Dalīties „Jānis Baumanis. Darba “uzvalks” un ikdienas stils“

Jānis Baumanis. Darba “uzvalks” un ikdienas stils

Kā Tu aizpildi savu laiku?

Ikdienā strādāju ģimenes uzņēmumā. Paralēli mācos Biznesa augstskolā „Turība” uzņēmējdarbības fakultātē. Brīvā laika īpaši nav, jo ikdienā ir daudz darāmu lietu: darbs, skola, fiziskie treniņi. Apmeklēju sporta zāli un baseinu ziemas periodā.Vasarā izvēlos vairāk laika pavadīt svaigā gaisā – braucu ar riteni un skrituļslidām sportiskā režīmā. Protams, neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir arī braukšanas treniņi, kas arī pārsvarā aizņem visu dienu.

Foto: Rihards Baumanis
Foto: Rihards Baumanis

Braukšanas treniņos pavadi daudz laika, atskaitot reizes, kad esi tērpies autosporta kombinezonā, kāds ir Tavs stils brīvajā laikā?

Ikdienā ģērbjos tā, lai justos ērti. Protams, izvēloties ikdienas apģērbu, ņemu vērā dienas plānus un laikapstākļus. Vasarā pārsvarā izvēlos polo stila kreklus vai kombinēju kreklu ar šortiem. Savu stilu veidoju līdzīgi smart casual stilam.

Ko Tev  nozīmē stils  un kā ikdienā izvēlies savam stilam atbilstošu apģērbu un apavus?

Man svarīgākais ir, lai apģērbs un apavi ir ērti. Dienās, kad ir kāda svarīga tikšanas, izvēlos nedaudz solīdāku apģērbu, bet dienās, kad nav ieplānotas tikšanās, bet jādodas uz treniņu vai sacensībām, tad noteikti ģērbjos tā, lai ir ērti pavadīt laika posmu līdz treniņam vai  paredzētajam lidojumam, kas tomēr aizņem daudz laika un ir salīdzinoši nogurdinoši. Dodoties uz sacensībām vienmēr velku NIKE apavus, kas liek justies ērti, gan pārvietojoties līdz sacensībām, gan sacensību dienā, kad nav jāvelk darba “uzvalks”.

Foto: Rihards Baumanis
Foto: Rihards Baumanis

Vai NIKE ir Tavs iemīļotākais zīmols?

Ja izvēlos sporta apavus, tad tie noteikti ir NIKE. Šis zīmols ir mans favorīts un esmu tam uzticīgs jau no skolas laikiem, kad spēlēju basketbolu, florbolu un futbolu. Arī skrienot izvēlos tieši šo zīmolu, jo esmu pārliecinājies un apmierināts tieši ar šo zīmolu. Arī brīvā laika apavi man ir tieši no šī zimola, tie ir uzticīgi un labi kalpo, kā arī, kas nav mazsvarīgi – tie ir ērti un arī izskatās labi.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Biatlonistes Baibas Bendikas brālis: Ar galvu māsai viss ir kārtībā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk