Dalīties „Fakti par reperi Stepu“

Fakti par reperi Stepu

Reperis Steps ir tikpat spilgta personība, cik viņa āriene to ataino. Viņš ir lielisks reperis, tomēr tā nav vienīgā lieta, kas viņu raksturo. Ir daudzi fakti, ko viņa atbalstītāji par viņu nezina, piemēram, viņam ir zelta zobs, aptuveni 50 dažādi tetovējumi, savulaik viņam suns nokoda ausi, un viņš tā arī nekad nepabeidza vidusskolu.

CIENA CILVĒKU SPĒJU NEPIEAUGT. Steps apkārtējos cilvēkos visaugstāk vērtē atklātību, godīgumu un spēju nepieaugt, nekļūt par “nūģiem”.


SVINĒT HALOVĪNU ASV. Mīļākā Stepa bērnības atmiņa ir laiks, kad viņš kādu brīdi dzīvoja ASV, un tieši tur viņam bija iespēja pa īstam nosvinēt Halovīnu. “Es joprojām to atceras kā interesantu un unikālu pieredzi,” atzīst Steps.


PATS ILUSTRĒ SAVAS DZIESMAS. Tas, kas izkritis no Stepa CV, ir ieraksts par viņa vēlmi bērnībā kļūt par komiksu mākslinieku. Tomēr šis sapnis ir daļēji piepildījies, jo viņš dažreiz pats ilustrē savas dziesmas, piemēram, veidojot Youtube cover.


MĀJAS – VIETA, KUR ATPŪSTIES. Mājās Steps labprāt spēlē video spēles un pavada laiku vienatnē. Tā kā reps un ballītes viņa dzīvi padara jau pietiekami krāsainu, tad mājās viņam patīk atrasties pilnīgā mierā.


VĒLAS KĻŪT PAR VĒL LIELĀKU REPERI. Lielākais Stepa sapnis ir bijis kļūt par reperi. “Šis sapnis man bija jau sen. Tagad esmu kļuvis par reperi un atliek kļūt par vēl lielāku reperi. Ja padomā, ka es neprotu ne dziedāt, ne spēlēt instrumentus, tad tas, ka esmu kļuvis par veiksmīgu mūziķi, ir diezgan neticami. Ja es to kādam pateiktu vēl pirms pieciem gadiem, domāju, ka neviens man neticētu.” Vēl Steps nākotnē labprāt apceļotu pasauli un nopirktu mammai māju.

 

Teksts: Liene Pālēna

Bildes: Krists Luhaers

BLACK FRIDAY ATLAIDES

SPORTLAND VEIKALOS -20% UN E-VEIKALĀ -30% VISAI PRECEI!

https://sportland.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

8 FAKTI PAR LOTU ULMANI

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk