Dalīties „Bigbank Skrien Latvija atklāj sezonu ar koptreniņu un izziņo sezonas jaunumus!“

Bigbank Skrien Latvija atklāj sezonu ar koptreniņu un izziņo sezonas jaunumus!

Koptreniņa dalībnieki ar organizatoriem veica trīs dažāda garuma distances atkarībā no sagatavotības pakāpes, kā arī skrēja garām Rēzeknes simboliem – Latgales Mārai, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centram “Zeimuļs”, Latgales vēstniecībai “Gors” un simboliski skrējienā šķērsoja Rēzeknes upi. Atklāšanas treniņu svinīgāku padarīja arī fakts, ka Rēzeknes pusmaratona vēstnese Gunta Latiševa-Čudare treniņu apmeklēja savā Dzimšanas dienā.

Sadarbībā ir ilggadējo pasākuma atbalstītāju Sportland šogad par prieku mazākajiem dalībniekiem ar Latvijas skolēnu palīdzību taps īpaši veidots seriāla talismans. No iesūtītajiem 1.-12. klašu skolēnu darbiem 9.martā arī tika izvēlēti 7 konkursa finālisti, par kuriem ikviens ir aicināts balsot Bigbank Skrien Latvija Facebook kontā. Pēc uzvarētāja skices tiks darināts talismans, kurš priecēs bērnus ikvienā no posmiem.

9.aprīlī ar Rēzeknes pusmaratonu tiks uzsākta Latvijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija sestā sezona, kura sev nes līdz dažādas inovācijas un jaunus atbalstītājus. Vislielāko pārsteigumu dalībniekiem organizatori sagatavojuši sadarbībā ar jaunās sezonas atbalstītāju Tallink – ikviens skrējējs, kurš finišēs 4 seriāla posmos (neatkarīgi no distanču garuma), savā īpašumā iegūs kruīzu uz Stokholmu!

Pateicoties ģenerālsponsoram Bigbank, organizatoriem šajā gadā ir bijusi iespēja ievērojami palielināt naudas balvas sezonas kopvērtējuma sešiem ātrākajiem kungiem un dāmām pusmaratona distancē: 1.vieta saņems 500 eiro, 2.vieta – 400 eiro, 3.vieta – 300 eiro, 4.vieta – 200 eiro, 5.vieta – 100 eiro, 6.vieta – 70 eiro. Savukārt par dalībnieku ēdināšanu un Pasta party dienu pirms sacensībām rūpēsies Dobeles dzirnavnieks un Pūre. Šogad labākie pusmaratonisti tiks apbalvoti pa vecuma grupām katrā Bigbank Skrien Latvija posmā, savukārt 10 un 5 kilometru distanču punktiem bagātākie skrējēji tiks summināti sezonas izskaņā.

Pārmaiņas gaidāmas arī vienmēr saistošajās un spriedzes pilnajās komandu cīņās. No komandas 4-7 dalībniekiem divi pēc izvēles skries pusmaratonu un pa vienam 10 un 5 kilometru distancēs. Ja komandā startēs vairāk nekā četri dalībnieki, tad pārējie varēs izvēlēties savu distanci pēc sirds patikas. Jaunais modelis ļaus skrējējiem pašiem izvēlēties dažāda garuma skrējienus sezonas garumā un tos pielāgot saviem 2016.gadā nospraustajiem sportiskajiem mērķiem.

Šajā skriešanas sezonā patīkamas izmaiņas arī bērnu skrējienu dalībniekiem – tajos varēs piedalīties bērni līdz 12 gadu vecumam, tādējādi, pārkāpjot 10 gadu slieksni, nebūs uzreiz jābūt gataviem noskriet 5 kilometru distanci.

 Teksts: Matīss Vecvagaris; Foto: Sergejs Kuzmins

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Pakļauj sevi “Krønsj Fønk Dance” ritmiem un kustību treniņam!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk