Dalīties „Baudi galvaspilsētu ripojot Brīvības ielas Nakts braucienā“

Baudi galvaspilsētu ripojot Brīvības ielas Nakts braucienā

Sestdien, 20. maijā Brīvības ielas spožākajā posmā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs baudīt  kopīgo sportošanas prieku jau otrajā Nakts braucienā.  Tas kā ierasts uz galvaspilsētas nozīmīgākās ielas braucamās daļas pulcēs tūkstošiem skrituļotāju, dēļotāju un skrejriteņu cienītāju.

Nakts brauciena kulminācija svarīgākais moments – starts šāviens-  tiks dots pulksten 23:00, taču uz sacensību centru tirdzniecības parka Alfa stāvlaukumā vērts doties jau agrāk. Šeit sestdienas vakaru ar savu klātbūtni košāku un skaļāku padarīs vairāki Latvijā iecienīti mūziķi un pasākuma vadītājs – kolorītais un enerģiskais Armands Simsons.

Aktīva rosība sacensību centrā sāksies jau no pulksten 16:00, kad tiks uzsākta dalībnieku numuru izņemšana un darbu uzsāks skrituļslidu noma. Starta numurus varēs saņemt līdz pulksten 21:00, bet baudīt vasaras vakaru spraigā atmosfērā – līdz pat pat starta brīdim. Pasākuma galvenā programma sāksies divas stundas pirms starta. Par muzikālu iesildīšanos rūpēsies Latvijā zināmi DJ, bet adrenalīnu un  uzvarētāja noskaņojumu ieslēgs viens no pasaules labākajiem skrituļslidošanas meistariem Nils Jansons, kurš kopā ar draugiem dalīsies elpu aizraujošos paraugdemonstrējumos. Tāpat organizatori padomājuši par īpašām aktiviātēm bērniem un viņu vecākiem. Tāpat ikviens, kas vēl ir sava ideālā ripojošā ekipējuma meklējumos, varēs to izvēlēties Sportland tirdzniecības zonā, kur par īpašām cenām varēs iegādaties  aktuālāko skrituļoslidošanas, skeitborda inventāru un skrejriteņus.

Pēc starta šāviņa pulksten 23:00 visu ripojošo sporta veidu cienītāji dosies 4800m garā braucienā pa Brīvības ielu no t/p Alfa līdz Ropažu ielas un Brīvības gatves krustojumam un atpakaļ. Atgriežoties sacensību centrā, pulksten 23:45 dalībniekus ar muzikālu priekšnesumu sagaidīs hip hopa apvienība FAKTS. Bet 30 minūtes pēc pusnakts vairākās nominācijās tiks apbalvoti atraktīvākie un pamanāmākie Nakts brauciena dalībnieki. Pēc apbalvošanas ceremonijas pulksten 00:45 pasākuma programmu turpinās un sacensību centrā uz skatuves kāps grupa The Citizens. Brīvības ielas Nakts brauciena noslēgums paredzēts pulksten 1:30.

Dalība pasākumā ir bezmaksas un to reģistrēt to iespējams līdz 18. maija pulksten 22:00 aizpildot elektronisko dalībnieka anketu interneta vietnē https://sportland.lv/full_screen_forms .

Reģistrācija turpināsies arī 19.maijā t/p Alfa veikalā Sportland no pulksten 15:00-20:00, šajā laikā un vietā internetā reģistrētie dalībnieki aicināti saņemt savus starta numurus.

Savukārt pasākuma dienā 20. maijā  pieteikt dalību un saņemt starta numurus varēs no pulksten 16:00 -21:00 sacensību centrā pie TC Alfa.

PROGRAMMA:

19.maijs

15:00 – 22:00 Pasākuma EXPO jeb numuru izņemšana TC Alfa Sportland veikalā 2.stāvā. Visi dalībnieki, kuri izņem savu dalībnieku numuru EXPO laikā piedalās izlozē.

20.maijs

16:00 – 21:00 Dalībnieku numuru izņemšana un skrituļslidu noma

21:00 Aktivitātes dalībniekiem

21:30 Skrituļslidojuma paraugdemonstrējumi kopā ar Nilu Jansonu

22:20 Iesildīšanās kopā ar SPORTO RĪGA treneriem

22:40 Došanās uz starta zonu

22:55 Svinīgā uzruna

23:00 Starts braucienam ar skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem

00:00 Muzikālie viesi – FAKTS

00:30 Apbalvošana nominācijās

00:45 Muzikālie viesi – THE CITIZENS

01:30 Pasākuma noslēgums

 

Nāc uz SPORTLAND veikaliem pēc savām jaunajām K2 skrituļslidām un Moui & Sons longbordiem. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Pols Ašvorts: “Galvenokārt domājam par to, kā izveidot vairāk vārtu gūšanas iespēju”

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk