Dalīties „Evelīna Pārkera. Tev ir jābūt tev pašam!“

Evelīna Pārkera. Tev ir jābūt tev pašam!

Youtube video filmēšana viennozīmīgi ir mana sirdslieta, taču bez video filmēšanas man ir arī citi hobiji, piemēram,  gleznošana. Sports arī ieņem svarīgu vietu manā dzīvē – 3 reizes nedēļā dodos uz baleta nodarbībām, kuras attīsta grāciju, ķermeņa plastiku, kā arī vienmēr palīdz uzturēt ķermeni labā formā. Tagad vienu reizi nedēļā veltu boksa treniņiem, jau ilgu laiku par boksu fanoju, taču lielāku prieku man sagādā  nodarboties ar to pašai. Bokss no baleta ļoti atšķiras ar citādāku fiziskās slodzes intensitāti un tempu, kā arī trenē reakciju un koordināciju. 

Es ļoti aktīvi izmantoju sociālo tīklu “Snapchat”, man tas patīk ar to, ka cilvēki var visas dienas garumā redzēt, ar ko es nodarbojos un arī es varu redzēt, ko tajā dienā dara mani draugi un pat manas mīļākās slavenības.

Kā kļūt pamanāmam un populāram?

Es nekad nebiju tiekusies pēc popularitātes, es vienkārši darīju to, kas man patīk un biju es pati. Iesaku to visiem, esiet jūs paši un netēlojiet citus, rādiet internetā labu piemēru, nelietojiet necenzētus vārdus, esiet radoši, padariet citu cilvēku dzīvi interesantāku un krāsaināku, ieprieciniet viņus; jauki, pozitīvi cilvēki piesaista vairāk nekā augstprātīgi un neaudzināti. Ja popularitāte nebūs nosprausta kā pašmērķis, un jūs kvalitatīvi izpildīsiet savu darbu un būsiet jūs paši, tad cilvēki jūs paši pamanīs.

Protams  internetā es neesmu gluži tāda kā dzīvē, jo saprotu, ka manu kanālu skatās daudz un dažādi cilvēki un sabiedrībā mēs visi izturamies mazliet atšķirīgi no tā kādi esam. Savā draugu un ģimenes lokā es esmu daudz atvērtāka un draiskāka. Taču arī internetā es cenšos būt tā pati Evelīna un nekādā gadījumā neizdomāju savu personību, cenšos savos video runāt par lietām, kuras mani interesē un padalīties ar pozitīvu pieredzi, kura būtu interesanta dažādu grupu un paaudžu cilvēkiem.

 

Kā Tu veido savu ikdienas stilu? Vai dodoties uz skolu un ārpus tās Tavs stils atšķiras?

Mans ģērbšanās stils vienmēr ir ļoti atšķīries no apkārtējiem cilvēkiem, man patīk ģērbties interesanti un radoši, ne tā, kā visi. Es neteiktu, ka man ir kāds konkrēts stils, katru dienu es izvēlos, kā es vēlos izskatīties, es mēdzu ļoti iedvesmoties no priekšmetiem un lietām. Mans stils ļoti mainās – vienu dienu es varu saģērbties sportiski, tik ļoti, ka būtu gatava braukt uz Rio olimpiskajām spēlēm un jau nākamajā dienā būšu ģērbta kā porcelāna lellīte ar vintage kleitiņu un lenti matos. Protams dodoties uz skolu es vienmēr piedomāju pie sava stila, lai tas atbilstu skolas noteikumiem, parasti tas ir kaut kas sportisks vai klasisks. Taču ārpus skolas varu izpausties un ģērbties kā es pati vēlos.

Varbūt Tev ir kādi ieteikumi citiem jauniešiem?

Vairāki gadi Youtube man ir iemācījuši vienu ļoti svarīgu lietu. Un es vēlos ar to padalīties, lai jums nevajadzētu piedzīvot nevajadzīgus sarūgtinājumus. Un šī lieta ir ļoti vienkārša – tev ir jābūt tev pašam. Cilvēki visā pasaulē ir dažādi un tev nekad nesanāks izpatikt visiem, tāpēc esi tu pats un tevi atradīs tie cilvēki, kuri tevi patiešām iemīlēs, sapratīs un atbalstīs ar visu savu sirdi un dvēseli. Kā viena no manām skatītājām vēstulē uzrakstīja – “Kuģim visdrošāk ir ostā, bet ne jau tāpēc kuģi tiek būvēti”. 

Vienmēr seko saviem sapņiem un tad tev viss izdosies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Māris Resnis. Dzīves jēga ir baudā!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk