Dalīties „Golfs – spēle visiem!“

Golfs – spēle visiem!

Golfs ir spēle visai ģimenei, jo noteikumi un golfa laukums ir viens visiem, neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības. Golfa klubā Reinis jau četrus gadus tiek rīkota bezmaksas golfa skola bērniem, kurā bērni apgūst golfa spēli profesionālu treneru vadībā. Novērojumi ir apliecinājuši, ka jaunā paaudze ir sajūsmā par golfa spēli, kā arī prasmju progress jaunā vecumā ir ļoti straujšs! Pat ļoti aktīvi bērni, kuri parasti tiek nodarbināti aktīvākās sporta programmās, kļūst savaldīgāki, pacietīgāki un ievēro spēles noteikumus, kā arī iemācās cienīt un palīdzēt citiem spēlētājiem!

Golfa klubs “Reinis” ir pazīstams un iemīļots ar tā draudzīgo attieksmi un dažādiem pasākumiem tieši priekš iesācējiem golfā. Lai pirmo soļu process būtu aizraujošāks un straujāks, katru nedēļu tiek rīkoti Zaļie treniņturnīri, kas domāti tieši iesācējiem. Tie ir deviņu bedrīšu turnīri, kurā visi iesācēji mērojas prasmēm divu stundu garumā, palīdzot viens otram un mācoties no kāda labāka spēlētāja.

Golfa spēli kā elementu aktivitāšu dažādošanai ir iecienījuši uzņēmumi, kuri rīko golfa klubā “Reinis” korporatīvus pasākumus, seminārus vai saliedēšanās spēles. Uzņēmuma darbinieki augstu novērtē iespēju izmēģināt ko jaunu, kā arī neizpaliek arī maza sacensība uzņēmuma lokā, kas piedod pasākumam azarta garšu!

Golfa klubs “Reinis” gaidīs jūs ciemos ne tikai izmēģināt golfa spēli, bet arī iepazīt gleznaino Gaujas senleju, izbraucot ar velosipēdiem takas, par kurām jūs nebūsiet zinājuši! Pēc fiziskām aktivitātēm golfa klubā Reinis varēsiet atjaunot enerģiju ar spēcinošu maltīti “Reiņa Cafe” katra gaumei, kā arī izsildīties ar malku kurināmā pirtiņā un baudīt relaksējošu un romantisku vakaru dizaina numuriņos viesu namā “Reinis”!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Daugavpils pirmais pusmaratons jau svētdien

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk