Dalīties „Gada spožākais skrējiens jau rīt“

Gada spožākais skrējiens jau rīt

Ceturtdien, 17. novembrī galvaspilsētas mirdzošās ielas piepildīs simtiem skrējēju, kas jau otro gadu dosies Staro Rīga skrējiena trasē. Košs piedzīvojums, emocijām bagāts gaismas un skaņas baudījums un atmosfēra, kas ievilks īstā svētku virpulī.

 

Pēdējās nedēļas laikā pasākuma norisē ieviestas būtiskas izmaiņas – ir mainīta sacensību centra lokācija, trase un starta laiks.

Sacensību centrs atradīsies pie Kongresu nama, kur dažas stundas pirms skrējiena, no pulksten 18:30 līdz 20:30, dalībnieki  varēs saņemt  savus starta numurus, bet pārējie – reģistrēt dalību skrējienam. Pulcēšanās starta koridoros paredzēta laikā no 20:35 – 20:45. Savukārt pēdējās piecas minūtes pirms starta 20:55 ikviens būs aicināts izmantot iesildoties. Starts otrajam Staro Rīga skrējienam tiks dots pulksten 21:00, kad trasē dosies gan 3,5km, gan arī 7km distanču dalībnieki. Īsākās distances garums būs viens aplis, bet garākās – 2 apļi. Trase dalībniekus vedīs no Kronvalda parka līdz Viesturdārzam, kas pavērs nedaudz citādāku skatu uz ierasto galvaspilsētas panorāmu – atstājot aiz muguras Vecrīgas torņus un priekšplānā izvirzot Rīgas centra klusāko daļu.

Naksnīgā skrējiena finišā ikviens saņems piemiņas medaļu un varēs turpināt baudīt vakaru sacensību centrā pie ugunskuriem ar organizatoru sarūpētu tēju un zupu. Ceturtdienas vakara kulminācija būs pulksten 22:00, kad tiks apbalvoti spožākie un krāšņāk tērptie skrējiena dalībnieki.

Organizatori informē, ka sacensību centrā, skrējēju ērtībai, darbosies arī mantu glabātuve. Paredzētas arī radošās darbnīcas bērniem, kas darbosies no pulksten 19:00 līdz 22:00.Par pasākuma enerģisku atmosfēru rūpēsies Armands Simsons, bet ar muzikālu sniegumu priecēs Miks Galvanovskis.

Reģistrēties skrējienam pasākuma oficiālajā mājas lapā starorigaskrejiens.lv iespējams līdz šodienas, 16. novembra vakaram un tā turpināsies pasakuma dienā uz vietas.

Pasākums tiek organizēts ar Rīgas Domes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Sportland, Nike, Ramirent, Nippon Auto un Baltais atbalstu.

 

Vairāk aktuālās informācijas : starorigaskrejiens.lv

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sintija Melne

[email protected]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

“LIELAIS PĀRGĀJIENS” KORSIKĀŅU STILĀ: 5. UN 6. DIENA

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk