Dalīties „NIKE TRAINING CLUB IZAICINĀJUMS 01.02. – 09.03.2018.“

NIKE TRAINING CLUB IZAICINĀJUMS 01.02. – 09.03.2018.

JUST DON’T QUIT

Stāsts nav tikai par uzvaru, bet tieši par ceļu, kas Tevi noved pie tās. Un tas ir grūti – mēs to apzināmies. Mums katram ir mērķis, ko vēlamies sasniegt, bet mūsu ceļš līdz tam ir smagāks nekā to sākumā iedomājāmies. Tas nekad nav tik vienkārši ka pateikt JUST DO IT. Mūsu ceļā ir daudz jautājumi sev, sāpes, bailes un attaisnojumi. Brīdis, kurā mēs salūztam ir daļa no mūsu ceļa. Jautājums ir tikai par to – kā Tu tiec ar to galā! Šādos brīžos mēs vēlamies izstāties. Un tieši tad mums vajag dzirdēt slēpto frāzi JUST DON’T QUIT.

Nike Training Club jeb NTC ir pasaulē plaši pazīstama nodarbība, kas veidota uz profesionālu sportistu treniņu bāzes. Tā ir grupu nodarbība, kurā izmantotas prasmes, vingrinājumi un principi, pēc kuriem trenējas pasaules klases sportisti. Nostiprina kardiovaskulāro sistēmu, attīsta spēku, koordināciju un līdzsvaru.


Sporta klubos My Fitness notiks NTC izaicinājums no 01.02. – 09.03.2018. piecu profesionālu treneru vadībā – Ance Olte, Kristaps Ence, Daiga Otomere, Evita Tomanoviča un Madara Treimane.

Šajā periodā (5 nedēļas) būs pieejami 83 NTC izaicinājuma treniņi 7 klubos, lai izietu visu izaicinājumu jāpiedalās 20 treniņos.
Nike Training Club motivētie treneri un sportiskā kopiena palīdzēs Tev atrast iedvesmu virzīties tuvāk savam mērķim un pieveikt lūzuma punktu. Kā gan Tu varētu izlaist treniņu, ja pilna sporta zāle ar motivētiem atlētiem Tevi tur gaida?
Par konkrēta skaita treniņiem, dalībniekiem būs arī patīkami bonusi:

– Apmeklē 5 treniņus un saņem 10% atlaidi vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā. – Apmeklē 10 treniņus un saņem 20% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs.
– Apmeklē 15 treniņus un saņem 40% atlaide Nike veikalos un 40 % atlaide vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā. – Apmeklē 20 treniņus un saņem 50% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs. Kā arī iegūsti biļeti uz Nike Training Day pasākumu, Arēna Rīga 10.03.2018.

Piedalīties izaicinājumā ir pavisam vienkārši – dodies uz kādu no sporta klubiem “MyFitness”, kas piedalās NTC izaicinājumā Olimpija, Bolero, Domina, Galerija, Matīss, Zolitūde vai ieej sporta kluba mājas lapā www.myfitness.lv
un piesakies izaicinājumam! Iepazīsties ar NTC izaicinājuma treniņu laikiem un sāc trenēties

NTC ENDURANCE – izturības treniņš
Pilna ķermeņa izturības treniņš. Piemērots jebkura līmeņa sportistiem – iesācējiem, pieredzējušiem sportistiem, profesionāļiem.
Izturības treniņš ir vairāk nekā lēkšanas vingrinājumi un daudzvirzienu kustības. Tas ir augstas intensitātes intervālu treniņš ar pārmaiņu atpūtām, kas attīsta ātrumu, izturību un koordināciju.
NTC STRENGTH – spēka treniņš
Spēka un muskuļu attīstības treniņš. Piemērots jebkura līmeņa sportistiem – iesācējiem, pieredzējušiem sportistiem, profesionāļiem.
Spēka treniņš tiek balstīts uz dažādiem spēka attīstības vingrinājumiem, kas ir veidoti ar īsākām sērijām, bet grūtākas pakāpes. Šī treniņa mērķis ir kļūt stiprākam un iegūt lielāku muskuļu masu, izmantojot dažādas grūtības pakāpes vingrinājumus gan balstītus uz savu svaru, gan pārinieka svaru.
NTC MOBILITY – koordinācijas treniņš
Koordinācijas treniņš, kas uzlabo vispārīgo sagatavotību. Piemērots jebkura līmeņa sportistiem – iesācējiem, pieredzējušiem sportistiem, profesionāļiem.
NTC koordinācijas treniņš ir vairāk zemas intensitātes treniņš, kas balstīts uz ķermeņa koordinācijas, elastības un stabilitātes attīstību, kas ļaus Jums vieglāk justies ikdienas dzīvē un veikt arī sarežģītākus fizisku vingrinājumu kompleksus. Treniņā tiek izmantoti gan statiskie, gan dinamiskie vingrinājumi. Šis treniņa veids uzlabo kopējo ķermeņa kustību līmeni un fizisko sagatavotību. Tiekamies pirmajā treniņā jau 1.februārī!

Pievienojies arī “Nike Training Club RIGA” Facebook grupai! MY FITNESS – Olimpija, Bolero, Domina, Galerija, Matīss, Zolitūde #ntclatvia #nikelatvia #niketrainingday #myfitnesslv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Ramūnas Vilčinskas - sezonas galvenie starti man būs Latvijā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk