Dalīties „Noslēdzies otrais Staro Rīga skrējiens“

Noslēdzies otrais Staro Rīga skrējiens

17. novembrī, valsts svētku priekšvakarā, kad daudzi rīdzinieki un pilsētas viesi bija devušies vērot gaismas un skaņas festivāla “Staro Rīga” objektus, aktīvākie izvēlējās starot paši un izskriet galvaspilsētas centra klusāko daļu Staro Rīga skrējiena ietvaros.

 

Otrais Staro Rīga skrējiens kopīgā startā apvienoja vairāk kā tūkstoš dalībnieku, kuri pulksten 21:00 devās naksnīgajās galvaspilsētas ielās, lai garās svētku brīvdienas iesāktu mazliet citādāk kā citi – enerģiskāk, ātrākā tempā un ar tām neaizstājamajām emocijām, kuras sniedz kustību prieks. Skrējiena trase dalībniekus no Kronvalda parka aizveda līdz Viesturdārzam un papildus īpašajai noskaņai, ko sniedz skrējiens tumsā pa izgaismoto pilsētu un atbalstītāju košajiem gaismas punktiem, katram bija iespēja rūdīt ne tikai ķermeni, bet arī raksturu. Skriešana lietū un laikapstākļos, kas bija absolūti piemēroti vakaram pie kamīna, ikvienā skrējējā atbrīvoja cīnītāju un nelaužamu spītu – pāri peļķēm, rudens lapu un sniega palieku sajaukumam, ikviens finišā atgriezās daudz spēcīgāks kā sķērsojot starta līniju. Pēc veiktajiem 3,5 vai 7 kilometriem dalībnieki saņēma piemiņas medaļas un varēja baudīt siltu tēju un zupu, un sasildīties pie ugunuskuriem. Skrējiens notika bez laika kontroles, tāpēc šoreiz tika apbalvoti nevis ātrākie, bet spožākie skrējēji tādās nominācijās kā Latviskākais skrējējs, Spožākais skrējējs, Baltākais skrējējs, Skrējējs ar Pievienoto Vērtību, Ziemasvētkiem gatavākais skrējējs un citās. Skrējējs, kas finišā atgriezās pirmais tika pie Jaudīgākā skrējēja nominācijas un saņēma atbalstītāju dāvanas. Arī pārejo nomināciju ieguvēji tika apbalvoti ar vērtīgām un garšīgām balvām no pasākuma atbalstītājiem.

Pasākuma centrā, kas atradās pie Kongresu nama, visu vakaru par omulīgu atmosfēru rūpējās Armands Simsons, bet par muzikālu baudījumu – Miks Galvanovskis. Darbojās arī bērnu zona, kur izklaidējās pasākuma jaunākie apmeklētāji. Savukārt ar Rīgas Domes atbalstu izveidotajā projekcijā pie Kongresu nama, varēja vērot dažādu Rīgā notikušu skriešanas pasākumu atskatu.

 

Informāciju sagatavoja:

Sintija Melne

[email protected]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Daugavpils un Liepāja pievienojas lielākajam skriešanas seriālam Latvijā

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk