Dalīties „Nike Training Day sāksies ar visaptverošu fitnesa nodarbību“

Nike Training Day sāksies ar visaptverošu fitnesa nodarbību

NTD pirmo nodarbību “Nike Training Club Dynamic Duo” (NTC Dynamic Duo) nedrīkst laist garām un Olimpiskajā sporta centrā Tev būs jāierodas laicīgi, jo pasaules līmeņa zvaigznes kā Serena Viljamsa, Gabija Duglasa, Marija Šarapova, Aleksa Morgana, Pola Redklifa un citas NTC ir atzinušas par labu esam, lai ne tikai uzturētu sevi formā, bet arī uzlabotu ķermeņa funkcionalitāti un attīstītu kustību dabiskumu.

Nike Training Club nodarbība aptvers visas Tava ķermeņa muskuļu grupas, tāpēc pasaules vadošo treneru radīto pieeju fitnesam iecienījuši gan profesionāļi, gan jebkuram interesentam, kuram rūp strādāt ar sevi. Nodarbību vadītāju duets – māsas Raju solījušas, ka 19.marta fitnesa nodarbībā uzsvars tiks likts uz darbu pāros.

Fitness ir igauņu māsu dzīve, Sandra tam atdevusi savu sirdi un dvēseli, gūstot deviņu gadu treneres pieredzi, ar kuru viņa labprāt dalās ikdienā. Aizrautīgā trenere iedvesmo un motivē jebkuru, neskatoties uz cilvēku dažādajiem sagatavotības līmeņiem un pieredzei sportā. Sandra uzskata, ka tikai izaicinot visu ķermeni, rezultātu var sasniegt visātrāk. Tāpēc funkcionālie treniņi ir viņas visiecienītākā metode, kā attīstīt ķermeni un vienlaicīgi dzīvot veselīgi, nebojājot organismu.

Sandras māsa Sigrida iecienījusi intensīvus un enerģiskus treniņus, kas ļauj katram pārbaudīt savu spēju robežas un sniedz pozitīvas emocijas. “Kas Tev šodien šķiet neiespējams, rīt kļūs par daļu no treniņa iesildīšanās,” apgalvo Sigrida Raju, kurai interese par fitnesu radās jau vidusskolas laikā.

Sigrida pasniedz dažādus funkcionālos treniņus sporta klubos MyFitness un Fittest. Savukārt viņas māsa Sandra vada Baltijā labāko karsējmeiteņu komandu “TTÜ Tantsutüdrukud”, viņa ir arī Nike meistartrenere Baltijas valstīs.

Abas māsas sola, ka pēc NTC Dynamic Duo nodarbības Tu nespēsi apstāties, taču 19.martā Nike Training Day (NTD) būs arī citas saistošas nodarbības, kuras Tevi sarūpējuši pasākuma rīkotāji.

Plkst. 13 nodarbībā “HIIT Drop it Likes it Hot” ne tikai pietupienos degs Tavas kājas, lai pēcāk teiktu pateicības par jaunu spēju robežas nospraušanu. 

Plkst. 14 “Kronsj Fonk Dance” atbrīvos un izkustinās jebkuru tik dažādos deju ritmos, sākot no hiphopa, house un dancehall, beidzot ar Latīņamerikas ritmiem un afrikāņu dejām.

Plkst. 15 nodarbībā “Fit Fight” tiks dedzināti tauki populārākajos cīņas sporta mākslas veidos – boksā, kapoeirā, karatē, Muay Thai. Tā būs patiesi enerģiska fitnesa nodarbība, kuras laikā tiks attīstīts spēks, ātrums, izturība, koordinācija, elastība un cīņas prasmes.

Plkst. 16 Tavu muskuļu funkcionalitāti uzlabos “NTC” nodarbība, kuru izstrādājuši pasaules vadošie fitnesa speciālisti.

Plkst. 17 “bodyART Energy” treniņš balstīts uz Ķīnas medicīnas pieciem elementiem, kuros uzsvars tiks likts gan uz Tavu lokanību, gan spēku, gan elpošanu, gan prāta iesaisti, gan ķermeņa vispārēju iesaisti – no dinamika, līdzsvars, aktīvas un pasīvas pamīšas kustības basām kājām – tāds būs noslēgums NTD ar atbrīvošanos un atslābināšanos no dienā iekrātā sasprindzinājuma.

Plašāk ar pasākuma programmu iepazīsties ŠEIT.

Pieteikšanās internetā turpinās līdz 18. martam. Dalības maksa 15 eiro, MyFitness sporta klubos 10 eiro, pasākuma dienā Olimpiskajā soprta centrā 20 eiro. Biļetes var iegādāties arī Sportland veikalos, kur visi pircēji, kas iegādāsies skriešanas vai fitnesa preces par kopējo summu virs 99 eiro, biļeti uz Nike Training Day saņems dāvanā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

ZANE KRŪMIŅA. Ja tu mīli procesu, tad būs arī rezultāti.

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk