no tiem ir iespēja lemt tieši Tev, proti, pateicoties Sportland un sportlandmagazine.com, līdz 13.martam katram ir iespēja nobalsot par kādu no pārējām konkursa finālistēm!

Noskaties meiteņu video un izlem, kura ir Tava favorīte, jo tieši balsojuma uzvarētāja kļūs par otro pasākuma vēstnesi, kas kopā ar Luīzi un pārējām vēstnesēm būs tās, kas iedvesmos ne tikai piedalīties Sieviešu skrējienā, bet arī iedrošinās katru sievieti pievērsties vairāk un vairāk aktīvam dzīvesveidam. Veiksmi meitenēm!

BALSOJUMS IR NOSLĒDZIES! REZULTĀTI TIKS IZZIŅOTI ŠĪS DIENAS LAIKĀ!
/14.03.2016/

Atgādinām, ka Sieviešu skrējienā šogad skriesim vasarā! Tieši tā, ierastā 1. maija vietā šoreiz skrējiens norisināsies 12.jūnijā, bet dienu pirms tam turpat Mežaparkā būs iespēja apmeklēt īpašu fitnesam veltītu pasākuma daļu. Kā arī, lai motivētu tās sievietes, kam 7km vēl ir par daudz, esam pievienojuši sacensībām arī 5km distanci, kuru tāpat kā 7km varēs veikt skrienot, nūjojot vai ejot!

Komentāri

 1. rey

  Alise labaka Turies

  1. Gaľina

   Alīse labāka

 2. Elīna

  Linda Ķuze ir pati pati labākā māmiņa ❤️❤️❤️

 3. Sveta

  Simonāaa, turam īkšķus!!! 🙂

 4. mārīte

  Ramona Simona, es par Tevi!

 5. Arnita

  Simona Ramona IR labākā!! Vecā, Tu jau zini!!

 6. Kamilla

  Ranona Simona Mežgaile

 7. Ketija

  Alise, turu par Jums īkšķus!
  Jūsu degsme, dzīvesprieks un patiesums ļoti motivē apkārtējos! Apbrīnoju Jūsu uzņēmību un spējas! Lai veicas!

 8. Liga

  Par skriešanas vēstnesi jābūt cilvēkam, kuram skriešana ir dzīvesveids, nevis dāmām, kuras labi izskatās,ejot uz sporta zāli un knapi spējīgas 5km noskriet un tikai dēļ konkursa,saka,ka patīk skriet. Pēc kādiem kritērijiem žūrija vadījās noteicot finālistes? vajadzēja garmin, suunto vai emdomondo statistiku ar paskatīties vai šie cilvēki vispār pirms tam ir skrējuši.

 9. Ilga

  Linda Ķuze , turies . Tu esi labākā .

 10. Visvaldis

  Piekritīšu iepriekšminētajam, komentāram, par skriešanu.
  Pazīstu Alisi personīgi un zinu, ka ne tikai fitness ir viņas kaislība, bet arī skriešana ir liela daļa viņas būtības. Braucot ar auto, redzu viņu skrienam jebkādos laika apstākļos. Priecājos un lepojos ar šādiem cilvēkiem!

 11. Andris

  Alise turies

 12. Bosis

  Linda, Linda, Linda Ķuze reāli labākā!! The best of best!!! :))

 13. Larisa

  Linda Ķuze , turies . Tu esi labākā .

 14. Larisa

  Linda Ķuze , turies . Tu esi super!!!

 15. Jevgeņija

  Momyfit Ramona Simona Mežgaile ❤

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Edvīns Bušs par Gym ABC

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk