Dalīties „FOTO: FK Liepāja debija UEFA Čempionu Līgā“

Piedāvājam jums ”Sportland Magazine” jaunākā žurnāla izdevuma, raksta par FK Liepāja debiju UEFA Čempionu līgā, paplašinājumu, kurā aplūkosim foto galeriju no spēles FK Liepāja – Salzburg. Aizraujošo un moderno ”Sportland Magazine”  jau no 1. novembra meklē visos ”Sportland” veikalos!

Latvijas čempioni FK Liepāja šogad debitēja UEFA Čempionu līgā

Izloze nebija tā veiksmīgākā, un liepājniekiem pretī stājās Austrijas čempioni un vieni no spēcīgākajiem iespējamiem pretiniekiem – Red Bull Salzburg. Tās budžets desmitkārt pārsniedz FK Liepāja budžetu. FK Liepāja spēlētāji jau no pirmās minūtes centās parādīt savu labāko sniegumu abos laukumu galos, teicami darbojoties aizsardzībā un bīstami izveidojot pretuzbrukumus, kas arī vairākkārtīgi izdevās. Lai arī pārsvars bija Austrijas čempioniem, līdz pat spēles izskaņai rezultāts bija nemainīgs 0:0, bet tikai dažas minūtes līdz finālsvilpei viens nelaimīgs rikošets izglāba pretiniekus no neizšķirta savu skatītāju priekšā. Jau pēc nedēļas notika atbildes spēle Liepājā. Ko neizmantoja liepājnieki, to izmantoja viesi – divi bezatbildes vārti un cerības par nākamo kārtu palika tikai sapņos. Divu spēļu summā piedzīvots zaudējums 0:3, kas debijai pret tādu pretinieku kā Red Bull Salzburg nepavisam nav kauna traips.