Dalīties „Labākais slēpošanas apģērbs“

Dace Alpa dalās ar padomiem, kā izvēlēties slēpošanas un snovošanas apģērbu bez piemērīšanas
Šogad varam droši teikt – pie mums ir pasakaina ziema un brīnišķīgs ziemas sporta aktivitāšu piedāvājumus. Tomēr tiem, kas tikai vēlas spert pirmos soļus slēpošanas vai snovošanas apguvē kādā no Latvijas kalniem, šobrīd var rasties aizķeršanās ar piemērota apģērba iegādi, jo klātienē to nav iespējams izdarīt. Taču zinot īpašos knifiņus, kurus sagatavojis tirdzniecības centrs “Domina Shopping” sadarbībā ar “Sportland” aktīvā dzīvesveida vēstnesi Daci Alpu, sniegslīdēšanas drēbes samērā vienkārši būs iespējams izvēlēties arī internetā bez piemērīšanas.

Obligātais apģērbs un ekipējums
Šogad  slēpošana un snovošana ir pieprasīta izklaide, tāpēc apģērbam ir nozīme, bet ne tikai esot uz kalna – arī baudot citus ziemas priekus. Termoveļa, jaka un bikses vai kombinezons ir must have šajā gadalaikā. Savukārt, no aksesuāriem vēlams izmantot lakatu vai riņķa kokvilnas plāno šalli, cimdus un termozeķes, kas palīdzēs uzturēt ķermeni siltu. Esot uz kalna, nevar piemirst par drošību, tāpēc ķivere ir viens no top ieteiktajiem ekipējumiem. Svarīgi ir justies labi izvēlētajā apģērbā, izvērtēt kvalitāti, lai tas kalpotu vairākām sezonām, tāpat arī novērtēt apģērba mitrumizturību un vēja aizsardzību.

Izmēram ir nozīme
Šobrīd esošā ārkārtas situācija liek pielāgoties jauniem apstākļiem, tāpēc visa apģērbu iegāde noris interneta veikalos. Bet kā nenošaut greizi ar pareizo izmēru, pirmo reizi pērkot siltinātās slēpošanas bikses vai snovošanas jaku? Ziemas sporta veida apģērbu var mierīgi izvēlēties arī nemērot, jo to izmēri sakrīt ar tavu ierasto drēbju izmēru.

Kāds piegriezums ir labāks?

Uz kalna ir svarīga kustības brīvība, tāpēc priekšroka ir brīvāka dizaina virsdrēbēm. Lai gūtu pārliecību, ka apģērbs nebūs pārāk pieguļošs, drošāk ir izvēlēties ziemas bikses un jaku ar lipekļiem, kas biksēm ļaus regulēt jostas daļu un jakai piedurknes, lai regulētu garumu. Šis padoms ir vērtīgs arī ģimenēm ar bērniem. Dace Alpa stāsta: “Tā mēs darām arī ar bērnu apģērbiem. Ja redzam, ka iespējams regulēt roku un kāju daļas garumus, tad mierīgi nopērkam arī lielāku izmēru, lai der ilgākam laikam.‘’


Koša augša, tumšāka apakša
Izvēloties spilgtas krāsas, gūsi dubultieguvumu. Šobrīd košie ultra un pasteļtoņi, kā arī raibas apdrukas ir īpaši stilīgas. Taču vienlaikus pamanāmām krāsām ziemas sporta apģērbā ir arī funkcionāla nozīme, jo tad cilvēku ir vieglāk ieraudzīt no lielāka attāluma. Baudot ziemu Latvijā, ideāla kombinācija ir koša jaka un ķivere, savukārt, bikses var būt arī tumšākas, jo tās mēdz smērēties pret pacēlāju detaļām.

Vai slēpotāji var valkāt snovotāju drēbes? Un otrādi?
Pieguļošs apģērbs slēpotājiem un platāks apģērbs snovotājiem – šīs tendences varēja novērot agrāk, bet laikam ejot, cilvēki sākuši vairāk dod priekšroku ērtumam. Ja nolēmi snovot, tad labāk izvēlies garākas un platākas jakas, jo šis sporta veids biežāk liek sēdēt sniegā. Bet, ja izvēle kritusi par labu slēpošanai, tad tev ir paveicies nedaudz vairāk, jo slēpotāji var izvēlēties jebkura garuma jakas. Noslēgumā ieteikums dāmām. Ja virtuālajā sieviešu nodaļā jums nepieciešamie ziemas sporta virsdrēbju un arī apavu izmēri jau ir izpirkti vai arī vēlaties ieturētāku dizainu, tad droši dodieties uz vīriešu nodaļu – tā jūs pārsteigs ar ne mazāk pievilcīgu piedāvājumu.

VISAI ZIEMAS PRECEI IZPĀDOŠANAS CENAS 

Izvēlies sev ērtāko veidu e-veikals www.SPORTLAND.lv ar piegādi uz mājām vai Tev ērtākā pakomātā, vai PICK UP veidu ar iespēju izņemt preci veikalā. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Labākie skriešanas vingrinājumi

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk