Dalīties „“HIIT Drop it Likes it Hot” jeb Pārvari savu spēju robežu“

“HIIT Drop it Likes it Hot” jeb Pārvari savu spēju robežu

Sestdien, 19.martā, Tev jābūt Olimpiskajā sporta centrā, kur Džoselinas Bošenas vadībā kājas degs pietupienos. “Es esmu neapturams un kustīgs spēks,” atklāj Džoselina. “Mans ķermenis nemitīgi tiek pilnveidots, esmu mūžīgais students, kuram netrūkst apetītes mācīties, augt un iegūt visu, ko fitnesa industrija spēj piedāvāt. Es katru dienu mācos, smejos un baudu dzīvi, un ar patīkamu satraukumu uzņemos katru jauno izaicinājumu!”

Nodarbība “HIIT Drop it Likes it Hot” būs izaicinājums visam ķermenim. TABATA raunda laikā būs jāstrādā ar neiedomājamu intensitāti, Tavas kājas degs un ar Tavu palīdzību treniņu biedriem būs jāpārbauda savu spēju robežas. Nepalaid garām Džoselinas nodarbību. Trenere retoriski jautā: “Ja Tu nepārspēj savu spēju robežas, kā Tu zināsi, kādu nākamo mērķi uzstādīt? Mums visiem ir iespēja likt piepildīsies visam, ko mēs vēlamies. Jautājums ir tikai par to, cik smagi Tu strādāsi, lai to sasniegtu? Cik ļoti Tu to vēlies?”

Joselynne Boschen (ASV)
Joselynne Boschen (ASV)

ASV pārstāve Džoselina Bošena Tevi priecēs arī ar “Nike Training Club” nodarbību, kuru izstrādājuši pasaules vadošie fitnesa speciālisti. NTC aptver visas muskuļu grupas un sniedz iespēju trenēties kā profesionālim, pielietojot metodiku, ko izmanto un kuru radīšanā iesaistījušās tādas pasaules līmeņa zvaigznes kā Serena Viljamsa, Gabija Duglasa, Marija Šarapova, Aleksa Morgana, Pola Redklifa un citas. Metodikas pamatā fokuss tiek likts uz funkcionalitāti un cilvēka ķermeņa kustību dabiskumu. NTC trenere Džoselina Bošena būs Tava labākā draudzene un lielākā ienaidniece vienlaicīgi, bet tici – Tu nespēsi apstāties!

Bet tas nebūt nav viss, ko piedāvās Nike Training Day. Iepazīsties ar pasākuma programmu un piesakies internetā līdz 18. martam. Dalības maksa 15 eiro, MyFitness sporta klubos 10 eiro, pasākuma dienā Olimpiskajā soprta centrā 20 eiro. Biļetes var iegādāties arī Sportland veikalos, kā arī visi pircēji, kas iegādāsies skriešanas vai fitnesa preces par kopējo summu virs 99 eiro, biļeti uz Nike Training Day saņems dāvanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

DEIVISA KAUSS DAUGAVPILĪ – LATVIJAS DUELIS PRET MONAKO

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk