Dalīties „Sāc vasaru ar Sieviešu skrējienu Mežaparkā!“

Sāc vasaru ar Sieviešu skrējienu Mežaparkā!

Sieviešu skrējiena pirmajā dienā tā dalībniecies pulcēsies nebijušā brīvdabas fitnesa dienā, kas norisināsies sadarbībā ar MyFitness. Latvijas un ārvalstu treneri Mežaparkā visas dienas garumā liks kustēties sievietēm, kurām ir svarīgi uzturēt savu fizisko formu, labu veselību, vairot skaistumu un būt kopā ar sev līdzīgi domājošām. Fitnesa aktivitātes Mežaparkā sāksies plkst.12 un turpināsies līdz pat plkst.18, bet ierasties pasākuma centrā varēs jau no plkst.11.00.

Jebkurai sievietei nepieciešams kustēties, norāda Sieviešu skrējiena vēstneses, par kurām šogad izvēlētas sievietes no tautas, nevis plaši pazīstamas sabiedrības dāmas, kā tas ir bijis visos iepriekšējos gados. Septiņas burvīgas daiļā dzimuma pārstāves – juriste Luīze Mantiņa, trīs bērnu māmiņa Ramona Simona Mežgaile, enerģijas medniece Linda Samsonova, dvīnes daiļslidotājas Marta un Ieva Poļevskas, jaunā māmiņa Linda Ķuze un dabas cienītāja Alise Putraima – tikai izraudzītas īpaša konkursa ietvaros, kas tikai veidots sadarbībā ar pasākuma atbalstītāju, sporta preču veikalu tīklu “Sportland”.

Pasākuma vēstneses iedvesmo apkārtējos ar savu pozitīvo piemēru un iedrošina arī citas sievietes rūpēties par sevi.

„Skrienu sevis dēļ, jo pēc skrējiena varu ļoti viegli atslābināties un sakārtot savas domas. Protams, arī  fiziskās formas uzlabošanai, ikdienas rutīnas mazināšanai un veselībai noder skriešana,” uzsver Sieviešu skrējiena vēstnese Linda Ķuze, atzīmējot arī brīvības sajūtu, ko sniedz skriešana. Citām meitenēm Linda novēl izaicināt sevi un nospraust mērķus, sakot viedus vārdus: „Ja mēs, Sieviešu skrējiena vēstneses varam, tad arī Jūs, meitenes varat!”

Trīs bērnu māmiņa Ramona Simona Mežgaile ir gandarīta par iespēju motivēt citas māmiņas un skrien savas labsajūtas uzlabošanai: „Es skrienu, jo tā ir sava veida meditācija un tas ir brīdis, kad varu būt kopā ar sevi un savām domām.”

„Man patīk uzvarēt slinkumu un izaicināt sevi,” ne mirkli nevilcinoties saka enerģiskā Linda Samsonova, kura bērnībā nodarbojusies ar vieglatlētiku un šķēpa mešanu, taču tagad pievērsusies skriešanai.

 “Mēs esam radīti kustībai! Jebkurai sievietei jānodarbojas ar aktivitātēm, kas viņai pašai vislabāk patīk,” piebilst dvīnes Marta un Ieva Poļevskas, kuras ar skriešanu uzlādē savas iekšējās baterijas un atbrīvojas no dienā iekrātās spriedzes.

„Es skrienu, lai izvēdinātu galvu un izkustinātu rumpīti, uzturētu sevi formā un izbaudītu šodienu,” piebilst skrējiena vēstnese Luīze Mantiņa, kura pirms Sieviešu skrējiena Mežaparka treniņā ieradusies kopā ar suni, kuram patīk izskrieties kopā ar saimnieci.

 „Mēs skrienam, jo mēs gribam būt veselas un skaistas, kā arī uzturēt sevi formā. Mēs gribam iedvesmot arī citas meitenes,” gatavojoties Sieviešu skrējienam bilst Mežaparka koptreniņā sastaptā viena no vēstnesēm MyFitness trenere Daiga, veltot iedvesmojošus vārdus arī citām sievietēm: „Esiet aktīvas, mīļās meitenes!”

 

Sadarbībā ar Sportland, izspēlējam konkursu, kurā iespējams laimēt pilnu Nike skriešanas komplektu! Lai piedalītos izlozē, viss, kas Tev jādara ir – zem šī raksta, ieraksti komentāru ar savu novēlējumu vai uzmundrinājumu pārējām sievietēm, kas skries ar Tevi Sieviešu skrējienā un viena no komentāra autorēm saņems balvā pilnu Nike skriešanas komplektu no Sportland. Izloze notiks 10.06.

Veselīgam sievietes organismam nepieciešams kustēties katru dienu, tāpēc fitnesa piesātinātai sestdienai brīvā dabā svētdien sekos ierastais Sieviešu skrējiens, kurš šogad paplašināts ar jaunu distancēm.

Ceturtajā Sieviešu skrējienā dalībnieces var izvēlēties gan tradicionālo 7,5 kilometru distanci, gan nebijušo 5 kilometru skrējienu, ja pirmajā reizē 7,5 kilometri šķiet pārāk daudz. Abas distances dalībnieces var veikt netikai skrienot, bet arī nūjojot un ejot, tādējādi neierobežojot dalībnieču vēlmes.

Tā kā daudzām sievietēm, iespējams, šis būs pirmais publiskais skriešanas, iešanas vai  nūjošanas pasākums, kā arī tās, kuras sporto veselības uzlabošanai, nevis, lai sacenstos un rezultātu tabulās pierādītu savu varēšanu, kā 7,5 kilometru, tā arī 5 kilometru distancēs varēs doties ar laika kontroli vai bez tās.  

Mežaparks – tā ir skriešana un sportošana dabā, tas ir svaigs gaiss un brīvības sajūta. Daudzie asfaltētie celiņi brīvdienās ir pilni ar cilvēkiem, kuri ne tikai skrien un vingro. Tāpēc neiztrūkstoša Sieviešu skrējiena sastāvdaļa būs arī nūjošanas distances.

Kā jau katru gadu, savos skrējienos piedalīsies bērni vecumā no 2 līdz 12 gadiem. Jāpiebilst, ka 200-1000 metru garajos bērnu skrējienos aktīvi piedalās arī puikas.

Šogad sacensību organizatori sarūpējuši nebijušu jaunumu – visas finišējušās dalībnieces 5km vai 7,5km distancēs, gan Bērnu skrējiena dalībnieki saņems piemiņas medaļas, kā arī, kā ierasts, ūdeni un gardumus no sacensību organizatoriem un atbalstītājiem. Bet par papildus samaksu dāmas varēs medaļās iestrādāt arī savu laiku.

Iepriekšējā pieteikšanās gan Sieviešu skrējienam, gan fitnesa dienai par izdevīgākām cenām turpināsies līdz 10.jūnijam skrējiena mājas lapā.. Ja ir vēlme sportot abas dienas, tad vienīgajam sieviešu skrējienam Latvijā iespējams reģistrēties izdevīgāk, iegādājoties divu dienu biļeti. Pieteikšanās būs iespējama arī 11.un 12.jūnijā pasākuma laikā uz vietas Mežaparka estrādē, taču tad jārēķinās ar lielāku cenu un savlaicīgu ierašanos, lai paspētu piereģistrēties.

Sīkāka informācija un pieteikšanās mājas lapā.

 

 

Komentāri

 1. Evisa Krumholca

  Skrieniet ar smaidu uz lūpām! Tās nav sacensības, Jūs skrienat sev!

 2. Liene Barkāne

  Skrienam, jo tas ir ļoti forši….teicu es, lai gan, ja kāds man pirms gada būtu teicis – ejam paskriet? Es atbildētu liecies mierā, man riebjas skriet, nomiršu, tas nav priekš manis!
  Tagad viss ir mainījies! Es mīlu skriet!
  Viss ir paslēpts vārdā NEVARU – tā tulkojums ir – Es negribu, nevis nevaru!

  Tiekamies, parkos, uz ielas, sporta klubos un visur citur, kur iespēja aktīvi pavadīt laiku sportojot!

 3. Linda

  Novēlu neaizmirst, ka pati galvenā sacensība jebkurā skrējienā ir nevis ar citiem skrējējiem, bet gan ar to kluso balstiņu galvā, kas čukst: “Pietiek, pietiek, nemokies!” Tu esi spējīga sasniegt daudz vairāk, nekā Tev šķiet! Nepadodies! 🙂

 4. Raitis

  Visām sievietēm izturību!

 5. Lelde

  Ar smaidu līdz galam!

 6. Lelde Kristiāna

  Atceries, ka sports ir tikai viena no dzīves nodarbēm, kas liek sirdij straujāk pukstēt, turpat rikšot un paātrināti darboties. Atceries, ka Tava sirds vienmēr sit straujāk, kad esi laimīga! Tad lai tā arī ir šodien, rīt, parīt un aizparīt – lai Tavas fiziskās aktivitātes, sirdij pukstot ātrāk, izdala tikai un vienīgi laimes hormonus!

 7. Sanita

  Tev nav jānoskrien nesasniedzamais ātrāk par citām. Tev pat nav jānoskrien sevi! Skrien ar sevi. Izbaudi spēku, ko pārvar Tavas kājas, izdzīvo elpas daudzumu, ko spēj ievilkt Tavas plaušas un mīli to savu smaidu, kas rodas sviedru lāsītēm sakrājoties Tev uz pieres. Vislabāk Tu skrien tad, kad skrien sev, savam priekam vai savam izaicinājumam. Galvenais – SEV!

 8. Laila

  Skaistums un stiprums uzvarēs visus šķēršļus. Mīļās, esat stipras un uzvariet!

 9. Inita

  Izturību, prieku par to ko dari, gandarījumu

 10. Ina

  Mēs to varam,jo Mēs esam labākās.! 🙂

 11. Krista

  Novēlu nekad neapstāties, ejot pretī uzvarai gan ar lieliem, gan ar maziem soļiem.

 12. Novelu visam sievietem izturibu,labveligus laika apstakslus,velmi skriet un justies briniskigi!Un dariet to biezak!

 13. Evija

  Lai endorfīni mutuļo, un kājas pašas nes uz priekšu!

 14. Ilze Magone

  Tu esi ātrums!

 15. Lai visām vieglās kājas Un lai uz katrā soļa būtu smaids kas mus visas mundrina.

 16. Gita

  Ne velti sievietes sauc par skaistāko dzimumu un sieviešu skrējiens ir pierādījums par spēku! Kas var būt skaistāka par skrienošu sievieti ar smaidu uz lūpām? Tikai daudz skrienošu un smaidīgu daiļavu!

 17. Vita

  Tik uz priekšu! Solis pie soļa līdz finišam!

 18. Agnese Iļjina

  Forši, ka sievietes ir stipras un izturīgas, taču atcerēsimies,ka esam arī skaistais dzimums, kam jāļaujas palutināšanai!

 19. Linda

  Izbaudi skrējienu, sasniedz savus mērķus, uzstādi rekrodus, izjūti gandarījumu un apsoli nākamgad atgriezties!

 20. Kristina

  Lai mums viss izdodas! Tik uz priekšu!

 21. Santa

  Lai kājas nepiegurst, lai smaids nepazūd un lai karstums tikai iedvesmo 🙂

 22. Harītis

  Mīļās dāmas! Lai jums pietiek spēka, apņēmības un izturības, jūs esat malači!

 23. Sabine Artamonova

  Lai nekas mūs neaptur, tikai uz priekšu un nekad neskatīties atpakaļ. Ja mēs gribam mēs varam visu!

 24. DANA

  Lai veselā miesā,vesels gars!!!;)) Aaaaizieeetttt;)))

 25. Lai vienmēr uz lūpām smaids
  Tad kad liekas, ka nevar vairs
  Vienmēr būs kāds, kas atbalstīs un paskubinas kājas kustināt.
  Turamies meitenes.

 26. Inga

  Katrs izaicinājums un mērķis sākas ar sapni. Nebīsties no saviem sapņiem, lolo tos un piepildi! 🙂

 27. Krista

  Soprts ir mīlestība, ko ikviens kāro, tāpēc izbaudiet to kas patīk visvairāk , veiksmi skrējienā!

 28. Olīvija

  Lai veicas sasniegt savu personīgo rekordu! 🙂

 29. Madara

  Galvenais ir ticēt savam spēkam,tad mērķis būs vieglāk sasniedzams!

 30. Kristīne

  Lai prieks, smaids un enerģija ir visu sieviešu sabiedrotais skrējiena laikā! 🙂

 31. Sanita

  Smaids ir vienmēr saules stars!

 32. Jana Gedule

  Tu esi stipra, skaista un pašpārliecināta! -Skrien savam priekam un tiec līdz finišam!!!

 33. Alise

  Daiļās dāmas, kas piedalās šajā skrējienā, jau ir uzvarētājas, jo reprezentē sievietes spēku, enerģiju, izturību, gribasspēku, cīņas sparu gluži kā amazones! Lai izdodas, lai zeļ un plaukst sievietes izturīgais, skaistais gars! 🙂

 34. Inese

  Skriešanas laikā uzceliet sev apkārt apņemšanās žogu, lai slinkums to neizbradā un panākumu atslēgas būs vienmēr ar jums!

 35. Nav svarīgi vai tu būsi pirmais ( bet pirmajam būt ir milzīga laime) vai pēdējais. Galvenais skrējienā ir virzīties uz priekšu! 🙂

 36. Jana

  Sievietes valda pār pasauli!

 37. Zane Vanaga

  Skrien, lai pašai būtu prieks. Skrien, lai uzvarētu cīņā pati ar sevi, nevis kādu, kas skrien tev turpat blakus. Skrien, lai parādītu citiem, ka tas ir forši.
  Lai izdodas!

 38. Juli

  Lai skrējiens atbrīvo un piepilda!
  Esi stipra un mierīga! <3

 39. Luīze Puciriusa

  Lai viegls solis un priecīgs prāts!

 40. Līga

  Spēks ir sievietēs 🙂
  Labu startu, un vēl labāku finišu.

 41. Irbe Tene

  Lai mums visām svētdien ir skrējiens, ko izbaudam īpaši un iedvesmojam visus apkārtējos! 🙂

 42. Agita

  Galvenais ir skriet un nepadodies! Finišs liekas tālu, ja stāvi pirms starta līnijas, bet tas ir sasniedzams un kļūst arvien tuvāks ik pēc katra soļa!
  Veiksmi skrējienā, dāmas!
  Mūsos ir spēks!

 43. Mārīte

  Nospraud mērķi, izbaudi skrējienu un “izgaršo” SAVU uzvaru!!!

 44. Laura

  Lai viegls solis un km paskrien nemanot 🙂

 45. Lelde

  Sieviete ir daiļais, bet arī stiprais dzimums.
  Tai jārod motivācija ne vien sev, bet jāspēj iedvesmot arī visa ģimene ar savu piemēru.
  Ikdienas steiga, pienākumi, nogurums… nedrīkst atņemt Tev sievišķības brīnumu.
  Skriešana tas ir mirklis Tev!
  Tikai Tavs!
  Izbaudi to, jo Tu esi nepārspējama – Tu!
  Vislabākā!

 46. Diāna

  Mīļās meitenes, mēs esam tik stipras cik stipra ir ticība ka mēs varam daudz! Esam unikālas ar savu sievišķību un toleranci! Izmantosim visu savu šarmu un būsim uzvarētājas visas! Par mums! 😉

 47. Galvenais NAV noskriet visātrāk, galvenais ir piedalīties un gūt to vantastisko sajūtu, ka tu to esi paveicis. Ka mēs plecu pie pleca viens otram palīdzot un uzmundrinot to varam paveikt. Tā tik turēt!

 48. Tamāra

  Aicinu mest izaicinājumu savam prātam, kermenim un būtībai-pārvarot iekšējās robežas , atklāt jaunu pasauli sev apkārt un pats galvenais – sevī.

 49. Aiva

  Who run the world? GIRLS!

 50. Jeļena

  Lai skriešana būtu jautra laika pavadīšana!

 51. LAURA ANNA

  Nav svarīgi, kurā vietā tu būsi,bet galvenais ir tā prieka sajūta,kad tu to izdari. Galvenais ir piedalīties.

 52. Dita

  nav svarīgi uzvarēt, bet gan noskriet! To novēlu visam sievietēm un manai meitiņai! Lai viegls skrējiens!!!

 53. Māra

  Skrieniet savam skaistumam – iekšējam un ārējam!

 54. Iveta

  Izskriet no savas komforta zonas! Pārspēt sevi, nevis citus!

 55. Ieva

  Skrienam sev un savam priekam, nevis medaļai, kādai vietai vai citiem! 🙂 Lai izdodas būt laimīgām!

 56. Rasma

  Sajust zvēru sevī un sasniegt labako iespējamo priekš sevis.

 57. Mārīte

  Novērtējiet savas spējas un baudiet skrējienu!

 58. Dina

  Labu noskaņojumu un izturību.

 59. madara

  Izturibu skrejeejaam. Neaizmirstat par udeni saja karstaja laika. Velciet ari piemerotu apgerbu lai nav paarak karsti lai varetu tikt lidz finisam 🙂 karsta laika tiesam var novelet tikai izturibu jo pat vnk atrodoties ara ir karsti un galvina reibst kir nu vel skrienot tapec malaci ari kas ir pieteikusies cepuri nost ka mums ir tadi izturigi cilvecini kas apnemas karstumaa spotot izturibu un turu ikskjus par visiem kas skrien

 60. Krista

  Čempions, čempions,
  Tu esi, jā, esi jā, mūsu čempions!

 61. Marina

  Katra no mums būs uzvarētāja cīņā ar sevi. Izturību visām meitenēm. Lai izdodas!!!

 62. Zinta

  Skaistums glābs pasauli!!! Un mēs esam skaistas!

 63. Karīna

  Skrienam, skrienam un vēlreiz skrienam, visu ko mēs darām- darām sev! Prieks sevis grūti? NĒ! Priekš sevis negribas? NĒ! Tad tik uz priekšu dāmas parādīsim, ka mēs taču esam stiprais dzimums!

 64. Gelena

  Milas meitenes,lai skriesana butu jusu ikdiena un jus darisiet to ar prieku! Visu muzu virzities tikai uz prieksu! Pelnejusi labaku!✌

 65. Santa Miezīte

  Lai skriešana un sports pats par sevi jums rada dzīves enerģiju, dzīvesprieku un dzirksti acīs! 🙂

 66. Sanita

  Ieelpot Mežaparka svaigo gaisu līdz plaušu galiņiem, uzsmaidīt sev un apkārtstāvošajām, sajust spēku, enerģiju un drosmi, no starta līdz pat finiša līnijai lidot tauriņa vieglumā un pārspēt pašām sevi! Izbaudīt katru soli (gan vieglos, gan grūtos) un gūt fantastisku gandarījumu par to, ka vari un dari, izturi līdz finišam! SKRIEN!

 67. Sievietes ir stiprais dzimums un var visu :).Novēlu visām sievietēm stipru garu un nekad nepadoties;)Tādēļ mēs esam īpašas

 68. Ligita Borkovska

  Skrējiens mūs spēj padarīt stiprākus gan fiziski, gan garīgi 🙂

 69. Marita

  Mīļā, Tu esi tuvāk finišam nekā domā!

 70. Inese

  Tik uz priekšu! Mēs esam visvislabākās! 🙂

 71. Liga

  Dar ko var!
  Daiļumam ir jāuzvar!

 72. Madara

  Reizēm cilvēks palīdz otram ar to vien, ka viņš vispār ir un elpo, dzīvo zem šīm debesīm. Lai smaids nepamet sejas visa skrējiena laikā, jo kustība un smaids ir dzīvība un ceļš uz panākumiem! 🙂

 73. Maija Olšteina

  Skrējienā nevajag pie-dalīties, nevajag pazaudēt daļiņu sevis! Vajag pie-vienoties, skriet kā vienam veselumam ar kopīgu spēku un smaidu! Lai izdodas!

 74. Franceska

  Novēlu skrējienu izbaudīt un neaizmirst, turpināt būt aktīvām arī visu pārējo laiku!

 75. Julija

  Aizmirstiet visas problemas, domajiet tikai par skriesanu un paradiet sev uz ko jus esat spejigi!

 76. Kristīne

  Baudiet brīvības un spēka sajūtu, ko sniedz tas fakts, ka jūs varat, SPĒJAT un izmantojiet iespēju skriet! Novēlu izturību!

 77. Jūlija

  Pirmais solis ir grūts, bet tālāk ir tikai kaifa sajūtas!!!

 78. Jānis

  Tests

 79. Sportland

  Ar smaidu līdz pat finišam!

 80. Marina

  Sievietes spēj izturēt visu! Tāda ir mūsu daba un tāds ir mūsu spēks, tāpēc, ja Tu spēj sākt, tad Tu spēj arī šķērsot finiša taisni. Galvenais neapstāties, apstājas tikai vājākie, un mēs nu noteikti neesam tās vājākās. Parādīsim visiem, ko mēs varam un skriesim visas kopā, un lai citi noskatās!

 81. Liene

  Veiksmi skrējienā!

 82. Jānis

  Sarauj!

 83. Jāzeps

  Girl Power

 84. Lilita

  Izbaudām Skrējienu no visas sirds!

 85. Lilita

  Skriešana mūs padara vēl skaistākas!

 86. Anna

  Meičuki! Jūs to varat! Malaces! Parādiet visiem piemēru!

 87. Santa Voruhina

  Ja tev riebjas katra treniņa minūte, pasaki sev – nepadodies, pacieties drusku un atlikušo dzīvi dzīvo kā čempions!

 88. Linda

  Mums jāiztur, sievietēs ir spēks!

 89. Olga

  Nevienā brīdī pat nešaubijos ,ka mēs visas to varam! VARAMTu,es,vina,kura skrien blakus un tā priekšā,tā aiz muguras – mēs visas tiksim līdz finiša līnijai! VISAS✊ Es zinu! Es ticu!

 90. Evelīna

  Nav svarīgi kura tu finišēsi vai kāds būs laiks ar kādu tu noskriesi distanci, svarīgi ir tas, ka tu to izdarīji un izdarīji to priekš sevis! Galvenais ir izbaudīt skrējienu!

 91. DainaStonka

  Mēs esam kas vairāk kā vienkārši sievietes, mammas , mēs esam varones kam finišs ir nieks 🙂

 92. Liene

  Malacis! Visgrūtāk ir sākt, bet to jau tu esi izdarījusi. Veiksmi un izturību skrienot nākamos 10…….,kilometrus!

 93. Ilze

  Lai skrējiens ir bauda,kad viss tavs kermenis saplūst ar apkartni,dabu…esot vienā ritmā ar sirdspukstiem!!!Pulsē ar dabas varenību un spēku-kopā!!!

 94. Ella

  Lai prieks un gandarījums par noskrieto ir lielāks par nogurumu pēc tā!

 95. Aigija

  Grūtākā cīņa ir pašai ar sevi. Atcerieties, ja sieviete nepadodas, viņa noteikti uzvar, ja arī padodas, tad viņa diktē uzvarētājam noteikumus. Jebkurā no gadījumiem uzvarētāja ir viņa!

 96. Sanita

  Lielisku noskaņojumu, vieglu gaitu un lielisku smaidu :)! Lai izdodās :)!

 97. Anda

  Lai tiktu lauztas prāta barjeras un uzstādīti jauni mērķi 🙂

 98. Vlada Buharova

  Lai meitenēm vieglas kājiņas, vējš matos un smaids uz lūpām! Tiekamies trasē!

 99. Jelena

  Sāc skriet šodien, lai rīt skrien tev pakaļ

 100. Zane Kučinska

  Skrējienā grūtākais ir apstāties pie starta līnijas – turpinājumā seko pāris priekpilni kilometri un gandarījums par paveikto. 🙂

 101. Egija

  Kad skrienat, tad no sirds.
  Tā lai pašām par to būtu gandarījums un vēlāk varētu ar sevi lepoties.
  Ja tev ir spēks skriet, jau tad TU ESI laimīgākā sieviete pasaulē.
  Ikviena no jums ir uzvarētāja, jo šodien ceļas un dara. 😉

 102. Linda

  Galvenais ir sākt. Pēc tam jau kājas pašas nes uz priekšu. Izturību un labus laika apstākļus visām meitenēm!

 103. Margarita

  Mīļās,lai ikkatrs skrējiens mums visām būtu ar smaidu uz lūpām,lai katrs solis viegls un ar entuziasmu pilns,un nekad nepadoties, jo mēs esam spēks,skaistums un visu visu varošās!

 104. Linda

  Meitenes! Uzvelkam savus košākos skriešanas tērpus,uzliekam lielākos smaidus uz lūpām un iespraužam matos spilgti rozā bantes, jo mēs daiļais dzimums arī sportā spējam pārsteigt ar savu sievišķību ! Lai visām viegls solis un tiekamies skrējienā

 105. Inga

  Skrien! Skrien! Skrien!

 106. Monta Baduna

  Skrien! Skrien ātri – jo trenēšanās šim pasākumam iespējams būs tas liktenīgais lēmums, kas Tevi izglābs zombiju apokalipsē.

 107. Edite

  Meitenes galvenais izvērtēt savas spējas un sākt ar nelielām distancēm, svarīgi ir pareizi apavi. Man skriešana ļauj izrauties no mājas-darbs-mājas rāmjiem, piešķir ikdienai nedaudz piedzīvojumu garšu, ļauj pamanīt lietas, kas ikdienā paliktu nepamanītas.

 108. Monta

  Lai visām Jums skriešana palīdz relaksēties kā man, iegūt skaidras domas un sakārtot plānus rītdienai 😉 Bučas :*

 109. Dace

  Lai šai skrējienā ikviena no mums sajūt kopību, sievišķo spēku, izturību, tai pat laikā, lai maigums, sievišķīgums un skaistums caurstaro skrējienu un ikvienu tā dalībnieci!:) Lai katrai izdodas sasniegt skrējienā iecerēto mērķi! Veiksmi!

 110. Sandija

  Vieglu soli,izturību!

 111. Justine

  Izaugsme rodas tikai un vienīgi laužot savas barjeras!!! Aiziet dāmas laužam visu un visus!!!!

 112. Elina

  Meitenes, Jūs pašas labākās un stiprākās 🙂 never give up beautiful ❤️

 113. Kitija Liepiņa

  Lai katrs solis padara vieglāku nākamo, ar smaidj līdz galam meitenes 🙂

 114. Aiga

  Meitenes, mēs taču zinam uz ko patiesi esam spējīgas, vai ne?! Tāpēc kārtējo reizi pierādīsim sev un saviem vīriešiem ka sievietes nav tikai ievainojamas būtnes, bet varam arī cīnīties un būt stipras ceļā uz savu mērķi! Arī solis pretī maratona pievarēšanai ir solis augstāk savai izaugsmei!
  Veiksmi visām dalībniecēm! Mēs VARAM!

 115. Elsa

  Tev nav jāpārspēj citas. Nav jāizskatās vislabāk un nav jāskrien vislabāk. Sacenties ar SAVU labāko rezultātu, un triecies pretī limitam!

 116. Ilze Graudina

  viena par visām, visas par vienu!

 117. Novēlu visās sievietēm, meitenēm izturību līdz galam! Lai prieks par paveikto, par to, ka esi piedalījusies un darījusi to sevis labā, nevis kāda cita labā! Lai veicas!

 118. Elīna

  Meitenes – kad mēs visas tiksimies 12.jūnijā un kopīgi ne sadevušās rokās, bet gan sadevušās kopā domās, skriesim..viens otrai uzsmaidīsim..uzsmaidīsim par to, ka pirmais solis ir sperts, jo galvenais ir sākt..un uzdrīkstēties. Pārējais jau ir gribasspēks, prieka pacēlums un vēlme sajust gandarījumu pēc finiša. Un atkal caur sviedriem un varbūt caur asarām pat, uzsmaidīt vien otrai, jo mēs to paveicām!!!

 119. Kristīne

  Galvenais nav uzvara, galvenais ir piedalīties!

 120. Ginta

  Sievietes skrieniet un izturiet skrējienu, mēs esam pašas spēcīgākās un drosmīgākās. Katra skrējienā ir vinnētāja, jo vismaz mēs esam priekšā tiem, kuri guļ gultās un skatās TV . Mēs esam uzvarētājas!!!

 121. Vineta

  Skrien no sirds 🙂

 122. dace

  Vieglu soli, ar smaidu sejă. Dāmītes izbaudiet katru metru!

 123. Elīna

  Lai labi noskrienot ir jābūt izturīgai un gatavoties, kā fiziski, tā arī garīgi. Un protams, jāskrien ar smaidu, neskatoties uz visiem grūtumiem. VEIKSMI VISIEM!

 124. Ieva

  Pārvarēt lūzuma punktu,uzstādīt jaunus sasniegumus,pierādīt savas spējas sev.

 125. Signe

  Dāmas spēku un izturību!

 126. Arita

  Skriet un nepagurt. Parādīt, kurš patiesībā ir stiprais dzimums. 🙂

 127. Zanna

  Nepadodaties lidz finisam!!!

 128. Alise Linda Valdheima

  Ar vieglu soli pierādīsim pretējam dzimumam, ka neesam nemaz tik trauslas un pieveiksim sieviešu skrējienu kopā! Priekā! 🙂

 129. Zaiga

  Lai skaisti un raiti, viegli un brīvi.. un mazāk stīvi! 🙂

 130. Viviana

  Katrai sievietei vajag izmēģinat un noskriet Sieviešu Skrējienu , jo tādas emocijas ✨ko var sāniemt tajā nevar dabūt nevienā skrējienā un var arī no jauna iemīlēt skriešanu
  Mums izdosies un mēs būsim ka krāsaina UGUŅOŠANA ✨

 131. Laura Roze

  Kaut vai lēni, bet uz priekšu! Sārauj!!!

 132. Elina

  Lai izdodas….Esi pirmā

 133. Iveta

  Par sportisku un veseligu dzivesveidu!!!! Hip hip urrraaaaa!!!

 134. Anita

  Lai visām pietiek spēka un izturības skriet uz mērķi! Bet ja nu nē – ejiet uz to! Nevarat paiet? Rāpojiet! Nevarat parāpot? Tad apguļaties un guļat mērķa virzienā!!

 135. Tanya Artemenkova

  pārstāj tikai vēlēties skaistu augumu!!!
  sāc skriet pie tā!!!

 136. Vineta

  Aiziet, meitenes! Jūs to varat!

 137. Klinta

  Lai skrējiena rit veiksmīgi, un protams, sievišķīgi!! 🙂

 138. Marina

  Šogad būs pirmais gads, kad es nevarēšu skriet šo jauko skrējienu – nedaudz gadi (61) dara savu, jāpaārstē celis. Tas nenozīmē, ka varu iztikt bez skriešanas, daru to ik rītu ar haskija puiku.
  Ir jauki, ka ir tik daudz jauku, skriet gribošu, aktīvu cilvēku, ir jauki un vienreizēji, ka tās visas ir sievietes, meitenes! Lai Jums skrienas, baudiet prieku, kopā būšanu, izbaudiet finišu. Priecājaties, ka Jūs to varat un aiciniet arī citas pievienoties!!!
  Aiziet!

 139. Karina L

  Lai enerģija pārpilda no starta līdz finišam un kajās, un rokās, un visā ķērmenī ir vieglums, daiļums un spēks it kā pa makoniem skrienot! Lai katrai tas ir savs sasniegums un visas ir uzvārētājas, lai katrai izdodas!

 140. Nataļja Gorškova

  Meitenes, jaunietes, sievietes! Katrai no mums ir savs mērķis, katrai ir savas iespējas, katrai ir savas īpašības. Mēs visas esam dažādas, bet mūs vieno un padara labāk Sieviešu skrējiens. Piedalies! Iedvesmo un motivē citas! Skrien ar baudu un sasniedz savu mērķi!

 141. Guna

  Lai prieks par pasākumu un izdevusies diena Un, protams, lai viegls solis

 142. Ja ko gribi sasniegt ar sirdi visu to dari šķēršli tas būs nieks galvenais lai prieks ir pašām .Skrienot necel galvu pārāk augstu jo nevelesies zeme krist bet lidz uzvaretaju rindai tikt
  (Spēku un izturību lai veiksme seko)

 143. Eva

  Pretī mērķiem!

 144. Alise

  Veiksmi un izturību visām ! 🙂

 145. Alise

  Nu ko, ar smaidu un prieku uz skrējienu. Katrai no mums nevajadzētu baidīties no izaicinājuiem un, nu viens, tāds ir pienācis! Tiekamies tur!

 146. Liena

  Mīļā, nav svarīgi kāpēc Tu to dari. Svara, prāta vai gribasspēka kontrolei. Svarīgi, ka Tu izbaudi šo procesu līdz mielēm, ļaujoties un piedzīvojot to laimīguma mirkli ik solī, ko sper!

 147. Megija

  Do it for Yourself!

 148. Agnese

  skrien kā vējš un parādi kā tu mīli kustību un šo dzīvi 😉 aktīvās sievietēs mīt milzu spēks un neaprakstāms skaistums

 149. Pārsla

  Galvenais nav rezultāts, bet sevis apliecināšana, kopības sajūta, solidaritāte. Izbaudi šo pasākumu!

 150. Novēlu izbaudīt procesu un kopā būšanu!

 151. Dace Backāne

  Lai visu skrējiena laiku pavada pozitīvas emocijas un finišā sasniegtais dod gandarījuma sajūtu! Veiksmi un izturību ! 😉

 152. Santa

  Galvenais, ko novēlu – stipru gribasspēku. Pierādi sev, ka tu to vari un izbaudi skrējienu un kopības sajūtu. Svarīgs nav rezultāts, bet gan piedalīties!

 153. Marina

  Novēlu viegli un ar smaidu pārvarēt šo skrējienu! Izturību, dāmas 🙂

 154. Annija

  Meitenes, bija tāds džeks vārdā Aristotelis, kurš teica, ka visgrūtāk cilvēkam ir uzvarēt pašam sevi un vislielākās cīņas bieži vien norisinās mūsu prātos – novēlu jums gūt uzvaras pār sevi gan skrējienā, gan dzīvē! 😉

 155. Kitija

  Novēlu visām sievietēm izturību! Jūs to varat! Mēs to varam! 🙂

 156. Guntra

  Lai ir labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas!!!

 157. Baiba

  Galvenais izbaudīt skrējienu, atmosfēru un dienu kopumā! Lai viegli iet uz priekšu!

 158. Anastasija

  Lai ar katru nopūtu rodas sajūta – TU TO VARI! Ne tikai skriešanā, bet arī dzīvē! 🙂

 159. Kristīne

  “Believe you can and you’re halfway there!”

 160. Elvīra

  Lai līdz finišam ātri skrienās. Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir piedalīties.

 161. Lai līdz finišam ātri skrienās. Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir piedalīties. Lai veicās!

 162. Inuciits

  Galvenais ir finishet nevis but pirmajai, tatad finishejam ar smaidu un esam skaistas!

 163. Elīza

  Es skrienu sevis nevis citu dēļ, es jums ieteiktu arī skriet sevis dēļ nevis kādam ko pierādīt. Skriet ir ļoti veselīgi, un pats galvenais ja skriesim tad mums arī būs veselīgs dzīvesveids. Tā ir ļoti laba iespēja visām sievietēm vienreiz gadā skriet un katrai noskriet līdz finišam un būt gandarīta par izdarīto!

 164. Zane

  Ar smaidu uz lūpām un jautru noskaņojumu mēs visas to varam ja tik daram

 165. Kristīna

  Lai visām prieks no skrējiena.

 166. sintija

  Jāatceras, ka tu skrien sev, visu ko dari, tu dari sev. Skrien, lai izjustu sevi, kļūtu vēl labāka ne tikai vizuāli, bet arī garīgi.

 167. Dārta

  Lai elpa dziļa, kājas vieglas un prāts tīrs!

 168. Zane

  Neapstāties pie sasniegtā!

 169. Ilona

  Skrējienā ir spēks, sievietēm ir spēks, apvienojot šos abus ir neapturams spēks

 170. Nika

  Neskrien pret vēju, skrien kopā ar viņu! Veiksmi.

 171. Lāsma Sondore

  Novēlu izturību un labu noskaņojumu!

 172. Alīna Brazauska

  Sievietes var! Mums izdosies, jo katrs darbs ko mēs padarām, katra diena- ko nodzīvojam ir pierādījums tam, cik spēcīgas mēs visas esam. Mēs esam varens spēks, kas slēpjas trauslā skaistumā.
  Lai veicās dāmas! Apvienosim lietderīgo ar patīkamo. Tiekamies sieviešu skrējienā! 🙂

 173. Dace

  Ar smaidu pretī uzvarām! !! 🙂

 174. Laila

  Nav svarīgi cik ātri, cik daudz kilometru, svarīgākais ir izbaudīt! Tāpēc vēlu izbaudīt gan laiku, gan noskrietos kilometrus, gan kopības sajūtu un galvenais izjust gandarījumu par to, ko paveiksi! Priekā!

 175. Elīza

  Meitenes – skrieniet! Es zinu, ka jūs varat izturēt visu, galvenais – ar smaidu uz lūpām! 🙂

 176. Sanita

  Skrieniet ar prieku, skrieniet priekš sevis, sacentieties ar sevi! 🙂

 177. Laura

  Skriešana ir prieks, kas sniedz lielu baudījumu.Tāpēc novēlu Jums izbaudīt skrējienu un skriešanas prieku ar pilnu krūti! 🙂

 178. lauma calite

  Atsperīgus apavus,daudz enerģijas rezerves un mērķi redzēt tuvu un protams atbalstītājus,kuri uzmundrina!

 179. Ar prieku sāc ,arprieku skrien un ,ar prieku finišē.

 180. Darta

  Novēlu izturību,galvenais nepadoties ja kļūst grūti,koncentrēties uz labajām lietām 🙂

 181. Kristine Platace

  Kāds ir skaista auguma un labas veselības labas? Pacel savu sēžamvietu no vietas un sāc vienkārši darīt. Motivē citus un gūsti motivāciju no tiem, kas jau to dara! Easy!!!

 182. Dana

  Just do it, girls!

 183. Ja smaids sejä bús, kájas kustèsies ãtrãk!Lai jums visäm veicas!

 184. Sabīna

  Manā dzīvē bija grūts laiks, kad negribējās neko darīt, kad dzīves jēga bija pazaudēta. Un pēkšņi satiekos ar veco paziņu – puisi, kas kopš bērnības nodarbojas ar vieglatlētiku. Izstāstīju viņam visu, un mans sportisks draugs izdomāja, ka mani izglābt. Kopā iesakām skriešanas treniņus. No sākuma biju baigi nogurusi pēc kādām 30 skriešanas minūtēm, taču emocijas bija fantastiskas! Parādījās lepnums par sevi, garīgais līdzsvars, motivācija turpināt. Depresija pazuda.
  Iegūt pirmo vietu nemaz nav tik svarīgi. Svarīgi ir atrast sevī spēkus, lai kustēties, neapstāties, sasniegt savu mērķi. Sports nav vienkārši aizraušanās, tā ir kaislība, enerģija, dzīve.

 185. Kristina

  Skriet ir forši. Kad skrienot redzi cilvēkus smaidam par to ko Tu dari,tas ir tāds stimuls nepadoties un skriet vēl… Novēlu sievietēm izturību, pozitīvas emocijas un lielu gandarījumu par paveikto. Mēs esam lieliskas,jo arī es piederu pie skrējējām,un ļoti lepojos ar to.

 186. ieva

  Skrieniet kā varat , galvenais ir piedalīties . Parādiet ka arī Daiļais dzimums ir spējīgs uz kaut ko tiešām sportisku. Sagraujiet visus ceļus ar saviem soļiem !

 187. Inta

  lai vējš matos, smaids sejā un nebeidzams ceļš zem pēdām!

 188. Arta

  Galvenais nav noskriet visātrāk, galvenais ir piedalīties un ja jau piedalās, tas jau esi soli tuvāk uzvarai. Lai visiem veicas.

 189. Lāsma

  Skriešana dod ne tikai sportisku izskatu,bet arī emocijas baudot vietu un laiku 🙂 nepazaudēsim kopības sajūtu un uzvarēsim 🙂

 190. Madara Berga

  Novēlu skrienot noķert lidojuma sajūtu!

 191. Monta

  Izturību dāmas!

 192. Dana

  Galvenais uz pasākumu ierasties ar smaidu uz lūpām un labu garastāvokli, tad viss iecerētais izdosies. 😉

 193. Skriesim ar smaidu un labu garstavokli….lai mums veicaas milaas☺

 194. Linda

  Lai skrējiens jums visām ir tik viegls un uzmundrinošs kā man ik rītu uzvelkot savu sporta kostīmu un dodoties skrējienā

 195. Elīna

  Meitenes, skrieniet sev! Galvenais ir pašām būt labsajūtā ar to, ko darat.

 196. Ginta

  Veiksmi, jo bez tās nekur- kā sportā, tā arī dzīvē.
  Izturību- lai vai kādas grūtības katram mums dzīve piespēlētu, lai katrs arī var tās pārvarēt.
  Veselību – jo bez veselības iepriekšējiem diviem vēlējumiem zūd vērtība

 197. Maksims

  Vajag ticet sevi un viss izdosies!

 198. Beāte

  Galvenais ir ticēt sev un doties uz priekšu!!

 199. Arta Meinarte

  Skriet ar sirdi, nevis kājām. Tiešām, lai šis skrējiens nāktu no sirds un tad arī izdosies.

 200. Карина

  Бежать на встречу к солнцу! Бежать на встречу к финишу! Финиш это не конец,это начало улыбки, здоровья и красоты! А что бы быть счастливой для женщины это главное….так вперед к финишу на встречу к своему счастью!!!!!!

 201. Elīna

  Visām sievietēm veiksmi, mēs to varam!!!

 202. Люсик

  Всем успехов в забеге!!! Все вы умнички хотя-бы потому что победили лень и сделали это!!!
  Всем легкого забега!!!

 203. Evija

  Tik ar smaidu un prieku tālāk skriet! 🙂

 204. Lai pūš vēji,
  Lai deg asfalts,
  Kaut vai lietus plūdus raisa,
  Tā kas lasa rindas šīs,
  Finišā kā bulta dzīs!

 205. Monta

  Nav svarīgi cik reizes dzīvē tev nācies krist- ir jāskaita tikai tās reizes, cik Tu esi atkal piecēlusies un turpinājusi cīnīties. #womenpower #NeverGiveUp

 206. Mežaparkā svētki šodien,
  Draudzenenītes , mīļās manas!
  Skriesim, skriesim maratonu,
  Gūsim laimi piepildītu !

 207. Laura

  Skriešana ir kā ēdiens:
  dod enerģiju
  bez tā nevar izdzīvot
  tā dod lielu apmierinājumu un labsajūtu.
  Novēlu katram spēt iedziļināties šajā salīdzinājumā !

 208. Anete

  Nospraust mērķi, sasniegt to! Lai izdodas! Tiekamies finišā! 🙂

 209. Mīļās dāmas, lai prieks un smaids vairojas! Pati labākā sajūta būs tad,kad būsim noskrējušas!Būsim lepnas par sevi! Mēs,sievietes,esam stipras un spēcīgas un mēs to pierādīsim VAI NE??:))) Veiksmi visām!

 210. Ilze

  Smaids sejā, botes kājās un aiziet!!!

 211. Signe

  Lai visām izturība, spēks un, galvenais, prieks par paveikto!

 212. Elīna

  Lai mums viss izdodas! Mēs esam uzvarētājas!

 213. Ineta

  Mīļās sievietes! Jūs esat fantastiskas! Jūsos mājo īstens sporta gars! Lai ikkatrai no Jums izdodas Sieviešu skrējiena maratons!

 214. Ar pilnu jaudu uz priekšu un līdz galam neatskatoties!

 215. katrīna

  Lai viss skrējējām izdodas! Lai nepazūd motivācija iesākto paveikt un pats galvenais – lai skrējiens izraisa miiilzīgi pozitīvas emocijas un prieku! <3 🙂

 216. Viktorija

  Daudz spēka un izturības gāzt galnus! Lai veicas! 🙂

 217. Meitenes, mēs esam un būsim tās labākās!!!!

 218. Liāna Djakonova

  Novelu izturibu un galvenais noskriet visu distanci un but stipriem lidz galam! Spēks un skaistums rulzz 🙂

 219. Anita

  Jūs visas esat iedvesma, piemērs! Jūs spējat parādīt – cik sieviete ir spēcīga! Uz jūsu fona spēj nobālēt pat vīrietis, kurš sevi, ik dienas, pasniedz un dēvē par Stipro dzimumu! Jūs parādat, ka stiprs ir tas, kurš dara, kurš neapstājās. Un pat tie ikdienas smagie darbi, kuri nekad nelaidīs vaļā, jūs nenogurdinās, tikai dos spēku vēl noskriet maratonu, tas ir visīstākais treniņš! Lai veicās – Sievietes, Mammas, Māsas, Meitas! Izturība Jums ir, jo Jūs esat – SIEVIETES! Šī ir jūsu diena!

 220. Inese Šmite

  Drīz tas sāksies, nepadoties, doties tik uz priekšu. Paver skatu augstu jo augstu. Vai jūti, kā vējš glāsta tavus matus? Tu esi te un tagad. Neparko nav jādomā, jo zini, esi viena no pulsējošā latviešu sieviešu spēka.

 221. stella

  Piedaloties Nike Riga Run sieviešu skrējienā, jūs jau pozicionējat: JUST DO IT, tāpēc izskatīsies pavisam jocīgi, ja tomēr CAN’T DO IT :D. Tāpēc izbaudiet savu skrējienu, tveriet visu vieglāk, ar smaidu sejā arī, ja can’t do it, jo izdarīsiet jauku pakalpojumu vismaz tiem, kuri skrien ātrāk par jums, jo uz jūsu fona viņi izskatīsies pavisam labi ;):). Tik vienkārši: JUST DO IT ;)! Lai priecīgs skrējiens!

 222. Vita

  Lai viegls katrs skrējiena solis un vairojas prieks ar katru pārvarēto metru!

 223. Laura

  Lai smaids nepazūd no lūpām ne pirmajā, ne pēdējā kilometrā

 224. Elīna

  Spēku un izturību, prieku un smaidu sejā, meitenes un sievietes,skrienot Sieviešu skrējienā!

 225. Lelde

  Neaizmirst, ka skrienam sev! Par kopīgiem svētkiem, par kopīgu laimes un lepnuma sajūtu. Visas Jau ir uzvarētājas.

 226. Paula

  Tiecieties pēc zvaigznēm. ❤ Esiet mērķtiecīgas un izturīgas!❤ Nekad nepadodaties! ❤ JŪS TO VARAT ❤

 227. Elza

  Lai sirdī miers un prieks par katru kilometru!

 228. Justīne Spriesle

  Skrienam, lai būtu ar sevi un sajustu sevi! 🙂

 229. Linda

  Tu vari, dari, Tu skrien un Tev sanaak!!!!!!

 230. Māris

  Lai skrējiens vairo prieku!

 231. Laura

  Veiksmi, daudz enerģijas, možumu un labus rezultātus. Lai viss izdodas. ; )

 232. Anete

  Skrienam par laimi šodien un rīt!

 233. Līva

  Novēlu lai katra no sieviešu skrējiena dalībniecēm izbauda šo skrējienu kā savu pirmo – kad sirdī tā patīkamā neziņas sajūta, uz lūpām azartiska garša, bet kājas pašas steidzas uz priekšu pozitīvu emociju vadītas! 🙂

 234. Ilona

  Skriešana ir burvīga ar to , ka tā dod Tev laiku padomāt , dod laiku sevi sakārtot , atrast sevī spēku un pēc skrējiena liek justies gan patīkami nogurušai ,gan enerģijas pilnai ❤️❤️❤️

 235. Agnese

  Skrieniet ar prieku!

 236. Anda

  Jūs jau esat tik ļoti skaistas un īpašas. Tikai jums pašām sev ir jānotic. Ir jāaizmirst un jāpiedod visi apvainojumi, kas saņemti no ģimenes, draugiem, nejauši satiktajiem… Es zinu, ka jūs to varat! Skriet ir kaifīgi <3

 237. Kristīne Čekstere

  galvenais ir ar KAUT KO sākt!
  mans sākums notika tādēļ, ka draudzene piedalījās izlozē par bezmaksas piedalīšanos nakts skrējienā Zilonis Tumsā, ietagoja mani kā līdzskrējēju, laimēja šo piedalīšanos un kas nav mazsvarīgi – mēs abas tiešām parakstījāmies uz šo avantūru un piedalījāmies! tas nekas, ka ļoti lēnām, bet piedalījāmies! 🙂
  tāpēc, ja jau ES varēju…tad varēs jebkurš, kurš arī ar sportu ir vairāk tā kā uz JŪS 🙂

 238. Lāsma

  Baudi šo dienu! Baudi šo skrējienu! Noskrien!

 239. Madara

  Cīnīties un izturēt..nevis līdz beigām, bet līdz uzvarai..uzvarai pār sevi! 😉

 240. Agnese

  Soli pa solītim,smaidīgas,laimīgas un tā tik uz priekšu! :))

 241. Guna

  Nav svarīgi, cik daudz katra no mums šajā dienā noskries/noies/nonūjos vai arī kādā laikā tas tiks paveikts, jo svarīgākā dienas uzvara – uzvara pār nemitīgajiem attaisnojumiem kaut ko nedarīt un pār mājās sēdēšanas slinkumu – jau būs sasniegta, nostājoties uz starta un dodoties trasē. Tāpēc dodamies trasē ar smaidu sejā, lai ne tikai radītu sev pozitīvas emocijas, bet arī uzmundrinātu citas dalībnieces, kad pa ceļam piezogas “nevaru”, “nespēju” un “tas nav man” mošķīši. Un te nu pavisam vietā arī citēt Bejonsē: “Who run the world? Girls! Who run the world? Girls!”. 🙂

 242. Eva

  Skrieniet ar vēju matos, prieku sirdī un uguntiņām acīs! 🙂

 243. Marika

  Skrien! Tu to vari! Un neuztraucies par laiku vai citiem, jo vienīgā, ar ko tev jāsacenšas, esi Tu pati! Uz priekšu!

 244. Renāte

  Galvenais jau ir finišēt! Veiksmi visām to arī izdarīt, ar gandarījumu sev!

 245. Laine

  Uz priekšu!!:))

 246. Gunita

  Ticiet saviem spēkiem , bet rūpīgi ieklausieties savā ķermenī, jo veselība ir vissvarīgākā! Ar sauli acīs un vēju matos! Veiksmi Jums! Lai visi skriešanas Dievi ar Jums šajā skrējienā!

 247. Megija Marta Bārzdaine

  Meitenes, es pati neskrienu, bet vēlos saņemt drosmi un doties kādā skrējienā. Apskaužu visas skrējējas par neatlaidību un uzdrīkstēšanos, tā tik turēt un gaidiet mani savā pulciņā!

 248. Marta

  Cik bieži vērojam cilvēkus no malas, un nodomājam, es gan tā nevaru, jo…. Bet patiesībā katru cilvēku māna un atrunā BAILES par citu domām, par neizdošanos, par nespēju izdarīt perfekti, par aizņemtību ikdienā, par to, ka kaut kas cits ir svarīgāks. Mans aicinājums – kāp pāri šim nedrošības slieksnim! Un es apsolu, ka tiklīdz Tu, Mīļā Dāma, ieklausīsies savā iekšējā balsī un sekosi tai, tad sajutīsi, ka bailes būs tavs draugs un iedrošinājums, lai sasniegtu jaunas virsotnes!

 249. Alīna

  Veiksmi un izturību visām dalībniecēm!!!:)

 250. Inga Jurkāne

  Kad galvā juceklis palīdz skrējiens,kura laikā sakārtojas domas un rodas jaunas idejas 🙂

 251. Aija

  Atcerieties, kad sievietes ir stiprais dzimums, mēs varam visu, ko gribam, tāpēc jums tas izdosies, tik dodieties uz priekšu;)

 252. Ilze Maļkeviča

  Sievietes brīžiem ir nenovērtētas un nepamanītas sabiedrībā. Bet mēs esam,mēs esam brīnišķīgas, stipras, mēs esam apburošas savā dažādībā un daiļumā. Tad parādīsim to, ka mēs esam un esam stipras. Skrienam un smaidam, jo to mēs daram brīnišķīgu mērķu labā!

 253. Santa Šakarne

  Novēlu tikt līdz finišam ar smaidu uz lūpām – finišā būs saldējums:)

 254. Agy

  Lai kā Tu gribētu noskriet meiteni zilajos šortos vai meiteni zaļajā kreklā, meiteni ar sarkano lakatiņu vai meiteni dzeltenajās kedās, atceries, ka pats lielākais konkurents, esi Tu pati sev.

 255. Ilze

  Piedalījos pirmajā sieviešu skrējienā, kad pirms 3 gadiem 7km likās milzumdaudz. Atceros, kā trenējos – liku treniņos klāt puskilometru, pie puskilometra, tad centos īsināt laiku. Pēc gada es noskrēju savu pirmo pusmaratonu. Jo sapratu, ka šie treniņi, kas izklausās garlaicīgi un grūti – laika un distances mērīšana cilvēkam, kas visu darba dienu pavada datorkrēslā, patiesībā deva man tik daudz, ka es no 7km izaugu līdz 21km. Es iemācījos domāt tikai par savu elpošanu, klausīties savā ķermenī, vērot apkārtējo ainavu un būt ŠEIT UN TAGAD. Papildu tam ieguvu vēl milzumlielu endorfīna devu un citu garšu dzīvei un skatījumam uz sevi. Gan uz to, ko es varu, gan uz – ko es vēl nevaru, bet ko es varu izdarīt trenējoties, mācoties.
  Vairāk par 21km es neskrienu. Jo man to nevajag. Es daru tik, cik es gribu, pati priekš sevis, man nevienam nav nekas jāpierāda, es daru tā, lai man būtu prieks pašai par sevi un procesu. Skrieniet, dāmas, šo skrējienu, neskatoties uz laiku, neskatoties uz to, cik ātri vai lēni skrien citas. Skrieniet ar baudu, domājot par sevi, klausoties sevī. Vieta rezultātos neko nemaina – tas ir tikai cipars. Galvenais, ko atcerēties, ir gandarījums un prieks. Un prieku bojā arī citu līdzskrējēju grūstīšana ar elkoņiem – to nevajag darīt, tāpat visas tiksieties pēc finiša, lai nav kauns par sevi. Tāpēc skrieniet tā, lai pēc tam paliek tikai prieks un lepnums par sevi!

 256. Ieva

  Baudiet mirkli!

 257. Jānis

  Lai piekūst tas kas neksd nav piekusis!

 258. Zane

  Mīļās dāmas, vajag tikai sākt un tad būs grūti apstāties!

 259. Mara

  Novēlu saulainu un foršu dienu,kura ir piepildīta ar pašām labākajām emocijām!
  Jūs esat foršas!

 260. Inga

  Patiesu prieku un gandarījumu par paveikto!

 261. Anete

  Uzkrāsim brīvdienās pozitīvo enerģiju, ko dod skriešana! tiekamies

 262. Evita Dzervinika

  Novēlu Jums prieka, saules un pozitīvām emocijām pilnu skrējienu, jo galvenais ir izbaudīt dzīves dotos piedzīvojumus un uzturēt sevī nelielu sacensību garu un spītību, kas palīdzēs Jums paveikt iesākto!

 263. Paula Daugule

  Esiet stipras un laimīgas, jo sievietes var!

 264. Karīna

  Lielisku noskaņojumu, vieglu skrējienu un izcilu finišu, dāmas! 🙂

 265. Nadežda

  Skrien uz sapni!

 266. Una

  Mīļās meitenes!

  Es vienmēr esmu mīlējusi skriešanu… Kad līst lietus un es vientuļi skrienu starp peļķēm, gandarījums rodas apziņā, ka es esmu šeit ārā, kamēr citi nav.

  To es arī jums novēlu! Atcerieties, ka galvienais tik tiešām nav rezultāts, bet tas ka jūs esat pārkāpušas pašas savam slinkumam pāri un esat šeit un skrienat, kamēr citas nav.

  Novèlu veiksmi un tiekamies!❤️

 267. Una

  Mīļās meitenes!

  Kad es sāku skriet man bija ļoti grūti saprast to, ka skriešanas galvenā ideja nav cīnīties ar pārējiem skrējējiem. Ar laiku es sapratu, ka patiesībā mana cīņa ir ar to iekšējo balstiņu, kas vēlas, lai es apstājos.

  Es jums novēlu saprast, ka nav svarīgi uzvarēt kādu citu skrējēju. Svarīgi ir uzvarēt to savu iekšējo balstiņu.❤️❤️

 268. Inese Bundule

  Izbaudīsim sportisko/pozitīvo/fantastisko pasākumu!

 269. Karina

  Kustība ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Skriešana ir viena no manām kustību izpausmēm, kas ļauj uzlabot gan savu fizisko stāvokli, gan emocionālo.

  Novēlu jums meitenes neapstāties un turpināt, jo kustība mūs padara laimīgākas!

 270. Una

  Es jums novēlu iegaumēt un skriet ar šādu apziņu, ka dienas beigās tā nav medaļa, ko atcerēsies, dienas beigās tu atceries procesu. Atceries, ko iemācījies, izaicinot sevi, pieredzi, kurā dalies ar citiem, tās ir lietas, kuras neviens tev nespēs atņemt neatkarīgi no tā, vaj finišē 93 vai kļūsti par olimpisko čempioni…

 271. Vivita

  Atrast kustībā un kopā būšanā patiesu prieku un iedvesmu, lai turpinātu pilnveidot sevi, būt stipras, veselas un laimīgas! Sievietes, tas ir spēks ❤️!

 272. Nelda

  Girls power!!! Lai super pozitīvs skrējiens. Baudiet skriešanu. :))

 273. Līga

  Lai baudpilns skrējiens

 274. Linda Andersone

  Uzlikt mūziku austiņās, sasiet stiprāk matus astē, un izbaudīt brīvību, ko dod skrējiens. Tieši to novēlu katrai sieviešu skrējiena dalībniecei – sajust savī spēku un brīvību, ko sniedz skrējiens. Ja varam uzdrīkstēties noticēt, ka noskriesim šo distanci, tad to varam arī reāli izdarīt! Mēs esam lieliskas, dāmas! Aiziet! 🙂

 275. Madara

  Dzīve ir kustība uz priekšu.. Tad nu, mīļās sievietes, tikai uz priekšu! Lai prieks par paveikto! 😉

 276. Līga Skujiņa-Darbone

  skrienam, skrienam!!!

 277. Elīna

  citām sievietēm novēlu izturību tikt līdz finišam, kā arī galvenokārt veiksmi, tā noteikti noderēs 🙂

 278. Sintija ozola

  Jūs to varat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 279. Ksenija Siliņa

  Novēlo gan fizisko, gan garīgo spēku. Lai vienmēr ir pašai prieks par savu nodarbi, par to ko mīli un tad arī viss sanāks. Veiksmi visiem. Smaidiet un esiet optimisti.

 280. alise

  Mūs gaida ļoti interesants pasākums – kas mūs vienos. Es kā šī skrējiena dalībniece vēlos visām dāmām novēlēt veiksmi un iespēju parādīt maksimāli labākos rezultātus.”

 281. Ilze Kosīte

  Mūsos ir spēks! Galvu augšā un uz priekšu!

 282. Inese

  Skrienam ar smaidu! Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir piedalīties!

 283. Dana

  Lai izdodas pārvarēt sevi un endorfīnu daudzums sasniedz katarses līmeni!

 284. Baiba

  Ar smaidu uz lūpām un cerību uzvarēt!
  Lai ir neaizmirstama piedzīvojumu bagāta diena!

 285. Egija Kravcova

  Mērķis ir dzīves dzinulis, bet katram no mums tas ir cits! Lai izdodas sasniegt mērķus ar Nike!

 286. Marta

  Runing is life-just do it!

 287. Jolanta

  Neatslābt nemirkli, taču nedomāt.

 288. Aiga Andra

  Mēs kopā varam daudz! Spēku un izturību maratonā!!!!

 289. Iveta

  Finišēt ar smaidu un gandarījumu acīs! Skriet, smaidīt un baudīt notikušo 🙂

 290. Laura

  Baudiet skrējienu, meitenes! 🙂

 291. Agnese

  Skrien ar savu vēju!

 292. Agnese

  Spēkpilnu, rosīgu un veiksmīgu skrējienu! 🙂

 293. Skrienot ļaujiet vaļu emocijām un atcerieties neviens nav tik lepns kā jūs pašas sasniedzot mērķi.

 294. Zanda Ieviņa

  Dāmas,lai spēks kaulos,izturība un super pozitīvs noskaņojums!??Mēs esam sievietes un mēs varam VISU!!!!

 295. Ligita

  Skrienu , jo man patīk vicināt savu galvu,kājas un rokas!!!

 296. Tija

  Lai pēdējā brīdī, kad šķiet, ka spēka vairs nav, atrodas neizmantota enerģijas “kabatiņa” 🙂

 297. Aiga

  Es lepojos par visām dalībniecēm kas stāsies pie starta līnijas! Sievietēs ir spēks!

 298. Alise Vasiļjeba

  Sievietes ir varones! Jūs varat paveikt nesiepējamo un nepārvaramo! Nav nekas tāds, kas nebūtu jums pa spēkam! Galevanis ir ticēt saviem spēkiem un viss izdosies! 😉

 299. Iluta

  Izturību, spēku un galvenais – daudz prieku!! Lai izdodas! 🙂

 300. Kristīne

  Lai vieglas kājas! 🙂

 301. Keralaine

  Galvenais ir nepadoties! Jo mēs to varam!

 302. Larisa

  Japarada visiem ka mes esam stipri !

 303. Beāta Sirica

  Izturību un pacietību skrējienā! Jums visām izdosies, dāmas! 🙂

 304. Olesja Boroha

  Skrienam lidz galam !

 305. Mikalajs

  Sievietes mūsu vislabākais !

 306. Dace

  Ak,sieviete-tu visu vari!Tu pat skrienot smaidi un dāvā pavasari! Lai gaišas domas un pozitīvas enerģijas baudījums!

 307. Olesia

  Izturību un pacietību skrējienā!

 308. Anita Broka

  Skrien,sajūti vēju sevī un brīvību, ko dod skrējiens!

 309. Agita

  Novēlu veselību un prieku par Dieva dāvāto dzīvi un spēju skriet !

 310. Vita

  Novēlu visiem kas skrien, darīt to ar prieku:)

 311. Gerda Blaua

  Zinu, ka šīm sievietēm, kas skries šo skrējienu,neko daudz jau nav jānovēl! Jo viņas nes sievietes, kā spēcīgas, mērķtiecīgas un nenogurdināmas, vārdu! Sievietes ir vājais dzimums tikai teorētiski, bet šis pasākums pierāda, ka tā ir tikai teorija un sieviešu spēks ir daudz lielāks! Novēlu izturību pat vistrakākajos laikapstākļos, veselību (jo bez tas nu nekur!), spēku un izveicību!

 312. Kate

  Lai viegli arī tad, kad liekas, ka viegli nevar! Sievietes var viegli vienmēr…

 313. Annija

  Dāmas! Mēs patiešām esam dāmas un šajā skrējienā jāgūst pozitīvisms un jāaizmirst par konkurenci! Mēs to varam un mums tas izdosies! Lai veicās! ☺

 314. Galvenais tici sev!

 315. Jūlija

  Skrienam priekš sevis un lidz galam!

 316. Jekaterina

  Pārvarēt sevi, savu slinkumu un tad … tā būs bauda!

 317. Zane

  Uz priekšu meitenes! Kustībā ir rodams spēks, tikai kustoties mēs augam. Un tikai skrienot mēs varam pa īstam atbrīvoties un uzlādēt sevi, jauniem spēkiem! Mēs to varam! Aiziet! 🙂

 318. Līga

  Skriet var ikviena. Galvenais ir piedalīties. Mēs to varam!

 319. Luīze

  Lai smaids no lūpām nepazūd ne pirmajā, ne trešajā un ne piektajā vai septītajā kilometrā! Skriesim par sevi, savu labsajūtu un saviem mērķiem! Jo kas var būt vēl labāks mērķis, kā parūpēties par sevi un būt aktīvām 🙂

 320. Anete

  Dāmas, burvīgās, brīnišķīgās, stiprās un izturīgās! Cilpojam tik uz priekšu, pretī lieliskak pašsajūtai, vingram augumam un tīram prātam. Asfalts ir mūsu skrejceliņš un kopā skriesim pa to uz finišu!

 321. Aiga Š.

  Mežaparkā skriet vienmēr ir prieks, un kur nu vēl kopā ar jums – visām skaistajām, foršajām un smaidīgajām sievietēm! Mēs viena otru iedvesmojam! Aiziet!!! Nodosim kārtējo reizi uguņus! 🙂

 322. Aelita

  Nepadodies!

 323. Tik daudz stipru sieviešu savācas vienkopus un padara stipru visu tautu! Es novēlu, lai katra no sieviešu skrējiena dalībniecēm uzplaukst savā skaistumā, spēkā un maigumā, vairojot ne tikai savu, bet visas tautas vienotības garu un spēku! 🙂 lai visām izdodas!

 324. Kristiāna Zommere

  Skatīties tikai un priekšu un nepadoties! Būt stiprai un sasniegt savus mērkus!

 325. Katrīne Zommere

  Sakopot visus spēkus un iet uz mērki! Lai izdodas!

 326. Solvita Zommere

  izbaudīt cełu līdz galamēkim! Lai izdodas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Gatavojies pludmales sezonai kopā ar Sportland!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk