Dalīties „Latvijas čempions XCO Matīss Preimanis uzvar “OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016”“

Latvijas čempions XCO Matīss Preimanis uzvar “OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2016”

Sacensības atklāja paši mazākie dalībnieki, kuri veica 200 līdz 800 m garu distanci. Starts tika dots katram individuāli ar laika intervālu, lai ievērojami samazinātu bērnu traumu iespējas.  Finišā katrs bērns saņēma piemiņas medaļu. Bērnu rezultāti aplūkojami šeit.

Pirms galvenajiem notikumiem un startiem, dalībniekus uzmundrināja un sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis un Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kur abi atklāja, cik nozīmīgi ir šāda veida pasākumi dabas parkam „Zilie kalni”, un tikai kopā sadarbojoties ir iespēja to attīstīt un pilnveidot, kā arī nobeigumā novēlēja visiem veiksmīgus startus.

Maratona” distance bija 48 km gara, kur uzvaru pašā finiša taisnē izcīnīja viens no Latvijas top MTB riteņbraucējiem – Matīss Preimanis no komandas “Sportlife.lv”, otrā vietā iepriekšējo trīs gadu uzvarētājs Dmitrijs Sorokins no “[email protected]” komandas, savukārt trešais ātrākais bija Reinis Nartišs, kurš pārstāv “Havaii Express” komandu. Dāmām ātrākā bija Katrīna Jaunslaviete no “Ebike Machine”, otrā Madara Fūrmane no “Belo Cycling Project”, bet trešā Inese Zvirgzdiņa no “Baltijas Sports”.

Pusmaratona” distancē (32 km) absolūtajā vērtējumā uzvaru izcīnīja sportists no Ogres – Oskars Urbanovičs no komandas “Ogre/Nesēdi mājās”, otro vietu izcīnīja Atis Paksis no “Filter”, savukārt trešo vietu sīvā cīņā izcīnīja ikšķilietis Kārlis Smilktens “RK KSSK – veloskola.com“.  No dāmām nepārspēta palika Elīna Brigmane “SS Arkādija”, otrā Rita Golvera “Twix”, trešā Rita Rjabiņina no Lizuma.

Ātrākie jaunieši (S12, V12) no 16 km distances bija Artūrs Nummurs no “RRS Purvciems/Filter” un ogrēniete Elēna Selga no “HAWAII EXPRESS”.

Pilnus sacensību dalībnieku rezultātus ir iespējams aplūkot šeit

Komandu ieskaitē “Maratona” distancē uzvaru izcīnīja „Ikšķile Velo”, otrie „Nacionālā aizsardzības akadēmija”, bet trešie „Izturība”. “Pusmaratona” distancē čempioni „Ogre/Nesēdi mājās”, otrā vietā „Ikšķile Velo”, trešie “RK KSSK –veloskola.com”.

Finišā visiem dalībniekiem bija iespēja baudīt kopīgu putras ēšanu, savukārt sacensību nobeigumā norisinājās uzvarētāju apbalvošana, kur ātrākos dalībniekus apbalvoja ar organizatoru sarūpētām balvām.

Velobrauciena fotogalerija 

Sacensības organizēja sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs “SportLat” sadarbībā ar Ikšķiles un Ogres novada pašvaldībām, kā arī “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksu “Zilie kalni””.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

"Bruģa bumbas" čempionāta otrajā posmā Liepāju apciemo basketbola komanda no Krievijas

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk