Dalīties „Kuldīgas SEB MTB sacensībās uzvar Preimanis un Jaunslaviete“

Kuldīgas SEB MTB sacensībās uzvar Preimanis un Jaunslaviete

SEB MTB maratonā Kuldīga allaž iezīmēta ar īpašu zīmi, jo šeit risinājušies posmi visu sezonu gaitā. Ierasti starta un finiša zona bija izvietota Kuldīgas pilsētas estrādē, kur dalībniekus uzmundrināt bija ieradušies vairāki simti kurzemnieku un pilsētas viesu.

“Toyota Hybrid” distancē vīru sacensībās 69 km pa Kurzemes pļavām un mežiem visātrāk veica Marīss Preimanis no “Sportlife.lv”, kurš no saviem tuvākajiem konkurentiem aizbēga pēdējos kilometros, vienatnē jau veicot trasi pa Kuldīgas ielām un finišējot Kuldīgas estrādē. Sīvā cīņā otro vietu, būdams ātrākais pēdējā pagriezienā izcīnīja Andris Vosekalns (“RietumuDelfin”), bet trešais bija Mārtiņš Blūms (ZZK).

SEB MTB kopvērtējumā pēc pieciem no septiņiem posmiem līderpozīciju saglabā Oskars Muižnieks.

“Toyota Hybrid” distancē sieviešu sacensībās, traumas dēļ nestartējot sezonas līdzšinējai  līderei Leldei Ardavai (“Rietumu Delfin”), otro posmu pēc kārtas pārliecinoši ātrākā bija Katrīna Jaunslaviete (“Ebike Machine”), aiz sevis atstājot Madaru Fūrmani (“Belo Cycling Project/Skanste”) un Ingrīdu Šmiti (“Sportlife.lv”), kura pēc šī posma uzvilka līderes krekliņu.

Populārajā tautas distancē (44,8 km) ātrākie bija“Sportlife.lv” braucēji Reinis Markss un Jānis Bērziņš, kuri finiša līniju šķērsoja kopā, bet uzvara pienācās Marksam. Viņš arī irlīderis kopvērtējumā vīru konkurencē.

Sievietēm distancē ātrākā kārtējo reizi bija Lāsma Ozola (“Patria-Bottecchia”), kura līdz ar to sev nodrošinājusi SEB MTB 2016.gada čempiones titulu “Virši-A” distancē.

SEB MTB maratona sezona turpināsiesTalsos (14.augusts), bet sezona noslēgsies 25.septembrī Ikšķilē. Visa informācija par SEB MTB Maratona sacensībām un Kuldīgas posma pilni rezultāti visās distancēs atrodami sacensību rīkotāja Igo Japiņa Sporta aģentūras mājaslapā internetā.

Latvijā populārāko kalnu riteņbraukšanas seriālu – SEB MTB maratonu – jau 15.sezonu rīko Igo Japiņa sporta aģentūra sadarbībā ar uzticamu partneri SEB banku.  SEB MTB sacensību galvenais auto – “Toyota Hybrid”. Sacensības rīkot palīdz uzticamie partneri “Virši-A”, “Mammadaba”, “Rasēns” un “Lakto PRO”. Balvas uzvarētājiem nodrošina “Sportland”, sacensību enerģijas dzēriens “Isostar”, sportistu oficiālais ūdens – “Zaķumuiža”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Nauris. Nebeidzamā vasara un viļņu ķeršana

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk