Dalīties „“Jēkaba kross” – jau rīt!“

“Jēkaba kross” – jau rīt!

Sacensību starta un finiša zona atradīsies Liepājas pludmales centrālās glābšanas stacijas teritorijā, Jūrmalas parks 2, norāda organizatori. Kross norisināsies ar individuālu startu pa iezīmētu trasi kāpās un liedagā.

Kā pirmais uz starta stāsies “Jēkaba krosa” vēstnesis Ruslans Šuļga, kurš nesen atgriezies no Skotijas kā Glāzgovas – Edinburgas ultramaratona (distance – 88,51 km) uzvarētājs. Pēc titulētā sportista ar 15 sekunžu intervālu skrējēji dosies trasē tādā secībā, kādā reģistrējušies sistēmā sacensībām.

Dalībniekiem divos apļos būs jāveic ~7,5 kilometri. “Jēkaba krosa” rīkotāji pastāsta, ka vispirms pa kāpām būs jāskrien līdz Dienvidu molam, tad pa liedagu atpakaļ, un tā – divi apļi. Skriešana pamatā notiks pa divu veidu segumiem: sausām birstošām smiltīm kāpās un mitrām pieblietētām smiltīm liedagā.

Sacensību organizatori norāda uz trases īpatnībām, dalībniekiem rekomendējot rūpīgi apdomāt apģērba, apavu, iespējams, saulesbriļļu izvēli, lai samazinātu smilšu iekļūšanu apavos, acīs utt. Ikviens pārbaudījuma dalībnieks saņems speciālu laika mērīšanas ierīci (čipu), kas būs jāpiestiprina pie labās vai kreisās kājas.

Kā norāda “Jēkaba krosa” organizatori, dalībnieku ērtībām būs pieejama WC, mantu glabātuve un ģērbtuves. Pirms lielā starta un trases ūdens punktos sacensību laikā dalībnieki varēs veldzēties ar “Venden” dabīgo minerālūdeni. Pēc skrējiena enerģiju ikviens varēs atgūt “Jēkaba krosa” ēdināšanas zonā, kurā dalībnieki varēs saņemt siltu tēju un zupu.

Pasākumu klātienē vadīs Liepājas Olimpiskā centra sporta cilvēks Normunds Atvars, rūpējoties par pozitīvu gaisotni un komentējot notiekošo. Apbalvoti tiks 1. – 6. vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu grupās. Ātrākie saņems vērtīgas sponsoru balvas – “Dion Sportlab” veltes, dāvanu kartes no “Sportland”, Liepājas Olimpiskā centra, “Blue Shock Race”, kafejnīcas “Darbnīca”, “Dzintara boulinga”. Īpašo apbalvojumu – “Jēkaba krosa” trofejas, ko darinājis tēlnieks Ģirts Burvis – savā īpašumā iegūs 1. – 3. vietu laureāti.

Pieteikties sacensībām varēs arī to norises dienā – Centrālās glābšanas stacijas teritorijā no pulksten 9:00 līdz 11:00. Plašāka informācija par dalības maksu un sacensībām mājaslapā izraviens.eu.

Jāatzīmē, ka ikviens finišējušais saņems ieskaites punktus, kas ļaus uzsākt cīņu par sporta sērijas “Izrāviens” 2016.gada sezonas kausu. Lai to iegūtu, dalībniekiem jāpiedalās vismaz trīs sporta sērijas “Izrāviens” sacensībās. “Jēkaba kross” ir sērijas pirmais posms.

“Jēkaba krosu” organizē biedrība “Liepājas Vieglatlētikas klubs” sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Apskati jaunās pavasara apavu kolekcijas!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sportland pirmie soļi basketbolā: ar Porziņģi tiksies mazie jelgavnieki

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk