Dalīties „Latvijas vadošie vieglatlēti apgūst sava zīmola veidošanu“

Latvijas vadošie vieglatlēti apgūst sava zīmola veidošanu

Gatavojoties nozīmīgākajam notikumam Latvijas vieglatlētikā – starptautiskajām sacensībām Rīgas kausi, 15.maijā notika seminārs “Influenceru mārketings un kā to izmantot savā labā.” Kopā ar mediju ekspertiem sportisti guva vērtīgas zināšanas, saņēma praktiskus padomus un iepazina veidus, kā uzlabot savu personīgo zīmolu sociālo mediju vidē.

Semināra īpašie viesi bija Artūrs Mednis, vadošās digitālās mārketinga aģentūras New Black radošais direktors, sporta preču veikalu Sportland sociālo tīklu komunikāciju eksperte Baltijā  – Kairi Killing, kā arī zīmola Nike mārketinga vadītāja Baltijas valstīs – Liisa Ennuste.

Pasākuma laikā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā lektori iepazīstināja sportistus, sporta draugus un sacensību organizatorus ar pasaulē aktuālajām tendencēm un dalījās arī atziņās, ko guvuši, darbojoties savās jomās. Tā kā mūsdienās sociālā vide kļuvusi par nozīmīgu biznesa instrumentu, veiksmīgi tur veidojot savu tēlu, sportisti var gūt ne tikai lielāku atbalstu no līdzjūtējiem, bet arī piesaistīt uzņēmumu interesi un potenciālos sponsorus.

Latvijas Vieglatlētikas savienības komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina atzīst, ka šādas zināšanas sportistiem ir ļoti svarīgas: “Uzskatu, ka sportists ar sekmīgu tēla veidošanu, var kļūt vēl ietekmīgāks ar savu nostāju un viedokli, palīdzot ne tikai sev un atbalstītājiem, bet arī saviem sekotājiem.”

Starp pasākuma apmeklētājiem bija arī tādi Latvijā un pasaulē augstus sasniegumus guvuši sportisti, Rīgas kausi 2018 dalībnieki kā Madara Palameika, Sindija Bukša, Anete Kociņa, Austris Karpinskis. Tāpat arī Līga Velvere, Kitija Paula Melnbārde, Oļegs Kozjakovs un citi.

Vērienīgais un vēstures tradīcijām bagātais pasākums Rīgas kausi labākos pašmāju un ārvalstu sportistus savās mājās uzņems jau 29. maijā. Atjaunotajā Daugavas stadionā vieglatlēti kopumā sacentīsies 15 disciplīnās, bet kausi, kā ierasts, tiks izcīnīti 6 no tām.

Vairāk aktuālās informācijas par pasākumu – www.rigaskausi.lv

Teksts: Sintija Melne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Vieglatlētu meistars

Barjerskriešanas rekordists un vieglatlētikas treneris Viktors Lācis (Lāča Sporta skola) jaunos vieglatlētus atlasa pēc īpašiem kritērijiem. Vēl svarīgāk par dabas…

Nākamais raksts:

Adidas jaunie un NASA tehnoloģiju iedvesmotie skriešanas apavi

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk