Dalīties „Nike Training Day 2019 jau šajā nedēļas nogalē“

Nike Training Day 2019 jau šajā nedēļas nogalē

Sestdien, 16. martā jau piekto reizi norisināsies gada lielākais fitnesā, kas ik reizi pulcē vairākus tūkstošus aktīva dzīvesveida entuziastus. Pasaules līmeņa un pašmāju treneru vadībā uz Arēna Rīga lielās skatuves, kā arī vairākās aktivitāšu zonās ikvienam būs iespēja izmēģināt jaunas un jau iecienītas nodarbības, kā arī gūt iedvesmu un enerģiju jaunajai sezonai. Par labu mūziku pasākumā rūpēsies dīdžejs Kaspars Ermiass, bet par garastāvokli un atmosfēru –  Intars Busulis.

Diena, kas piepildīs ar pozitīvām emocijām un izaicinās tavu ķermeni

Uz pasākuma lielās skatuves varēs piedalīties 10 nodarbībās – no rīta iesildīties kopā ar Martu Kešāni un MyFitness komandu, bet vēlāk piedzīvot fitnesa ballīti, kas izkustinās ikvienu. Nike Training day programmā paredzētas nodarbības Partner Up (treniņš visam ķermenim pāros), NTC (treniņš visam ķermenim)  uzlādējošais Boxing (nodarbība ar boksa un kikboksa elementiem), harmonizējoša un spēcinoša Yoga meistarklase, aizraujoša pusstunda Mybeat treniņa ietvaros, HIIT (augstas intensitātes intervālu treniņš), bet dienas noslēgumā atslābinošs un relaksējošs Post Workout Stretching.

Savukārt Arēna Rīga koridoros visas dienas garumā darbosies aktivitāšu zonas, kurās notiks apmēram 30 minūšu gari treniņi – tostarp TRX, Spinning Class, kā arī dažādas nodarbības Blackroll, ESCAPE G-Fitness un Nike Training Club Lounge zonās. Izaicinājumu pilna būs Stafetes zona – kur varēs iesaistīties sacensībās dažādos uzdevumos un piedalīties cīņā par galveno balvu. Apmeklētājus sagaida arī citi pasākuma atbalstītāju pārsteigumi un konkursi.

Informācija dalībniekiem

Ierašanās Arēnā Rīga dalībniekiem būs sākot no plkst. 11:00. Nike Training Day apmeklētājiem būs pieejamas dušas, ģērbtuves, mantu glabātuve un ierodoties katrs saņems pārsteiguma paku. Lai izbaudītu pasākumu un labi justos visas garās un notikumiem bagātās dienas laikā – organizatori aicina līdzi ņemt vispirms jau labu garastāvokli, bet arī atcerēties, ka noderīgs būs dvielis un jogas paklājiņš. Arēnā Rīga darbosies ēdināšanas zona, kur atjaunot enerģiju pēc spēcīgajiem treniņiem. Jāatgādina, ka tāpat kā citos Arēnā Rīga notiekošajos pasākumus, arī Nike Training Day, ienest dzērienus un ēdienu nav atļauts.

Ieejas kartes pasākumā

Biļešu iepriekšpārdošana notiek pasākuma oficiālajā vietnē www.niketrainingday.com – pēc reģistrācijas dalībniekiem ieejas karte tiek nosūtīta uz e-pastu un pasākuma dienā to pie ieejas jāuzrāda drukātā formā vai mobilajā ierīcē. Dalībnieki, kuri reģistrējušies, bet nav saņēmuši biļeti, aicināti ziņot organizatoriem, rakstot e-pastu [email protected] un norādot savu kontaktinformāciju. Ieejas kartes būs iespējams iegādāties arī pasākuma norises vietā un tās cena būs 15 EUR.

Aktuālā informācija un pasākuma programma: www.niketrainingday.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Izvēlies sev piemērotāko sporta krūšturi

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk