Dalīties „KETIJA ŠĒNBERGA: KUSTĪBA MANI IEDVESMO“

KETIJA ŠĒNBERGA: KUSTĪBA MANI IEDVESMO

TV un radio personību Ketiju Šēnbergu iedvesmo kustība un attīstība. Tā kā viņas ģimenē ir gan mazs bērns, gan aktīvs suns, tad pastaigas ir Ketijas ikdiena. Bet kustība šobrīd notiek arī viņas profesionālajā un radošajā dzīvē, kad pēc ilgāka pārtraukuma viņa ir atgriezusies darbu apritē.

– Cerēsim, ka pavasaris tuvojas straujiem soļiem – ar kādām sajūtām tu to gaidi?

Foto: Billijs Locs

– Pavasaris ir viens no maniem mīļākajiem gadalaikiem – aprīlī ir mana dzimšanas diena, un pēc garās ziemas un pelēkuma man patīk novērot, kā mostas daba. Es vispār esmu vasaras cilvēks – saule un siltums ir manas stihijas. Šobrīd savā dzīvē esmu ļoti radošā posmā, jo pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma esmu atgriezusies darbos. Mana galva ir pilna jaunām idejām, to realizācija prasīs daudz darba un spēka, tāpēc pavasaris noteikti ir mans laiks, lai iekustētos kaut kam jaunam un pamostos pēc ziemas.

– Tu esi gan mamma un sieva, gan aktīvi darbojies publiskajā telpā – kā tev izdodas visu tik veiksmīgi apvienot? 

Foto: no personīgā arhīva

– Es tiešām gribētu iemācīties saplānot savu ikdienu tā, lai visam atrastos laiks un visi būtu apmierināti un laimīgi, tai skaitā, arī es. Bet es cenšos – ģimene šobrīd man ir pirmajā vietā, tikai pēc tam seko darbs un aktivitātes sociālajos tīklos. Laiks ir kļuvis ļoti dārgs, bet, lai gan tas nebūt nav tik viegli, nosakot prioritātes, reizēm izdodas arī paslinkot un atrast laiku tikai sev pašai. Man ir ļoti paveicies ar to, ka man patīk mans darbs, tādēļ tas reizē ir gan atpūta un medus maize manai personībai, gan enerģijas deva, lai attīstītos un ietu uz priekšu. Labāk dodu priekšroku darīšanai, nevis nedarīšanai – kustība mani iedvesmo.

– Vai tev izdodas ikdienā atrast laiku arī fiziskām aktivitātēm?

– Jā, man patīk sportot. Ja izdodas izkārtot pāris brīvas stundas, tad apmeklēju Bodyart nodarbības, kas mani veiksmīgi paglābušas no muguras sāpēm. Tā kā mūsu ģimenē ir gan mazs bērns, gan suns, tad regulāras pastaigas ir mana ikdiena. Brīvdienās mums visiem patīk aizbraukt ārpus pilsētas – pie jūras vai uz kādu mežu. Atrašanās dabā mani uzlādē gan fiziski, gan garīgi. Vēl man patīk kalnu slēpošana ziemā un dažādas ūdens aktivitātes vasarā, bet viens no sporta veidiem, kuru ļoti ceru apgūt jau pavisam drīz, ir sērfošana.

– Cik liela nozīme gan šajās pastaigās, gan citās sportiskās aktivitātēs tev ir apģērba izvēlei?

Foto: no personīgā arhīva.

– Ļoti liela! Man ir svarīgi, lai apģērbs būtu ērts, kvalitatīvs, transformējams un tai pat laikā saskanētu ar manu personību. Šobrīd izvēlos zīmolus ar domu – labāk vienu, bet kvalitatīvu džinsu pāri vai trenci, kas kalpos man vairākas sezonas. Esmu gatava ieguldīt – iegādājos apģērbu mazāk, bet izvēlos kvalitatīvāku, tādā veidā arī saudzējot apkārtējo vidi. Dabā ir pārāk daudz atkritumu, un ir pēdējais brīdis, lai sāktu to saprast un aizdomātos arī iegādājoties apģērbu.

– Kas tevi vēl ikdienā aizrauj, iepriecina, motivē un uzlādē?

– Mana ģimene – dēls Regnārs un vīrs Jānis, kaķis Jefiņš un franču buldogs Rozīne. Protams, arī draugi, mūzika, kino, foto, daba un kopīgi ceļojumi.

– Runājot par ceļošanu, kuri ir tavi līdz šim mīļākie galamērķi un kur tu noteikti vēl vēlētos nokļūt? 

Foto: no personīgā arhīva.

– Ceļošana ir mans hobijs un reizē arī iespēja atslēgties no ikdienas, izrauties no rutīnas un iespēja iedvesmoties. Līdz šim mani TOP galamērķi ir bijuši Dienvidamerika – Peru, kā arī Itālijas un Sicīlijas apceļošana ar auto pagājušajā vasarā. Kur esi gribētu aizceļot? Ir tik daudz galamērķu – Āzija, Jaunzēlande, vēlreiz Dienvidamerika un Amazone un, protams, kalni… Everests būtu izcils galamērķis!

Teksts: Liene Pālēna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Converse stāsti

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk