Dalīties „Mani iedvesmo cilvēki. Sporta reportiere MONIKA MARTINSO.“

Mani iedvesmo cilvēki. Sporta reportiere MONIKA MARTINSO.

Sportland Magazine vēlējās noskaidrot, kas iedvesmo un kurš ir Monikas mīļākais apģērbs, kurā viņa jūtas komfortabli. Lasi rakstu uz iedvesmojies no Monikas Martinso.

Raksturo sevi, kas tu esi un ar ko tu nodarbojies?

Laikam tā grūti noraksturot to, kas es esmu, jo viennozīmi vēl esmu gan personības izaugsmes, gan karjeras izaugsmes ceļā. Šobrīd es sevi varu dēvēt par kanāla Best4sportTV sporta reportieri un pilna laika klātienes studenti Latvijas Universitātē. Studēju multimediju producēšanu. Cenšos sabalansēt laiku starp translācijām, kuras iepriekšējā sezonā,starp citu, bija vairāk kā 90 (braukāju pa Latvijas pilsētām un intervēju OLybet Latvijas Basketbola līgas basketbolistus, trenerus un spēļu skatītājus),  un studijām augstskolā. Paralēli iesastījos arī projektos un vadīju raidījumu Basketbola apskats “40 minūtes”. Dažreiz nav viegli, bet tieši tāpēc ir interesanti, jo tas, kas man nepatīk, ir atrasties komfortā. Ja kaut kas liek man sajust adrenalīnu- darbs, izaicinājumi, brīvā laika aktivitātes, vai jebkas cits, es to noteikti darīšu, tikai, lai pierādītu sev- KA ES VARU! Un ar šo domu arī dzīvoju. Nekad necenšos sevi salīdzināt ar citiem, jo vienmēr kāds būs pieredzējušāks, erudītāks, pievilcīgāks vai kā citādi pārāks. Katram ir sava pieredze un noietais dzīves ceļš un katrs ar to dzīvo. Es par citiem un citu darbu varu vienīgi priecāties un iedvesmoties, bet nepārtraukti konkurēt tikai un vienīgi ar sevi.

Kā tu kļuvi par sporta reportieri?

Ja nemaldos, tad jau 5.klasē skolā apmeklēju žurnālistu pulciņu, rakstīju dzejoļus un piedalījos dažādos runas un sacerējumu konkursos. Man patīk komunicēt, klausīties, iedvesmoties, mācīties un mainīties. Es uzskatu, ka jebkāda informācija, ko saņem, kaut kad var būt noderīga. Lielu paldies savai personības izaugsmei es varu teikt dzīvei, ka tā visu salika tā kā vajadzēja. Mani uzaudzināja omīte un dažādi šķēršļi bija dzīvē jāpārvar, kas iemācīja man to, ka tikai un vienīgi manis pašas rokās ir mana nākotne. Neviens neko uz “paplātes nenoliks”, taču es ticu, ja esi labs pret apkārtējiem un nedari citiem ļaunu, tad viss notiek likumsakarīgi. Esmu dzimusi un augusi Ventspilī un pirmo reizi es mikrofonu rokās paņēmu BK “Ventspils” spēles garajā pārtraukumā, vadot konkursu. Sajust, ka Tevī ieklausās,bija ļoti patīkami. Jau tad zināju, ka gribu, lai tas saturs, ko dodu no sevis, ir kvalitatīvs, tāpēc ir nepārtraukti jālasa, jāklausās un jāmācās un mācīšanās nekad nebeidzas! Basketbols man vienmēr bijis tuvs un tajā laikā dejoju BK “Ventspils” karsējkomandā. BK “Ventspils” man ļoti uzticējās, redzēja manī potenciālu, deva iespējas vadīt sporta pasākumus Ventspilī, un mūsu draudzība vēl joprojām turpinās. Piemēram, šovasar jau otro gadu organizēju un vadīju bērnu vasaras nometni jaunajai karsējmeiteņu paaudzei. Tāpat vidusskolas laikā jau sadarbojos ar Ghetto TV un arī šī draudzība turpinās līdz šim. Starp citu, nē! Pirmais pasākums, ko vadīju, bija mans 4.klases izlaidums. Tātad tas jau tad bija man iekšā. Bet tieši savu šī brīža darba vietu kanālā Best4sportTV ieguvu atsaucoties sludinājumam un izturot atlasi.

Kas tevi iedvesmo ?

Mani iedvesmo cilvēki. Cilvēki, kuri nebaidās būt oriģināli, dīvaini, īsti,vienkārši un patiesi. Noteikti iedvesmojos no vēstures. Gan runājot par šī brīža situācijām valstīs (to var novērot ceļojot, izjūtot dažādas kultūras), gan runājot par dzimumu tiesībām un tā varētu turpināt. Patiesībā jebkas iedvesmo, ja spēj katrā lietā, cilvēkā, situācijā, ieraudzīt skaisto.

Tev ir izsmalcināts stils. Kura ir svarīgākā detaļa tavā apģērbā?

Paldies! Es vienmēr pieturos pie sava likuma, ka ir jābūt labiem apaviem, labai somai un labām virsdrēbēm.

Kādā apģērbā tu jūties viskomfortablāk?

Jebkas, kas ir no džins. Esmu atkarīga no džinsa apģērba- jakas, bikses, vestes, šorti, svārki. Manuprāt, ka ar džinsa apģērbu nekad nav iespējams “nošaut greizi”. Protams, man patīk eksperimentēt, uzvilkt kaut ko tādu, kas liek domāt- vai mani sapratīs? Bet ziniet, tiešām nav svarīgi vai kāds Jūs sapratīs, svarīgi, lai Jums pašiem patīk un skaistais slēpjas visā, kas ir atšķirīgs un īsts.. Tāpat kā ir forši nekautrēties un  būt patiesam pret sevi, komunikācijā ar citiem, tāpat ir forši nespraust robežas savā stilā, netēlot un būt brīvam.

Kura ir tava mīļākā krāsa?

Ja apģērbā, tad es teiktu melna, jo  melns apģērbs vienmēr izksatās “šiki”. Bet laikam mana mīļākā krāsa mainās ietekmējoties no garastāvokļa un gadalaikiem.

Tava mīļākā vieta Rīgā :

-Brunch- 3 pavāru restorāns

-Sporta pārraide- Olybet Latvijas Basketbola līgas spēle (jo tas ir mans lauciņš), bet ir interesanti pavērot gandrīz jebkuru sporta veidu.

-Parks- Piejūras parks Ventspilī, kopš dzīvoju un strādāju Rīgā, vēl neesmu savu iemīļotāko parku atradusi..

-Brīvā laika aktivitāte-Rīgā tā noteikti ir nesteidzīga pastaiga pa skaistajām Vecrīgas ielām. Bet, ja godīgi- jebkas. Vasarā, kad atrodos Ventspilī, tā noteikti ir deju nodarbība un dažādi ūdenssporta veidi. Vienmēr patīk darīt kaut ko aktīvu. Šobrīd mans tuvākais plāns ir apmeklēt boksa treniņu. Gribas izmēģināt tik daudz ko, taču dažreiz tiešām šķiet, ka vienīgais, kas nepietiek, ir laiks, tad nu, ja ir kāds brīvs brīdis, tad to cenšos aizpildīt,darot jebko, kas man liek justies laimīgai.

-Garšīgākā kafija- Costa Coffee Cappuccino ar karameļu uzlējumu + bezglutēna braunijs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

SESTDIEN PĒC RUDENS KRĀSĀM UN JAUNIEM REKORDIEM UZ SIGULDAS PUSMARATONU

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk