Dalīties „Jūrmalā  jūnijā norisināsies starptautisks funkcionālo treniņu, pilates un pašizaugsmes lekciju pasākums “Sirdspuksti / Heartbeat”.“

Jūrmalā  jūnijā norisināsies starptautisks funkcionālo treniņu, pilates un pašizaugsmes lekciju pasākums “Sirdspuksti / Heartbeat”.

Šogad no 1.jūnija līdz 2. jūnijam notiks 1. Starptautiskais funkcionālo treniņu, pilates un pašizaugsmes lekciju pasākums  “Sirdspuksti / Heartbeat” ar vadmotīvu “Sajūti savus sirdspukstus – atrodi savu līdzsvaru!”

Pasākuma ietvaros notiks 16 meistarklases un 4 lekcijas, kuras paredzētas plašam interesentu lokam, tostarp,  profesionāliem fitnesa un sporta treneriem, veselības sporta speciālistiem, sporta skolotājiem, fizioterapeitiem, deju pedagogiem, ārstniecības personām un veselīga dzīvesveida entuziastiem, kā arī  ikvienam, kuru interesē sevis kā vispusīgas personības attīstīšana.

Meistarklases vadīs 18 starptautiski atzīti treneri no 7 valstīm.

Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādiem funkcionālo treniņu veidiem: Eiropā un ASV populārajām Roberta Štainbahera funkcionālo treniņu programmām bodyART, deepWORK, BAXross un pasaulsslaveniem pilates virzieniem, ko pārstāvēs piecas starptautiskās skolas no ASV un Lielbritānijas (Alan Herdman Pilates, Michael King Pilates, Lolita’s Legacy Pilates, Balanced body Pilates un Polestar Pilates).

Pirmo reizi Latvijā vienkopus būs iespēja sastapt augstākā līmeņa profesionāļus – treniņu sistēmu izveidotājus, starptautisku skolu vadītājus, mācībspēkus un lektorus – no Baltijas valstīm, kā arī no Vācijas, Ungārijas, Lielbritānijas, Ukrainas un Krievijas.

Pasākuma laikā notiks arī pašizaugsmes lekcijas par uzturu, ķermeņa veselību, personības veidošanu un izdegšanas risku novēršanu.

Šī pasākuma rīkotāja (Latvijas bodyART skolas vadītāja, MyFitness trenere) Anita Rezevska  laipni aicina ikvienu piedalīties pasākumā:

“Mūsdienās, aizņemtības laikmetā par galveno vērtību ir kļuvis laiks. Mēs vēlamies, lai, apmeklējot HEARTBEAT katrs dalībnieks paņem tieši sev nepieciešamo – kādam tā būs iespēja izrauties no ikdienas darbu virpuļa, lai atpūstos domubiedru vidū lieliskā viesnīcā un jūras tuvumā, kādam tā būs profesionālās kvalifikācijas celšana, meklējot jaunas idejas un iedvesmu pie leģendāriem un starptautiski atzītiem treneriem, kāds ar prieku apmeklēs pašizaugsmes lekcijas par mums visiem aktuālām tēmām, lai gūtu jaunu skatījumu un atbildes, bet kādam tā būs iespēja 2 dienu laikā izmēģināt tik daudz ko dažādu, lai, iespējams, beidzot atrastu to treniņu veidu, kas aizrauj un iedvesmo! Laiks apstāties ikdienas skrējienā un uzdāvināt sev HEARTBEAT pauzi, lai Jūs spējat sadzirdēt savu sirdi!”

Reģistrācija

Līdz 15. maijam vietnē www.heartbeat.lv  Iespējams izvēlēties dalību vai nu visā programmā, vai atsevišķi pirmajā (funkcionālo treniņu) vai otrajā (pilates) dienā, kā arī atsevišķi lekcijās vai pilates studijas meistarklasēs.

Pasteidzieties, jo vietu skaits ir ierobežots!

Pasākumu “Sirdspuksti / Heartbeat” rīko “Latvijas bodyART skola” un studija “Pilates room” sadarbībā ar “Michael King pilates” un Rīgas Stradiņa universitātes Pedagoģiskās izaugsmes centru.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

AKROBĀTS UN IEDVESMOTĀJS GATIS KONDRĀTS

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk