Dalīties „NTC Day – Joslyn Thompson Rule. Nike Master trenere“

NTC Day – Joslyn Thompson Rule. Nike Master trenere

Gan kā personīgā trenere, gan kā sporta terapeite – Joslyn ir viena no TOP trenerēm pasaulē. Ar 14 gadu pieredzi, viņa nepārstāj attīstīties, mācīties pati un mācīt citiem dzīvot aktīvāk, kustēties un būt veseliem, lai dzīvotu labsajūtā. Pēdējo 6 gadu laikā viņa ir viena no Nike Global Master trenerēm, kas pilda ļoti nozīmīgu lomu. Joslyn ir cilvēks, kas daudz ceļo un ceļojot iepazīst pasauli. Viņa apmāca jaunos trenerus, ik dienas iepazīstas un strādā kopā ar citiem TOP treneriem, strādā ar jaunākajiem produktiem un nereti savu laiku pavada gan aiz, gan kameru priekšā, strādājot ar globālām reklāmas kampaņām.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Viņas plašā darba pieredze un portfolio ietver gan profesionālus sportistus, gan fitnesa iesācējus. Pateicoties viņas vienkāršajam, taču gudrajam darba stilam – Joslyn tiek uzskatīta par savas jomas eksperti, tāpēc tieši ar viņu izvēlējušies strādāt vairāki fitnesa un dzīvesstila pārstāvošie zīmoli un mediji. Joslyn var uzskatīt par pedagogu, jo viņa regulāri vada dažādas lekcijas, kā arī organizē un vada apmācības un uztura darbnīcas.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Salīdzinoši nesen Joslyn ir sākusi trenēt CrossFit sportistus. Viņai rūp pilnvērtīgs treniņu process, kas ved pie rezultātu sasniegšanas, nerunājot tikai par treniņu programmu un uztura paradumiem. Viņas mērķi ir ilgtermiņa mērķi, lai labsajūta, fiziskā sagatavotība un rezultāti saglabātos maksimāli ilgi un būtu paliekošas izmaiņas.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Neskatoties uz saviem sasniegumiem sportā, viņa pati ir izbijusi dejotāja ar 15 gadu pieredzi un startējusi kā airētāja Trinity Koledžā, Dublinā, kur viņa studēja ekonomiku. Ir startējusi arī maratonos un triatlonos, taču pēcāk pievērsās CrossFit un Olimpiskajai svarcelšanai.

Joslyn tic, ka regulāras aktivitātes ir fundementāli svarīgas, lai cilvēks būtu un justos vesels, gan iekšēji, gan ārēji, atbilstoši savam vecumam.  

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Lai iedvesmotos jauniem mērķiem, apmeklējiet Joslyn nodarbības NTC Day un sekojiet viņas Instagram kontam un blogam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Sportland Endomondo izaicinājums

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk