Dalīties „Biete – superprodukts sportotājiem“

Biete – superprodukts sportotājiem

 Piedāvājam jums ”Sportland Magazine” jaunākā žurnāla izdevuma, raksta par superproduktu sportotājiem jeb ikdienā visiem pieejamo bieti, paplašinājumu. Aizraujošo un moderno ”Sportland Magazine”  jau no 1. novembra meklē visos ”Sportland” veikalos!

 

Superprodukts sportotājiem – biete

Beidzamajos gados veikti vairāki nozīmīgi pētījumi, kas pierādījuši bietes efektivitāti tam, lai organisms labāk izmantotu skābekli, uzlabojot sportisko sniegumu un izturību. Bietēs esošie nitrāti palielina slāpekļa oksīda līmeni asinīs, paplašinot asinsvadus un samazinot nepieciešamo skābekļa daudzumu. Tāpēc 50 ml biešu sulas var uzskatīt par sportistu superdegvielu, un tā lietojama dažas reizes nedēļā un „iedarbojas” 2–3 stundas pēc izdzeršanas. Jāatzīst gan, ka biešu nopirkšana un sulas izspiešana negarantē vajadzīgo rezultātu. Nitrītu daudzums dārzeņos (arī bietēs) ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, augsnes, kuros tie auguši, izmantotā mēslojuma un laiku, pirms kāda dārzenis novākts.

Kā lietot? Ja bietes tīrā veidā grūti iedzert, sulu jauc ar āboliem vai burkāniem. Tikko spiestu biešu sulu nav vēlams dzert, tai jāļauj vismaz dažas stundas (vai pat visu nakti) nostāvēties ledusskapī.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Domājot par ēšanu

Uztura treneris Mārtiņš Bidiņš neaizraujas ar drakoniskiem uztura ieteikumiem. Patiesībā viņa skatījums ir viegls un nepamācošs. Pat iedvesmojošs. Mani, runājot…

Ko ēst aktīvam bērnam?

Starp mācībām, treniņiem un draugiem bērnam jāatrod laiks arī pilnvērtīgi paēst. Augošajam organismam, kas tiek noslogots dažādos sportos, pilnvērtīgs uzturs…

Nākamais raksts:

Bērna pirmais piedzīvojums lielajos kalnos

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk