Dalīties „DEIVISA KAUSS DAUGAVPILĪ – LATVIJAS DUELIS PRET MONAKO“

DEIVISA KAUSS DAUGAVPILĪ – LATVIJAS DUELIS PRET MONAKO

Deivisa Kauss Daugavpilī sāksies 4. martā plkst. 15:00. Latvijas izlasi šajos mačos pārstāv Mārtiņš un Jānis Podžus, Miķelis Lībietis, Rūdolfs Mednis, savās mājās uzņemot Monako tenisistus – Romēnu Arneodo, Benžamēnu Balarē, Tomā Ožēru un Likā Katarinā.

Šodien 4. martā vienspēles aizvadīs Mārtiņš Podžus un Romēns Arneodo, kā arī Miķelis Lībietis un Benžamēns Balarē. Sestdien lielais teniss ar jaunu sparu turpināsies arī no plkst. 15:00, kad abas komandas mērosies spēkiem dubultspēlē. Savukārt svētdien 6. martā pēdējās vienspēles tiks aizvadītas jau no plkst. 14:00.

Deivisa kauss ir galvenās tenisa sacensības vīriešu izlasēm, kuras organizē Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) kopš 1900. gada.  Latvijas izlase šajā turnīrā piedalās kopš 1993. gada, pašlaik atrodas Eiropas/Āfrikas zonas II grupā.

“Šis šogad ir svarīgs notikums Latvijas tenisam. Latvijas izlase nopietni gatavojas uzvarai un iekļūšanai Eiropas-Āfrikas zonas I grupā. Un nozīmīgi ir tas, ka šādas sacensības ir iespējams sarīkot arī Latgalē, kur līdz šim lieli tenisa notikumi ir gājuši secen. Tas ir pamats turpmāku starptautisku turnīru norisei un tenisa attīstībai kopumā, kā arī lielisks piemērs tam, ka šāda mēroga sacensības ir iespējams sarīkot ne tikai Rīgā,” komentē Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks. “Mēs esam pateicīgi par Daugavpils pilsētas domes nozīmīgo palīdzību sacensību rīkošanā. Ar šo turnīru ceram veicināt Daugavpils un apkārtnes tenisam, jo daudzfunkcionālais Daugavpils Olimpiskais centrs spēj nodrošināt teicamus apstākļus arī tenisa treniņiem.”

Par Daugavpils iespējām rīkot augsta līmeņa starptautiskas sporta sacensības stāsta arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis: “Daugavpilī ir liela pieredze starptautisku sporta pasākumu rīkošanā. Regulāri norisinās Grand Prix spīdvejā posmi, aizvadīti Eiropas un pasaules čempionāti snūkerā un Eiropas čempionāts junioriem taekvondo. Man ir patiess prieks, ka par Deivisa Kausa tenisā turnīra norises vietu ir izvēlēta Daugavpils un mūsu pilsētā būs skatāms arī lielais teniss.  Esmu pārliecināts, ka sacensības notiks augstā līmenī un ceru, ka sportisti un līdzjutēji gūs vislabākos iespaidus mūsu pilsētā.”

Latvija ar Monako mērojas spēkiem jau trešo reizi. Iepriekš Deivisa kausā abas izlases ir tikušās 2007. gadā tenisa centrā “Lielupe” un 2013. gadā Francijā. Abās reizēs ar rezultātiem 5-0 un 3-2 uzvaras laurus plūca Latvijas izlase.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ledus slidu dedzinātāji, Gacho un Lāpstšļūči Siguldas Ziemas festivālā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk