Dalīties „Bottecchia komanda izvēlas velodatoru POLAR M450“

Bottecchia komanda izvēlas velodatoru POLAR M450

https://www.youtube.com/watch?v=SVLoXycgEnw

POLAR M450 ērti un ātri piedāvā visu nepieciešamo informāciju, kas ir svarīga riteņbraucējam dodoties treniņā vai sacensību trasē. Mūsdienīgs velodators iekļauj informāciju par sportista sirdsdarbību, darbaspējām, nobraukto distanci, ātrumu, kadenci un jaudu. M450 ir saderīgs ar modernajām viedierīcēm, nekavējoties nogādā informāciju analīzei sportista trenerim un saglabā to datubāzē, kā arī īpašajā platformā Polar Flow.

50 gramus vieglais viedpulkstenis ar maināmiem dažādu krāsu apvalkiem ir saderīgs gan ar riteņbraukšanā nozīmīgo jaudas mērītāju, gan kadences nolasītāju, gan pulsometru. Ierīcē iebūvētais barometrs papildina GPS uztvērēju un precizē vertikālos mērījumus, braucot kalnup vai nobraucienos, piemēram, Gaujas senlejā Siguldas un Cēsu apkārtnē.

Somijas uzņēmumam POLAR ir sena vēsture, kopš 1977.gada strādājot ar elites sportistu snieguma uzlabošanu, piedāvājot precīzākās un modernākās tehnoloģijas. Par to pārliecinājās arī Sportlandmagazine.com, uzrunājot Latvijas MTB riteņbracēju komandas Bottecchia pārstāvjus.

„Esmu ļoti apmierināts ar POLAR piedāvātajām iespējām,” pavēstīja Sandijs Kļaviņš, kurš Polar ražotos pulsametrus intensīvi lieto jau piecus gadus, gan ziemā slēpojot, gan vasarā braucot ar divriteni.

„Pulsametram ir ļoti liela nozīme treniņu procesā, tāpēc, kā vienu no svarīgākajām lietām uzskatu treniņa analīzes iespējas un Polar piedāvā ļoti labas un plašas iespējas,” vērtē komandas Bottecchia riteņbraucējs Sandijs: „Šajā sezonā izmantoju Polar M450 velodatoru, tas pilda visas man nepieciešamās funkcijas treniņa laikā un

īpaši patīk tas, ka uz reiz pēc treniņa paveikto varu aplūkot savā telefonā. Katrā ziņā ar Polar esmu ļoti apmierināts.”

Polar M450 neļaus pārtrenēties, ziņojot par nepieciešamību atpūsties līdz nākamajam treniņam, kā arī norādīs, ka nepieciešams intensīvāks treniņš, ja sirds un ķermenis būs atpūties pēc iepriekšējās nodarbības un muskuļi ir gatavi darbam. Tādējādi POLAR M450 pilda teju trenera funkcijas un rūpējas par sava saimnieka veselību un labsajūtu, kā arī neatkāpjas no izvirzītajiem mērķiem.

Bottecchia braucējs Rolands Zarītis:

„Polar ierīce dod iespēju ātri un ļoti precīzi noteikt pulsu un GPS datus. Treniņu procesā cenšos izmantot visas iespējas, ko dod POLAR, jo pēc treniņiem patīk apkopot un analizēt paveikto darbu. Treniņa datus ieladejot POLAR FLOW, ko izmantoju kā elektronisko treniņu dienasgrāmatu, varu sekot savam darbībām vairāku nedēļu garumā.

POLAR FLOW ļauj treniņu datus sinhronizēt ar Strava Cycling lietotni, no kuras komandas biedri var sekot manām aktivitātēm. Pats ar ierīci esmu ļoti apmierināts, jo nav gadījies, ka dati kaut kur pazustu vai būtu slikts GPS signāls.

Maršruts kartā iezīmējas ļoti precīzi, kā arī kāpumu skaitītājs rada patiesus augstuma metrus. Pats izmantoju POLAR M450 ierīci, kurā nespēju neko sliktu saskatīt – tai ir optimāla izmērs un rāda visu nepieciešamāko.”

Velodatorā iebūvētas neskaitāmas funkcijas, ar kurām plašāk var iepazīties specifikācijā, jo visas nav iespējams uzskaitīt. Riteņbraucēji ir novērtējuši iespēju iestatīt divus vai pat trīs profilus, lai ar M450 varētu braukt gan ar sacensību velosipēdu, gan treniņos, gan pilsētas braucienos. Interesanta ir funkcija, kas braucēju aizvedīs atpakaļ sākumpunktā, vai iespēja ar skaņas signāliem saņemt informāciju, ka treniņa laikā notikušas atkāpes no iecerētās pulsa zonas, plānotā ātruma intervāla vai jaudas līmeņa. POLAR M450 var pieskatīt arī pedāļu apgriezienu skaitu, ja ierīce ir sapārota ar attiecīgo sensoru.

Ūdensizturīgais POLAR M450 aprīkots arī ar tādām ierastām funkcijām, kā autopauze, kad riteņbraucējs apstājies krustojumā pie luksofora, kā arī informē par izvēlētās distances nobraukšanu. Lielisks motivators, protams, ir labāko sasniegumu saglabāšana un ziņošana par sportista rekordiem, kas gūti kopā ar M450.

Esi pirmais ar Polar M450!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Jelgavas pilsētas mērs aicina uz gada naksnīgāko skrējienu pilsētā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk