Dalīties „Fakts, Reiks un Patrisha izdod jaunu vasaras himnu “Mēs Esam”“

Fakts, Reiks un Patrisha izdod jaunu vasaras himnu “Mēs Esam”

Hiphop izpildītājs un producents Fakts sadarbībā ar viesmāksliniekiem Reiks un Patrisha izdod šīs vasaras himnu “Mēs Esam”.

“Dziesma ir stāsts par mazajām dzīves uzvarām, kas rodas brīdžos, kad saproti – viss ko reiz esi ļoti kārojis sasniegt – ir izdevies. Veidojot dziesmu klausītājiem vēlējos palīdzēt rast  piepildījuma sajūtu it visā kas tiek darīts. Neatkarīgi no tā vai tie ir kājās uzvilktie tik tikko iegādātie snīkeri. Vai smaids, kas rotā seju brīžos, kas mēs jūtamies laimīgi.” stāsta Fakts.

Fakts ar viesmāksliniekiem Reiku un Patrishu sadarbojies jau ieprieksh tādās dziesmās kā “Vainīgs Tu” un “Jābēg Prom” savā debijas albumā “Vainīgs Tu” un minialbumā “Vilki”.

 

Dziesmu iespājams noklausīties visos lielākajos straumēšanas servisos.

Fakts (Jānis Šmēdiņš) līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c. 2017. gada 31. martā Fakts izdeva debijas studijas albumu “Vainīgs Tu”. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp popularitāti iemantojušie singli “Sirds”, “Sākums”,  “Naktī”, kā arī albuma tituldziesma “Vainīgs Tu”. Albuma tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprins, kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

Reiks (Arvis Reiks) kļuvis plaši atpazīstams kā solo mākslinieks kopš 2016.gada ar tādiem singliem kā “West Coast”, “Vēlos” un “Par Latviju”, kas sasniedza skatītāju miljonus Youtube. Aizvadītajā gadā Reiks ar skatuves biedriem Denisu un Elfu devās koncerttūrē ar nosaukumu “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā vairākās Latvijas pilsētās izpildīja populārākos singlus no visu trīs mākslinieku sadarbības pirmsākumiem līdz pat jaunākajiem veikumiem. Šajā pavasārī izdota singlu izlase ar tādu pašu nosaukumu.

Saites:
http://facebook.com/Faktslv
http://instagram.com/fakts/
bit.ly/MesEsamSpotify

bit.ly/MesEsamiTunes

bit.ly/MesEsamDeezer

 

 

Komentāri

  1. Vladimirs Ļeņins

    Smieklīgi deģenerāti! 🙂

  2. Denija

    Ir iespējams dabūt fonogrammu šai dziesmai? Nepieciešams izlaidumam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sestdien Liepājā nāc uz jaunā Sportland veikala atklāšanas svētkiem!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk