Dalīties „Lai sporta apģērbs kalpotu ilgāk!“

Lai sporta apģērbs kalpotu ilgāk!

Profesionāls sporta apģērbs tiek ražots no augstas kvalitātes mikrošķiedrām, kā arī ūdensnecaurlaidīga membrānas auduma – tāds atgrūž ūdeni, aizsargā no vēja un ļauj ādai elpot. Šāds apģērbs prasa arī īpašas rūpes, tādēļ, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk, nepieciešams par to kārtīgi parūpēties.

Pirms sporta apģērba mazgāšanas pievērs uzmanību apģērba kopšanas simboliem – tie nav norādīti tāpat vien! Turklāt apģērba etiķetes nav ieteicams griezt nost, jo informācija uz tām ātri tiek aizmirsta, lai gan patiesībā ir ļoti svarīga. Lai labāk izprastu apģērbu kopšanas simbolus, sadzīves tehnikas zīmols AEG ir radījis uzticamu palīgu, kurā apkopoti populārākie apģērbu kopšanas simbolu skaidrojumi un dažādi praktiski padomi, kā kopt apģērbu – www.auduma-engelis.lv.

Lielākais bieds sporta apģērbam un tā kvalitātei – sviedri un to radītas baktērijas. Tieši tādēļ pēc treniņa neatstāj sasvīdušo sporta tērpu somā, bet gan izmazgā to, līdz ko esi pārradies mājās. Ja tas nav iespējams – parūpējies, lai pēc treniņa sporta tērps tiktu kārtīgi izžāvēts, taču, tikko ir izdevība, to kārtīgi izmazgā.

Lai gan sporta apģērba audums ir izturīgs, tomēr par to tāpat jārūpējas saudzīgi. Sporta tērpu ieteicams mazgāt saudzīgajā režīmā vai arī programmā, kas paredzēta tieši sporta apģērba mazgāšanai. Jaunākās paaudzes AEG veļasmašīnās un žāvētājos, pateicoties ProSense® tehnoloģijai, ar speciāliem mitruma un temperatūras sensoriem tiek pielāgots veļas mazgāšanas un žāvēšanas laiks.

Viss krāna ūdens satur minerālvielas, kuras var nepatīkami ietekmēt smalkus audumus. Lai attīrītu un mīkstinātu ūdeni, AEG ir papildinājis savas jaunākās veļas mašīnas ar īpašu SoftWater tehnoloģiju, kura izmanto jonu apmaiņas filtru kopā ar reģenerācijas sāli, tādējādi attīrot un mīkstinot ūdeni. Krāna ūdens iztek caur jonu apmaiņas filtru, kurš aizstāj rupjās minerālvielas ar nātrija joniem, tādējādi radot mīkstu un tīru ūdeni, kas nekaitē apģērbam.

Sporta apģērbam un virsdrēbēm īpaši noderīga funkcija ir ÖKOMix tehnoloģija, kas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju sajauc ar ūdeni jau pirms nonākšanas veļas tilpnē, tādējādi izmazgājot un parūpējoties par katru auduma šķiedru.

Pateicoties jaunākās paaudzes tehnoloģijām, mūsdienās tiek lauzti daudzi stereotipi par veļas žāvētājiem kā ierīcēm, kas kaitē apģērbam. AbsoluteCare® īpašā žāvēšanas programma ūdensizturīgām virsdrēbēm un sporta apģērbam ir pat piemērotāka nekā dabiskā žāvēšana. Tajā tiek izmantota audumam piemērota žāvēšanas temperatūra un veļas tilpnes kustība žāvēšanas procesa laikā, turklāt AbsoluteCare® atjauno ūdensizturīgu membrānu audumiem, kas aiztur ūdeni un vēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Air Max pavasaris ir klāt!

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk