Dalīties „Bottecchia riteņbraukšanas komanda uzsāks SEB MTB maratona Kurzemes tūri“

Bottecchia riteņbraukšanas komanda uzsāks SEB MTB maratona Kurzemes tūri

Kuldīga ierasti ir viens no SEB MTB maratona seriāla pieturas punktiem, jo šī Kurzemes pilsēta ir viens no Latvijas riteņbraukšanas centriem. No Kurzemes puses nāk pasaules čempioni šosejas riteņbraukšanā Romāns Vainšteins un Emīlija Sonka, arī pēdējos gados Kurzeme ir devusi Latvijai spēcīgus riteņbraucējus.

SEB MTB maratonā Kuldīga ir iezīmēta ar īpašu zīmi, jo šeit risinājušies posmi visu sezonu gaitā.

Foto: Zigismunds Zālmanis, Jeļizaveta Iļjina

Ierasti starta un finiša zona tiks izvietota Kuldīgas pilsētas estrādē, bet trases šogad ir izmainītas un braucējus sagaida daudz dažādu jauninājumu. “Toyota Hybrid” distancē profesionālie braucēji šķērsos Ventu, pēc tam veiks nelielu apli Ventas labajā krastā un turpinās distanci pa Kurzemes plašumiem. Arī “Virši-A” distance un “Mammadaba” Veselības brauciens pārsvarā risināsies Ventas labajā krastā.“Toyota Hybrid” distancē sportisti šoreiz veiks 69 km, masveidīgākajā “Virši-A” distancē dalībnieki izbrauks 44,8 km, bet “Mammadaba” Veselības braucienā kalnu riteņbraucēji veiks 31,3 kilometrus.

Prestižākajā “Toyota Hybrid” distancē vīriešu sacensībās līdera godā šobrīd ir Oskars Muižnieks (Sportlife.lv, 3910 p.), bet viņam seko Ivars Prokofjevs (ZZK, 3861 p.) un Kārlis Baltacis (Carnikavas sporta centrs, 3713 p.). Tā kā sezonas kopvērtējumā ņem vērā 5 labākos no 7 posmiem, tad viens no galvenajiem kandidātiem šobrīd uz uzvaru ir Dmitrijs Sorokins (Rietumu-Delfin, 2990 p.). Viņš ir uzvarējis divos SEB MTB posmos, vēl vienā bijis otrais, līdz ar to ar veiksmīgu startu Kuldīgā Sorokins var sev ielikt pamatus uzvarai sezonas noslēgumā.

Komandu ieskaitē starp Tautas klases 100 komandām vietas labāko desmitniekā ieņem “Sportland/Bottecchia” (7.vieta) un “Patria/Bottecchia” (8.vieta). 

Pārliecinoši savu līderpozīciju sieviešu konkurencē kontrolē Lāsma Ozola no “Patria/Bottecchia” komandas.

Pēc Kuldīgas posma SEB MTB maratona sezona turpināsies Talsos (14.augusts), bet sezona noslēgsies 25. septembrī Ikšķilē. Visa informācija par SEB MTB Maratona sacensībām un Kuldīgas posma distanču kartes atrodamas sacensību rīkotāja Igo Japiņa Sporta aģentūras mājaslapā internetā www.velo.lv.

Latvijā populārāko kalnu riteņbraukšanas seriālu – SEB MTB maratonu – jau 15.sezonu rīko Igo Japiņa sporta aģentūra sadarbībā ar uzticamu partneri SEB banku.  SEB MTB sacensību galvenais auto – “Toyota Hybrid”. Sacensības rīkot palīdz uzticamie partneri “Virši-A”, “Mammadaba”, “Rasēns” un “Lakto PRO”. Balvas uzvarētājiem nodrošina “Sportland”, sacensību enerģijas dzēriens “Isostar”, sportistu oficiālais ūdens – “Zaķumuiža”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ar vērienu aizvadīts aktīvās atpūtas festivāls "Playground"

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk