Dalīties „Kikboksa vicečempions Maikls Dela Kruzs elektrizēs Tavu fitnesa dienu“

Kikboksa vicečempions Maikls Dela Kruzs elektrizēs Tavu fitnesa dienu

KamiBo® un “KamiBo® 2.0” ir divas cīņu nodarbības, kuras 11.februārī Arēnā Rīga “NTC Day” apmeklētājiem piedāvās vācu kikboksa speciālists Maikls Dela Kruzs.

Neparastā nosaukuma paplašinājums “Kata Mix Bo” norāda uz Karatē cīņu mākslas miksli bez ieročiem. “Kata” ir termins, kas Karatē zinātājiem apzīmē plašas amplitūdas spērienu un sitienu sekvences. “Mix” netieši liecina par boksa, fitnesa, kikboksa un taekvondo klātbūtni, savukārt “Bo” tulkojums vēsta par “tukšām plaukstām”, kas fitnesa nodarbības vingrinājumu izpildē ir savilktas dūrē.

Programmas autors Maikls Dela Kruzs 1998. gadā izcīnīja Vācijas vicečempiona titulu kikboksā vidējā svara kategorijā. Starptautisks treneris fitnesa grupu nodarbībās saviem sekotājiem aizrautīgi piedāvā stiprināt savu sirds izturību un attīstīt spēka apjomu.

Maikls Dela Kruzs ir apveltīts ar ritma izjūtu un izteiktu rīcībspēju jau kopš savas dzimšanas. Ikviens, kurš 11. februārī Arēna Rīga apmeklēs viņa nodarbību, piedzīvos ne tikai dažādus garīgus elementus, bet arī eksplozīvas cīņas mākslas klātesamību.

No pirmās līdz pēdējai nodarbības sekundei “KamiBo®” autors pārliecinās ar savu dzīves aicinājumu un aizraušanos. NTC Day apmeklētājiem būs iespēja kombinēt savus soļus ar spērieniem un sitieniem. Personīgās nodarbībās treniņu programmas izstrādātāja klienti ir olimpisko spēļu dalībnieki, augstākā līmeņa pārstāvji biznesā, kā arī citās sfērās nodarbinātie.

20 gadu laikā Maikls Dela Kruzs ir guvis neizmērāmu pieredzi starptautiska mēroga fitnesa pasākumu vadīšanā gan Eiropā, gan Āzijā. Sadarbībā ar Oliveru Prešeru tapa  “KamiBo®”, taču šī fitnesa programma nav vienīgā, ko izveidojis sporta fitnesa pārstāvis. Dela Kruzs grupu nodarbībām radījis arī cīņu programmu “Shadowboxing”, kā arī izveidojis  treniņu sistēmu “TOGU TJ”.

Kaislība uz Kikboksu nav noslēpjama arī trenera izveidotajās studijās Diseldorfā un Ķelnē. Maikls Dela Kruzs ir patiess cīnītājs un par to varēs pārliecināties jebkurš NTC Day apmeklētājs, pārliecinoties, ka cīņas mākslas nodarbība vienlaikus ir gan vienkārša, gan izaicinoša, gan atlētiska. Tā būs kā efektīvs intervālu treniņš ar kikboksa, karatē un fitnesa kustību elementiem.

Eksplozīva spēka, veiklības un sirds stiprināšanas elementi raksturo lielisku treniņu, kura relaksējošo daļu papildina “Iņ un Jaņ” izmantotās Tai Chi kustības. Ierodoties Rīgā, meistarīgais  Maikls Dela Kruzs piedāvās divas dažādas nodarbības. Ja “KamiBo®” būs vērsta uz sirdsdarbības stiprinošiem vingrinājumiem, tad  “KamiBo® 2.0” nodarbība fokusēsies uz spēka attīstīšanu ar dzīvnieku kustībām un elementiem no “Capoeira”, kā arī “Box Tabata”. Protams, arī otrajā nodarbībā neizpaliks iesildošā kardio daļa un atsildīšanās vingrinājumi.

Iepriekš vēstīts, ka “NTC Day” piedalīsies pasaulē atzīti fitnesa treneri, kuri Arēnā Rīga vadīs nodarbības. Viņu vidū būs arī bodyART kustības dibinātājs Roberts Šteinbahers, kura studiju apmeklē virkne Ņujorkas slavenības.

Pērn “Nike Training Day” piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku, kuriem vēl tagad spilgtā atmiņā palikušas tik dažādās aktivitātes, uz kurām šogad ceturto reizi aicinās labākie pašmāju un pasaulē atzīti fitnesa treneri. Arī šoreiz visas dienas garumā dalībniekiem tiks piedāvāts plašs nodarbību klāsts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem fitnesa cienītājiem, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem. Neizpaliks aizraujošas dejas labākai sirdsdarbībai, relaksējošas nodarbības ķermenim un funkcionālie treniņi iekšējās muskulatūras stiprināšanai. Lai gan pasākuma galvenā mērķauditorija ir sievietes, pasākumā tiks piedāvātas aktivitātes, kas neļaus palikt malā arī kungiem.

Reģistrējies pasākumam un rūpējies par savu veselību un fizisko sagatavotību!


Sociālie tīkli

https://www.instagram.com/michaeldelacruz09_fit/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001332378048

Kamibo ar Maikla piedalīšanos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

NIKE+ TRAINING CLUB IZAICINĀJUMS

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk