Dalīties „Helly Hansen – profesionāļu izvēle“

Helly Hansen – profesionāļu izvēle

Mainīgi laikapstākļi ir ierasta parādība mūsdienās. Kādā dienā pietiek vien ar plānas vējjaciņas uzvilkšanu, bet citā – piemērots ir pats biezākais ziemas mētelis. Ir grūti atrast kādu konkrētu apģērbu, kas būtu kā vēlmju piepildījums un derētu dažādos laika apstākļos, taču labās ziņas ir tādas, ka, pateicoties Helly Hansen (HH), universālie apģērbi ir radīti.

Iepazīsties – HH SOGN JACKET

 

Helly Hansen Sogn Jacket ir inovatīva jaka, kurā iestrādāta unikāla H2 FLOW ™ siltuma uzturēšanas un ventilācijas sistēma. Apģērba konstrukcija ļauj kontrolēt gaisa plūsmu un dod iespēju katram noregulēt sev vēlamu ķermeņa temperatūru, tādējādi pietiek vien ar šādu jaku, lai būtu gatavi gan samērā vēsajiem rudens, gan skarbajiem ziemas apstākļiem. Jakas membrānai piemīt ūdens necaurlaidība līdz pat 15 000 mm. Tāpat papildus komfortam ir izstrādāta augstā apkakle.

Iepazīsties – HH KARA PARKA

Helly Hansen Kara Parka ir jaka ar neticami mīkstu un siltu oderējumu. Izveidotā HELLYTECH® tehnoloģija piešķir jakai aizsardzību pret vēju un lielu nokrišņu daudzumu. Papildus ūdens un vēja necaurlaidīgajam apvalkam ir iestrādātas vairākas šuves, kā arī sildošās kabatas un jostas regulēšanas iespējas.

Iepazīsties – HH LIFA MERINO1/2 ZIP

Helly Hansen Lifa Merino ir bezšuvju termoveļa, kas ir piemērota jebkāda veida darbībām aukstā laikā – vienalga, vai tas būtu augstas intensitātes treniņš, vai viegla pastaiga svaigā gaisā. Izstrādātā LIFA® tehnoloģija veido divu slāņu konstrukciju no vilnas šķiedrām, kas ļauj saglabāt siltumu, sausumu un komfortu.

Teksts: Sintija Jankauska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

REZERVE VĒL IR

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk