Dalīties „Nitišs un Stupelis kuplina SEB MTB Vietalvas posma dalībnieku pulku“

Nitišs un Stupelis kuplina SEB MTB Vietalvas posma dalībnieku pulku

“Toyota Hybrid” maratona un “Virši-A” Tautas distancē, kā arī “Mammadaba” Veselības braucienā starts un finišs bija slēpošanas trasē “Mailes”, bet pats slēpošanas aplis bija izveidots kā pašu mazāko dalībnieku sacensību vieta “Rasēns” Bērnu braucienos.

Prestižākajā “Toyota Hybrid” distancē 47,5 kilometrus visātrāk veica “Sportlife.lv” komandas braucējs Matīss Preimanis, kurš vēl pirms nedēļas pārstāvēja Latviju pasaules čempionātā. Preimanis no tuvākajiem konkurentiem aizbēga distances vidusdaļā, izmantojot savas priekšrocības trases tehniskajā posmā. Preimaņa pārsvars brīžiem pārsniedza minūtes robežu, un viņš “Maiļu” trases aplī finišu sasniedza vientulībā augsti paceltām rokām.

Tikmēr pārējās goda pjedestāla vietas sarežģītajā trasē izcīnīja “Rietumu Delfin” braucēji – SEB MTB pirmo divu posmu uzvarētājs Oļegs Sorokins un Māris Bogdanovičs. Labāko sešiniekā vēl iekļuva Oskars Muižnieks (“Sportlife.lv”), kurš pēc Vietalvas saglabā līdera krekliņu, kā arī pēc ilgāka laika Latvijā MTB sacensībās startējušais Andžs Flaksis (“Holowesko/Citadel”) un Emīls Liepiņš (“Rietumu Delfin”)..

“Toyota Hybrid” distancē sieviešu konkurencē pārtrūka Leldes Ardavas uzvaru sērija, jo pirmā šoreiz izrādījās Katrīna Jaunslaviete, kurai šī bija atgriešanās sacensībās pēc bērniņa piedzimšanas. Ardava finišēja otrā un saglabā līderes krekliņu pēc šī posma, bet trešā Vietalvā bija igauniete Janella Uibokande.

“Virši-A” distancē (38,2 km), kurā startēja vairāk nekā 1000 dalībnieku, uzvaras laurus plūca Gints Jakovels (“Volkswagen-Veloprofs.lv”), aiz sevis atstājot Reini Marksu (“Sportlife.lv”) un Krišjāni Jansonu-Ratnieku (“Gandrs-Merida”). Kopvērtējumā “Virši-A” distancē vīriešiem līdera krekliņu savā īpašumā ieguvis Jakovels.

“Virši-A” distancē sievietēm kārtējo reizi ātrākā bija Lāsma Ozola (“Patria-Bottecchia”), kura ar četrām uzvarām četros posmos ir pārliecinoša kopvērtējuma līdere.

SEB MTB Maratona jubilejas sezona līdz ar Vietalvas posmu ir pārsniegusi ekvatoru, jo aizvadīti četri no septiņiem posmiem. Pēc trīs nedēļām SEB MTB Maratona seriāls turpināsies Kuldīgā, bet 16.augustā kalnu riteņbraucējus uzņems cita Kurzemes pilsēta – Talsi. SEB MTB sezona noslēgsies 25.septembrī ar Ikšķiles posmu.

Visa informācija par SEB MTB Maratona sacensībām un Vietalvas posma pilni rezultāti atrodami sacensību rīkotāja Igo Japiņa Sporta aģentūras mājaslapā internetā www.velo.lv.

Latvijā populārāko kalnu riteņbraukšanas seriālu – SEB MTB maratonu – jau 15.sezonu rīko Igo Japiņa sporta aģentūra sadarbībā ar uzticamu partneri SEB banku.  SEB MTB sacensību galvenais auto – “Toyota Hybrid”. Sacensības rīkot palīdz partneri “Virši-A”, “Mammadaba”, “Rasēns” un “Lakto PRO”. Balvas uzvarētājiem nodrošina “Sportland”, sacensību enerģijas dzēriens “Isostar”, sportistu oficiālais ūdens – “Zaķumuiža”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Video: Adidas buču vēstures līkloči cauri pasaules vērienīgākajiem futbola turnīriem

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk