Dalīties „Īres kartingu vasaras sezonā paredzētas vēl divas varenas sacīkstes“

Īres kartingu vasaras sezonā paredzētas vēl divas varenas sacīkstes

Šovasar Latvijā notikušas jau vairākas ievērības cienīgas īres kartingu sacensības un lai arī vasara tuvojas otrai pusei, tas nebūt nenozīmē, ka īres kartingu sezona ir norietā. Sporta kompleksā “333” šovasara paredzētas vēl divas ievērības cienīgas sacīkstes, kurās vari paspēt piedalīties! Pirmā no tām – Red Bull Kart Fight 2017 Latvijas fināls.

Red Bull Kart Fight ir amatieru kartinga sacensības, kurās ir iespējams piedalīties ikvienam. Noteikumi pavisam vienkārši – Narvesen veikalos jānopērk jebkurus četrus 250ml Red Bull un iegūsti iespēju uzrādīt labāko laiku, lai kvalificētos Red Bull Kart Fight finālam. Kvalifikācijas braucienus var veikt līdz 18.augustam darba dienās t/c Spice stāvlaukumā un 333 trasē Ropažos par īpašu draugu cenu – 9 eiro. 80 labākie laiki (50 no 333 trases, 30 no t/c Spices) tiks uz lielo Red Bull Kart Fight 2017 finālu 333 trasē, kas norisināsies 20.augustā. Sacensību laureātiem vērtīgas balvas gan no „Sporta kompleksa 333”, gan GoPro. Savukārt 1.vietas ieguvējs laimēs ieūgumus uz šī gada WRX Latvijas posmu Biļerneku trasē un ekskluzīvu privāto tūri pa 2016.gada pasaules rallijkrosa čempionkomandas Audi EKS boksiem Latvijas posma ietvaros! Vairāk par šīm sacensībām lasi šeit.

Otrs lielais pasākums, ir SWS Endurance Cup komandu izturības sacīkšu sezonas noslēdzošais posms 16.septembrī. Divi posmi jau aizvadīti, kuros komandas sacentās 333 apļu un 12h distancēs. Noslēguma posmā paredzama cīņa 6h distancē. Par sacensību norises vietu organizatori vēl klusē, taču sola ko jaunu un iepriekš nebijušu! “333” komanda aicina sekot līdzi publiski pieejamajai informācijai 333 Facebook profilā un mājas lapā. Pieteikšanās sacensību posmam ir jau pieejama

SWS (Sodi World Series) ir šobrīd pasaulē lielākais īres kartingu čempionāts un šī ir trešā sezona, kad tas notiek arī Latvijā. Ar katru gadu braucēju skaits, braukšanas iemaņas un konkurence tikai pieaug. Pagaidām SWS ENDURANCE Latvijas sezonas līderi ir komandas „Baltie” un „Spiediens”, bet iespējams pēdējā posmā vēl kas var mainīties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Rīgas svētkos Lucavsalā notiks rīta vingrošana visai ģimenei „Rīga mostas svētkiem”

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk