Dalīties „Paula Dundere. Ticība un darbs ir galvenā panākumu atslēga“

Paula Dundere. Ticība un darbs ir galvenā panākumu atslēga

Tajā laikā, kad neatrodos skolas solā, es aktīvi iesaistos ārpusskolas aktivitātēs – dziedu vokālajā studijā ”Smaidiņi”, dejoju tautiskās dejas, spēlēju teātri, bet vakaros man ļoti patīk skriet. Skriešana patiešām ir kas tāds, kas mani aizrauj, jo skrienot varu aizmirst visu apkārtējo un ļauties tikai skrējienam.

Kurus sociālo tīklu kontus un aplikācijas izmanto tu un kāpēc?

Ikdienā no sociālajiem tīkliem es aktīvi izmantoju Instagram, Snapchat un Facebook, jo, manuprāt, šajās aplikācijās varu visērtāk un interesantāk sazināties ar sekotājiem un draugiem, bet no aplikācijām man ļoti patīk Spotify, jo mūzika ir neatņemama sastāvdaļa manā ikdienā. (Starpcitu, droši piesekojiet maniem kontiem: Instagram – @paudies un @teespaula, Snapchat – paula_dundere).

Kā tev šķiet – kā kļūt pamanāmam un populāram?

Pats galvenais mūsdienās interneta vidē ir būt pašam, nevienu nekopēt, jo citus tu ieinteresēsi tikai tad, ja būsi unikāls un oriģināls, nevis kāda cita kopija. Protams, svarīga ir arī regularitāte sociālajās platformās, jo ja reti publicēsi video vai ierakstus, tad sekotāji ilgi nenoturēsies.

 

Kā tu prezentē sevi un veido savu profilu internetā? Vai tie atšķiras no realitātes?

Mans profils interneta vidē ir pēc iespējas pozitīvāks, jo es vēlos, lai cilvēkiem es asociējos kā ļoti pozitīva meitene. Protams, ne vienmēr tas tā ir, bet to es atstāju aiz kameras, jo nevēlos raisīt pesimistisku iespaidu gan par mani, gan maniem video. Es cenšos būt dabiska savos video, bet ja godīgi būtu jāsalīdzina, tad atļaušos teikt, ka dzīvē esmu nedaudz klusāka, kā arī mazāk žestikulēju.

 

Kā tu veido savu ikdienas stilu? Vai dodoties uz skolu un ārpus tās Tavs stils atšķiras?

Mans stils ir ļoti atkarīgs no mana garastāvokļa. Ja tajā dienā es jutīšos lieliski, tad uzvilkšu skaistu blūzīti un svārkus, bet ja vēlēšos ko ātru un vienkāršu, tad man mugurā būs krekls, jaka, bikses un ērti apavi. Protams, skolas laikam izvēlos ērto variantu. Tomēr, tā kā esmu skatuves cilvēks, dažkārt mēdzu uzvilkt arī ko košu un interesantu, ko citi nemaz neuzdrošinātos uzvilkt. Mans stils patiešām ir plašs un mainīgs.

 

Varbūt Tev ir kādi ieteikumi citiem jauniešiem?

Galvenais ieteikums jauniešiem ir nebaidīties no saviem mērķiem un sapņiem, jo galvenais ir ticēt, ka tos reiz sasniegsi, tad tas patiešām notiks. Vēl varu ieteikt arī to, ka bez darba nekas nenotiks. Ja patiešām vēlies sasniegt lielas lietas, tad aktīvi darbojies līdz tas būs sasniegts! Kopā saliekot abus šos ieteikumus sanāk, ka ticība un darbs ir galvenā panākuma atslēga! 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

Receptes augustam

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk