Dalīties „NIKE treniņu kolekcija 2016“

NIKE treniņu kolekcija 2016

Nike Lunar Sculpt

Nike Lunar Sculpt sieviešu treniņu apavi ir vienīgie treniņu apavi ar Lunarlon putu materiāla starpzoli, kas nodrošina ļoti vieglu, mīkstu un atsperīgu amortizāciju. Papildus apavu stabilitātei un elastībai, to starpzolē ir horizontāli lāzerveida iegriezumi. Nike Lunar Sculpt apavi ir veidoti tā, lai nodrošinātu lielisku komfortu visa treniņa garumā. Tie ir paredzēti ilgiem un intensīviem kardio stila treniņiem.

Apavu virsdaļa ir veidota, iedvesmojoties no apģērba materiāla – tā ir ļoti mīksta, gluda, pieguļoša pēdai un ļoti komfortabla. Virsdaļas materiāls vienlaicīgi ir ļoti viegls un izturīgs, kā arī pietiekami elastīgs un elpojošs, lai nodrošinātu maksimālu komfortu treniņu laikā.

Apavu ārzole visbiežākajās kontakta zonās – papēža daļā, ārējā sānu daļā un purngalā, ir ar vieglu putu materiāla un stingrākas gumijas pārklājumiem, lai apavi būtu izturīgāki un nodrošinātu labāku saķeri. Ārzoles priekšdaļā ir speciāli veidots pagrieziena punkts, kas nodrošinās vieglāku soļa pāreju no vienas kustības uz citu.

Nike Lunar Caldra

Visi Nike treniņu kategorijas apavi ir veidoti dažādām kustībām – lēcieniem, skrējieniem, pietupieniem, svaru celšanai un dažādiem straujiem manevriem, bet katrs modelis ir vairāk piemērotāks kādām no šīm darbībām.

Nike Lunar Caldra apavi vairāk ir paredzēti dinamiskiem treniņiem – dažādiem lēcieniem un skrējieniem – tiem ir lieliska triecienu absorbācija, tāpēc tie ir ideāli piemēroti dažādiem apļa tipa fiziskajiem treniņiem un skrējieniem.

Šie apavi ir veidoti sadarbojoties ar pasaules rekordistu vieglatlētikas daudzcīņā – Eštonu Ītonu (Ashton Eaton). Tā kā Eštona treniņi ir ļoti dinamiski un daudzpusīgi, tad viņam ir nepieciešami apavi, kas viņa treniņiem nodrošinās vislabāko komfortu.

Apavu virsdaļa ir veidota no Flyweave tehnoloģijas – tā ir austa no ļoti viegla, stingra un izturīga materiāla. Adījums ir viegls, elpojošs un izturīgs, bet ar mazāku atbalsta funkciju kā austs materiāls, tāpēc , lai nodrošinātu maksimālu pēdas atbalstu kustību laikā, Nike Lunar Caldra virsdaļa ir veidota no austa materiāla. Papildus pēdas virsdaļas atbalstam, tam ir Flywire tehnoloģija, kas ir speciālu diegu savienojums ar šņorēšanas sistēmu, lai savelkot šņores, tiktu nodrošināts dinamisks pēdas atbalsts, būtiski nepalielinot apavu kopējo svaru.

Lai nodrošinātu lielisku treicienu absorbāciju, amortizāciju un elastību, Nike Lunar Caldra modelim kā starpzoles materiāls ir izmantots ļoti viegls Lunarlon putu materiāls, kas ir ievietots uzpūstu uretāna putu rāmī. Lunarlon putu materiāls nodrošina lielisku amortizāciju, bet uzpūstu uretāna putu rāmis ar padziļinātām ārzoles rievām pēdas priekšdaļā sniedz lielisku apavu elastību.

Apavu ārzole ir sešstūrraksta protektora, lai sniegtu maksimālu labu saķeri uz jebkādas virsmas, bet platāka papēža daļa ir veidota papildus stabilitātei.

Jaunākos Nike treniņu kolekcijas apavus meklē visos Sportland veikalos.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

FITNESA ABC

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk