Dalīties „Lielākais fitnesa pasākums Latvijā jau pēc mēneša – NIKE TRAINING DAY“

Lielākais fitnesa pasākums Latvijā jau pēc mēneša – NIKE TRAINING DAY

Tas brīdis, kad Arēnu Rīga pārņems  fitnesa entuziasti, profesionāļi, jomas speciālisti un pasaules līmeņa treneri, tuvojas arvien straujāk. Jau 10. martā ceturto reizi norisināsies lielākais fitnesa pasākums Latvijā – Nike Training Day. Tas būs neaizmirstams, enerģisks piedzīvojums, kas iekustinās, motivēs vēl augstākiem sportiskajiem sasniegumiem un liks no jauna atklāt sava ķermeņa neierobežotos limitus.

Visas dienas garumā  – no plkst. 10:00 līdz 18:30 –  kā uz lielās skatuves, tā arī vairāk kā piecās aktivitāšu zonās profesionālu treneru vadībā ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja piedalīties fitnesa nodarbībās, izmēģināt un pārbaudīt spēkus izaicinājumos, kā arī uzzināt aktuālākās tendences par uzturu un ekipējumu.

Pasākuma programma

Labāko un atzītāko latviešu treneru pārziņā būs tādas aktivitāšu zonas kā TRX (Kristaps Ence, Ieva Kozinda, Inga Kazaka, Niks Rubezis), Spinning Class (Viktorija Plivča, Jūlija Homenko), Funkcionālais treniņš X Force zonā (Ieva Klinstone, Marta Kešāne), Nike Training Club (Ance Olte, Kristaps Ence), Stretch & Relax, Virtuālās realitātes un Strike – Force ( īpašais viesis Zaurs Džavadovs, Jānis Ziediņš, Artur Kyshenko) zonas. Šeit dalībnieki varēs sevi gan izaicināt konkursos, gan grupu nodarbībās. Tāpat arī saņemt padomus no treneriem par sev vispiemērotākajiem vingrinājumiem un to precīzu tehnisko izpildījumu, optimālo slodzes intensitāti, kā arī citiem sev interesējošiem jautājumiem.

Savukārt uz Nike Training Day lielās skatuves kāps ārvalstu treneri. Pasaules līmeņa profesionāļi ikgadēji uzkarsē gan pasākuma apmeklētāju muskuļus, gan arī sniedz maksimālu adrenalīna devu –  piedāvājot nodarbību apmeklētājiem uzdevumus, kas krietni liek pasvīst pat viņiem pašiem.

Nodarbības ikviena fiziskajai sagatavotībai

Pasākuma nodarbību plašajā klāstā sev piemērotas un interesantas aktivitātes atradīs ikviens – kā entuziasti, tā arī jau pieredzējuši sportisti. Pasākuma programma veidota tā, lai apmeklētāji varētu izbaudīt daudzveidīgas un dažādas sarežģītības pakāpes slodzes – no atslābinošām un relaksējošām meistarklasēm līdz pat ļoti augstas intensitātes spēka un kardio nodarbībām.

Nike Training Club izaicinājums no 1. februāra

Gatavojoties lielajam 10. marta notikumam, jau no rītdienas septiņos MyFitness sporta klubos tiks uzsākta akcija Nike Training Club Challange. Tās ietvaros, 5 nedēļas, līdz 9. martam tiks aizvadīti 83 izaicinājuma treniņi – NTC Endurance (augstas intensitātes izturības treniņš), NTC Strength (spēka treniņš) un NTC Mobility (zemas intensitātes treniņš vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai). Lai izaicinājums būtu pieveikts, dalībniekiem jāapmeklē 20 treniņi. Ikviens, kas to būs izdarījis, saņems bezmaksas ielūgumu uz NTC Day. Vairāk informācijas  par iesaistīšanos NTC Challange : www.myfitness.lv

Reģistrācija un aktuālākā informācija par NTC Day : www.niketrainingday.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Piecas aktivitātes, kas šajā ziemā jāizmēģina

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk