Dalīties „LUĪZE KUZMINA. IR FORŠI IZKĀPT NO SAVAS KOMFORTA ZONAS.“

LUĪZE KUZMINA. IR FORŠI IZKĀPT NO SAVAS KOMFORTA ZONAS.

Vai tev kādreiz ir nācies intervēt pašam sevi? Esmu gatava pieņemt dažādus izaicinājumus, viens no tiem būs šī intervija, kurā gan intervētājas, gan intervējamā lomā atradīšos es pati.

Ar saviem ikdienas spilgtākajiem mirkļiem es dalos ar Instagram aplikācijas palīdzību, kurā pārvaldu kontu – @luiizekuzmina. Mani vienmēr ir uzrunājuši pasākumi, festivāli, ceļošana, jaunu vietu atklāšana kopā ar draugiem un ģimeni, bet vēl vairāk man patīk visu iemūžināt fotogrāfijā, kas ietvert īpašo momentu tādā kā vizuālā atmiņā.

Ikreiz ir forši pamēģināt, ko jaunu un izkāpt no savas komforta zonas. Tāpēc šovasar manā “TO DO” sarakstā bija – veikbords, kas nu jau ir mans mīļākais sporta veids!

 -Raksturo sociālo tīklu nozīmi savā ikdienā.

Es izmantoju Facebook, lai ikdienas gaitās sazinātos ar saviem tuvākajiem. Instagram platformu izmantoju, jo man patīk bildēties un bildēt, kas arī ir šīs aplikācijas burvība.

Instagramā man ir svarīgi dalīties ar fotogrāfijām, kas sevī ietver man nozīmīgus notikumus un mirkļus, piemēram,  labākās draudzenes dzimšanas diena, jaunā “coffee shop” atvēršanas pasākuma apmeklējums kopā ar mammu. Manuprāt, ir forši, ka ir iespēja  dalīties ar to visu attiecīgajā mirklī. Tāpēc, jā, kopumā es gribētu teikt, ka sociālie tīkli ir daļa no manas ikdienas.

– Kā veidot kvalitatīvu Instagram saturu?

Manuprāt, pirmais, ko cilvēki ievēro ir fotogrāfiju kvalitāte. Tas ir nenoliedzami, ka baudāmi ir raudzīties uz bildi, kas ir augstas izšķirtspējas, ar labu apgaismojumu un uzņemta no pareizā attāluma. Otrkārt, gribētu teikt, ka tā noteikti ir oriģinalitāte, kas sevī ietver uzdrīkstēšanos būt sev pašam, jo tieši tas ir tas, kas padara mūs katru īpašu. Treškārt, es gribētu teikt- vienkāršība, jo tajā taču slēpjas īstais skaistums!

-Kā tu raksturotu savu sociālo tīklu “es” attiecībā pret ikdienišķo “es”?

Sociālajos tīklos un bildēs, ko ievietoju es varētu šķist nedaudz nopietnāka, nekā dzīvē, bet kopumā es uzskatu, ka ar neko daudz neatšķiros. Pēc manām domām, ir svarīgi saglabāt robežu līdz kurai var atklāties sociālajās platformās, jo jāraugās no skatupunkta, ka uz  manis nupat ievietoto fotogrāfiju raudzīsies vairāki tūkstoši sekotāju.

-Iepriekš minēji, ka tev ir jauna aizraušanās- veikbords. Kā saņēmies uzkāpt uz dēļa?

Man vienmēr ir paticis skatīties visādus video, kur cilvēki sērfo, kaito, veiko vai dara ko tamlīdzīgu. Proti, arī vienmēr ir gribējies ko tādu izmēģināt pašai, bet vienmēr zemapziņā baidījos uzkāpt uz dēļa. Vienu dienu kopā ar draugu, kurš starpcitu ir veikborda instruktors, braucām uz veikparku mācītītes veikot. Brīdī, kad dēlis jau bija kājās es izdomāju, ka es ne par ko negribu lekt ūdenī, nedaudz paspītējos un sapratu, ka man jau nemaz nekas cits neatliek!

Beigu beigās esmu ļoti priecīga, jo sajūtas veikojot ir tiešām lieliskas un vienmēr ir forši izdarīt kaut ko, ko jau sen ir gribējies pamēģināt.

-Kā tu aizpildi savu brīvo laiku paralēli studijām?

Pēc iespējas vairāk laika cenšos veltīt skolai tāpēc paralēli studijām brīvo laiku bieži nākas aizvadīt bibliotekās, rakstot darbus vai ģenerējot kādas jaunas idejas priekš gaidāmā semināra. Protams, man ļoti svarīgi ir līdzcilvēki- ģimene, puisis un draudzenes, tāpēc savu brīvo laiku izvēlos pavadīt šo cilvēku kompānijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

8 ieteikumi, kā atgūt formu pēc bērna piedzimšanas

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk