Dalīties „Lāsma Ozola ar Bottecchia velosipēdu uzvar Smiltenes SEB MTB tautas braucienā“

Lāsma Ozola ar Bottecchia velosipēdu uzvar Smiltenes SEB MTB tautas braucienā

Sezonas pirmajās sacensībās Cēsis-Valmiera Lāsma Ozola finišēja otrā, Smiltenes posmā viņa neatstāja nekādas cerības tuvākajām sekotājām Beatei Kovgerei un Rūta Brakovskai.

“Smiltenes posmu gaidīju ar nepacietību, jo uzskatu to par visinteresantāko SEB MTB trasi. Jau pirms starta zināju, ka šis posms ir man piemērotākā trase, lai cīnītos par uzvaru.

Sākums bija diezgan stresains – līdz pļavai man priekšā bija četri kritieni, no kuriem veiksmīgi izdevās izvairīties. Talāk pļava un pazīstamās Smiltenes meža takas un ceļi. Trase ir ātra, smilšaina, dinamiska un braucu ar prieku. Līdz apmēram trases vidum jutos lieliski, tālāk gan sākās cīņa ar sevi, lai nezaudētu tempu, tomēr jutu, ka uz beigām palieku lēnāka. Iespējams, sākotnējais temps mani nogurdināja uz trases beigām.
 
Priecājos par uzvaru šajā posmā un līderes kreklu kopvērtējumā,”
 
aizvadīto cīņu Smiltenes trasē komentē Lāsma Ozola, paužot arī gandarījumu par komandas sniegumu: “Tāpat arī prieks par abu Bottecchia komandu rezultātu šajā posmā, jo izdevies pakāpties par vietu uz augšu.”
 
 Vīriešu konkurencē nepārspēts palika Jānis Bērziņš, tikai par divām sekundēm apsteidzot Gintu Jakovelu. Lauris Purniņš finišēja vēl trīs sekundes vēlāk.
 
 59 kilometru sporta klasē kārtējos uzvaras laurus plūca Dmitrijs Sorokins un Lelde Ardava. Abi sportisti turpina dominēt visās sacensībās, kurās šogad piedalījušies. Sacensību gaitā Sorokinam kopā ar grupu līdzbraucēju izdevās noķert otrajā aplī aizmukušos līderus – SEB MTB pašreizējo čempionu Vosekalnu un igauni Peteru Travisu. Smilšainā daļā Sorokinam izdevās atrauties no pārējiem un izraut uzvaru jau pirms finiša. Pēdējos kilometros Traviss izrādījās ātrāks par Vosekalnu un finišēja otrajā pozīcijā. Sieviešu konkurencē otro un trešo vietu aiz Leldes Ardavas ieņēma Ingrīda Šmite un Madara Fūrmane.

Vasarīgajā Smiltenes posmā gaiss iesila līdz pat 25 grādiem un riteņbraucējiem bija samērā lieli kontrasti salīdzinot ar paskarbo pirmo posmu Cēsis-Valmiera. Pusotrs tūkstotis dalībnieku piedalījās braucienos sporta klasē, tautas klasē un veselības braucienā, kā arī startēja bērnu distancēs.

Komandu vērtējumā abas Sportland atbalstītās vienības Sportland-Bottecchia un Patria-Bottecchia pakāpušās līdz 7. un 8.vietām 98 komandu vērtējumā. Jāpiebilst, ka Patria-Bottecchia komandu veido tikai Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Renārs Roze izvirzās vadībā Bigbank Skrien Latvija sezonas kopvērtējumā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk