Dalīties „Polar M600 paceļ sporta viedpulksteņus jaunā līmenī“

Polar M600 paceļ sporta viedpulksteņus jaunā līmenī

Ūdensizturīgais Polar M600 nav tikai laika rādītājs. Android Wear sistēmā bāzētais sporta pulkstenis ar GPS funkcijām ir veidots gan kā palīgs aktīviem treniņiem, gan kā stilīgs aksesuārs.

 

Polar M600 patentētā optiskā sirdspukstu tehnoloģija ar 6-LED palīdzību ļauj mērīt sirdspukstus pēc rokas pulsa. M600 ir gudrs pavadonis treniņā, kas ik dienas motivē savu nēsātāju sasniegt iecerētos mērķus. Sporta pulkstenis saglabā visus treniņa datus, kurus vēlāk ar Polar Flow lietojumprogrammas vai interneta starpniecību var analizēt. Daudzveidīgie dati palīdz ikvienam sportistam izveidot sistemātisku treniņu programmu, kas piemērota tieši viņam. Turklāt šī ierīce atzīmē katru sasniegumu, tādā veidā uzreiz liekot savam īpašniekam justies labāk. Trenējoties Polar M600 vadībā, var vieglāk sasniegt savus iecerētos sportiskos mērķus.

 

Reģistrē kustības 24/7

Aktīvā diennakts sekošanas funkcija reģistrē katru pulksteņa īpašnieka kustību un liek pievērst vairāk uzmanības savai veselībai. Pulkstenis apkopo ķermeņa aktivitāšu datus, uzrādot veiktos soļus, iztērētās kalorijas un ceļā pavadītos kilometrus. Polar M600 nosaka soļu skaitu un pieveikto distanci pēc roku kustību biežuma, intensitātes un regularitātes.

Par miegu precīzāku informāciju sniedz Polar Flow. Analizējot pulksteņa reģistrēto miega režīmu, var uzzināt par saviem ieradumiem un, ja nepieciešams, mainīt tos, uzlabojot miega kvalitāti. Polar M600 miega kvalitāti nosaka pēc roku kustībām. Laika sprīdis, kad cilvēks guļ mierīgi un daudz nekustas, tiek uzskatīts par dziļo miegu. Laika posms, kad cilvēks kustas un maina stāvokli, tiek reģistrēts jau kā seklais miegs. Šāda miega izsekošana palīdz atrast pareizo līdzsvaru starp treniņiem, dienas aktivitātēm un atpūtu.

 

Nebeidzamās iespējas

Android Wear un Polar kopā ir liels spēks, kas apvieno viedpulksteņu popularitāti un sporta nozares zināšanas, piedāvājot klientiem izmantot Polar unikālās iespējas treniņos, ieskaitot gudrās trenēšanās funkciju Smart Coaching un tās rokasgrāmatu, kā arī Android Wear tehnoloģijas. Turklāt treniņos un ikdienā var ne tikai izmantot Android Wear balss kontroli, pulksteņa un kalendāra paziņojumu pārvaldīšanu, Android tālruņu īsziņu saņemšanu un sūtīšanu, sociālo tīklu pārlūkošanu, bet arī izmantot vairāk nekā četrus tūkstošus lietojumprogrammu ar Google Play starpniecību. Polar M600 piedāvā 4 GB iebūvēto atmiņu, turklāt klientiem ir iespēja Google Play sinhronizēt savu mūziku un to klausīties arī tad, kad viedtālrunis netiek izmantots.

 

Liek piecelties no krēsla

Pasīvs dzīvesveids negatīvi ietekmē asinsriti, vielmaiņu un enerģijas patēriņu. Tāpēc Polar M600 ziņo, ja īpašnieks pārāk ilgi atrodas sēdus stāvoklī. Pasivitātes brīdinājums pienāk tad, kad cilvēks bijis mazkustīgs 55 minūtes. Tas ir kā atgādinājums, ka dienas rutīna jāpārtrauc un vajadzīga aktīva pauze. Taču, ja cilvēks pasivitātes brīdinājumu neņem vērā un arī nākamās stundas laikā neizkustas, uz Polar Flow tiek nosūtīts pasivitātes zīmogs.

Āra aktivitāšu laikā iebūvētais GPS veic precīzus ātruma un ceļa garuma mērījumus. Turklāt tas dod iespēju pēc treniņa apskatīt savu veikto ceļu. Polar Flow piedāvā izveidot individuālu un pielāgotu treniņu plānu. Skriešanas treniņam var izvēlēties četru veidu distances – 5 km, 10 km, pusmaratonu vai maratonu. Pēc tam pulkstenis sniedz ieteikumus, kas palīdz sasniegt nolikto mērķi.

 

Treniņš ar Polar M600 viedpulksteni ir ērts un viegls. Atliek vien savilkt pulksteņa siksniņu tā, lai tajā iestrādātais sirdspukstu mērītājs būtu saskarē ar roku, un treniņš var sākties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Saistītie raksti

Nākamais raksts:

“LIELAIS PĀRGĀJIENS” KORSIKĀŅU STILĀ: 3. un 4. diena

Skaties tālāk, lai uzzinātu vairāk