Dalīties „Desmito reizi risināsies velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”“

Desmito reizi risināsies velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”

Velobrauciens „Apkārt Burtnieka ezeram” būs salīdzinoši ātra un viegli veicama ikvienam dalībniekam, kas papildinās lieliskās izjūtas, baudot ar nostāstiem un teikām bagāto Burtnieku ezeru un skaisto apkārtni, kas atšķiras no citām lauku ainavām.

Šogad dalībniekiem tiek piedāvāta tikai 47 kilometru gara distance, kā arī pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 300 – 800 metri.

Neizpaliks šī velobrauciena ietvaros, par tradīciju kļuvušās, 1-ātruma sacensības, jeb tautā sauktas par “fiksīšu sacensībām”, kurās dalībnieki varēs pieteikties bez maksas un sacensties deviņu kilometru distancē.

Pēc finiša dalībnieki varēs mieloties ar auzu putru un tradicionālo zivju zupu. Godalgotās vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar sponsoru sarūpētām balvām, kā arī ar kausiem un piemiņas balvām. Tāpat visi sacensību dalībnieki piedalīsies loterijas izlozē, kur būs iespēja laimēt daudz un dažādas balvas.

Igors Korņējevs, idejas autors:  “Pirms desmit gadiem kopā ar Ivaru Šmitu iedvesmojāmies no Sportlat organizētajām sacensībām. Toreiz mums radās ideja – organizēt velobraucienu “mūsu” pusē, kuru veiksmīgi arī realizējām, izveidojot trasi apkārt Burtnieka ezeram. Tagad tas ir ikgadējs pasākums, kuram šogad tiks svinēta desmitgade. Uzvarētājiem esam paredzējuši lieliskas balvas, visiem dalībniekiem – pārsteigumus. Atmosfēra kā vienmēr solās būt draudzīga un pozitīva.” dalījās velobrauciena idejas autors.

Sacensību reģistrācija sākot no plkst.10:00 Vecates pagasta centra sporta laukumā, pirmie starti no plkst.11:00

Sacensību iepriekšējā „online” reģistrēšanās notiks līdz 16.jūnijam plkst.24:00.

Pieteikties sacensībām var „SportLat” birojā (Ganību dambis 25 D, Rīgā), kā arī mājas lapā www.sportlat.lv

Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību sporta klubs „SportLat”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Foto: Ceturtajā Sieviešu skrējienā uzvar Madara Frēliha un Kitija Valtere

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk